Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Gość Eulalia11
Poćwiczyłam uda oglądając Gladiatora... Jaki ładny Russell Crowe :) Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upiekłam dziś paszteciki drożdżowe z pieczarkami i kapustą. 5 godzin mi się zeszło, a to wszystko robiłam w kołnierzu ortopedycznym :D Jutro moja siostra podjedzie i trochę ich zabierze, bo wyszło mi strasznie dużo tych pasztecików :) Taka próba przed świętami, nowy przepis. x Jutro sprzątanie... Dziś nie zdążyliśmy, tyle co uprałam pokrowce z poduszek na narożniku... x Jak tam u Was przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia :D Russell Cię motywował dodatkowo swoim ciałkiem? :D x Lenka, no juz Wam naprawdę wystarczy tych chorób :( Ty zdrowa przynajmniej? x Zrobiła też zupę pieczarkowo-porową, ale niepotrzebnie zbledndowałam włoszczyznę, myślałam, że się fajnie zagęści i wyjdzie krem, ale nie wyszedł i Marcin mówi, że ta zupa wygląda jak kałuża z błotem :) No rozwalił mnie tym stwierdzeniem :) Ważne, że dobra w smaku i nie na mięsie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Kasia, to Ci się zupa udała! :D Ja paszteciki robię z farszem z pieczarkami i jajkiem. Muszę przyznać, że to moja ulubiona Wigilijna potrawa. Nie żadne tam karpie czy uszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czoko28
Waga spada pomału- to najczęstszy problem. Do niedawna był to też mój problem. aż wypróbowałam http://acetomale.pl/ . Teraz chudnę szybciej, stosuję dietę. Moja przemiana materii znacznie się przyspieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, omg, w kołnierzu chodzisz? Biedna... Zrobiłam identyko z pieczarkową i miałam jeszcze gorsze skojarzenia co do koloru :D x Ale Wy pyszności robicie na święta. Ja tam na spokojnie , jak zawsze, we wtorek wrócę, kupię odtłuszczoną szynkę na pierogi. Sama będę tylko robiła kapustę z grzybami dla siebie, resztę u mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pospaliśmy do 9 :D Jakby ktoś miał Cartoon Network to właśnie leci "Ekspres Polarny", Laura przypadkiem znalazła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam wczoraj program tv.. na Święta bedzie film Holiday oraz...Kevin!! Mimo iz niedawno był ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlody zasnal, maz w pracy, laski ida do kosciola. Jak wroca zabieramy sie za pierniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo Kasiu kołnierz ... upsi współczuję..... My też jak zwykle Gladiatora oglądaliśmy mieliśmy inny nowy jakiś ale oczywiście nie udało się ominąć Gladiatora :D byliśmy dziś na basenie a zaraz jadę z Sis do lumpka, dziś po 3 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu z kolnierzem 5 godzin przy pasztecikach?coz za poswiecenie. Jak dzisiaj sie czujesz? X Karola mio Ci musialo sie zrobic dostajac smsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Moja sis jeednak nie przyjechała po paszteciki i wszytsko dla nas... Chodzę i podjadam :O x Dziś sprzątamy, też w kołnierzu, ale przynajmniej nie czuję bólu :) i obudziałam się teź bez bólu, więc wolę się w nim przemęczyć. Nie jest tak źle :) x Kończę jeszcze szafki w kuchni, potem zjemy naszą kałużę i odpoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia, święta bez Kevina to dla mnie jak bez choinki :D Obowiązkowy punkt programu :) I Chevy Chase z rodzinką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eulalia11
Asmanko jak sie udalo pierniczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia, upieczone. Laski jedza obiad i biora sie za dekorowanie. Gdzie je schowalas pozniej? Nawet chleb wstawilam z Gugi przepisu, ale czuje, ze zakalec wyjdzie. Moj piekarnik jak juz kiedys wspominalam nie ma funkcji gora dol-porazka totalna. X Padam, dziecie moje wstalo o 4 i do 6 nie spal. Zjem obiad i pozniej wezme sie za cwiczenia. Cwicze dopiero dwa tygodnie i cellulit jakis mniejszy. X Kasiu odgapulam od Ciebie i zrobie na wigilie zamiast uszek do barszczu takie paszteciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia teraz dopiero przeczytalam dokladnie. Pierniczyla sie Natalia z ciastem, ja tylko wkladalam do piekarnika i wyciagalam X Karola jak wrocilas na pokoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eulalia11
Asmanko ja trzymam pierniki w puszce..a mozna tez w duzym sloiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola Twoj wpis z 16.11" wróciłam na pokój i odpoczywam z kawką" X Eulalia ooo dzieki, mam taki wielki sloik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina833333 dziś Ja już dzisiaj swoją trasę zrobiłam, byłam 50 km dalej w Bolesławcu po kwiaty, wróciłam na pokój i odpoczywam z kawką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×