Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Kasiu nie ma tego złego jak piszesz, ale faktycznie dziwnie się zachowali... a za pracę trzymam kciukasy! My idziemy zaraz na hobbita trza korzystać z wolności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga - dziwnie, tym bardziej, że mój Marcin przez 2 miesiące pomagał im w remoncie, jeżdził po pracy 1-2 razy w tygodniu i do późnego wieczora im pomagał "żeby zdążyć do sylwestra"... x Też chcę Hobbita :) jestem fanką :) napisz jak Ci się podobał i bawcie się dobrze! x Karola, u mnie też pada :) x Chyba skoczę dziś na solar - nie byłam chyba z rok! Na zdjęciach z chrzcin zobaczyłam jaka blada jestem... szok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym skoczyła, ale pogoda odstrasza:D x Wczoraj domówiłam sprzęt do chińszczyzny, mam nadzieję że dojdzie do jutra i zdążę obczaić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja pio świętach i chrzcinach też czuje się objedzona niby nie jadłam zbyt dużo, ale to było jednak mało dietetyczne i skutki są - u mnie na plusie 2 kg po sylwestrze również biorę się za siebie znowu :) dzisiaj odpoczywamy po wczorajszych chrzcinach :) dziewczyny idą właśnie na dwór poi śnieg u nas napadał :) Szymek znowu chory :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
Bede robic akapity,bo sama sie gubie jak to czytam :D:D:D x x x x chwila przrwy na silowni i juz mam dzis zakwasy i to konkretne :O U mnie zmno masakrycznie niby minus 1 ,ale odczuwalne wiecej.Wczoraj tez bylam biegac przy minus 5 jezus oddychac ciezko plus stopy a raczej palce u stop prawie mi zamarzly.Juz tak mnie wkurza ta pogoda :O dzis jedziemyn na zakupy oczywiscie dietetyczne :P ,bo nic juz nie mam w tej lodowce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, czyli szpitalu ciąg dalszy :( x Zaszyfrowana, ja wolę nie myśleć co będzie jak wrócę na siłkę w 2015... :/ Jeden wielki zakwas... Już to czuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole sie wkurzylam kiedys wam juz pisalam,ze czekam na wizyte do ginekologa i na usg jajnikow,bo mam problemy z okresem. Zaczelo mi sie to prawie rok temu od stycznia do sierpnia mialam okres chyba z dwa razy :O Potem w lipcu przeszlam na diete i w sumie od lipca do teraz grudnia mialam juz czesciej chyba z trzy razy.Tak,ze wiem,ze nie jest to od diety ,bo zaczelo sie o wiele szybciej. x x x xx Ale cztery podkreslam CZTERY miesiace temu poszlam z tym problemem do lekarza pierwszego kontaktu (rodzinnego )i zalecil badanie krwi na poczatek i cytologie i czy nie jakis infekcji itd.Wiec znowu czekalam dwa tyg na wyniki.Po 2 tyg okazalo sie,ze z krwia wszystko ok czyli hormony plus wynik cytologi tez dobrze.czyli zostalo wyslanie do ginekologa na badanie i usg jajnikow. x x x x I sluchajcie czekam i czekam juz ponad trzy miesiace na list ze skierowaniem na te badania i dzis zadzwonilam do przychodni i oni mi mowia,ze dopiero 23 grudnia ktos mnie zapisal w kolejce na te badania i,ze do 3 tyg musze czekac na list !!!Malo tego jak dostane list to moge miec jeszcze trzy miesiace czekania na wizyty kumacie ,bo list dostaje z czesto z bardzo dlugim wyprzedzeniem.Gdybym mieszkala w PL chyba juz w PL szybciej bym dostala skierowanie na te badania i nawet na fundusz bym tyle nie czekala.Bo lacznie od dnia kiedy zaczelam dzialac w ta strone minelo 4 miesiace wizyty pewnie bede miala za 2 lub trzy przeciez to jest lacznie ponad pol roku czekania,zeby zobaczyl mnie ginekolog i zrobili mi USG jajnikow :O x x x x Jakas masakra tyle co sie bardzo nie martwie ,bo cytologia wyszla dobrze,ale co z jajnikami u mnie w rodzinie duzo kobiet ma z nimi problemy ja moze teraz dzieci nie chce,ale kiedys kto wie i sie troche martwie.Okres nadal nie jest unormowany :O Tez jestem sobie winna ,bo tyle czekalam na pojscie do lekarza,ale oni tez juz przesadzaja.A podobno w Pl jest tak,ze a co tu sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina833333 dzis zakwasy to nic najgorsze beda te jeszcze dzien po :O,ale trezba dac rade ja po takim dlugim czasie cwiczen juz takich nie mialam.zawsze byly ,ale juz takie prawie nie odczuwalne a tu pare dni przerwy i zaczynam jak by od nowa masakra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide sie dzis dobic :P najgorsze jest przeczekanie az przejda i znowu na silownie.Ja jak na drugi dzien ide po mega zakwasach to mi troche szybciej przechodza i tak nie boli,albo czasem tez staram sie je wybiegac ,to jest najlepsze,ale u mnie tak zimno ,ze ciezko sie biega wiec silownia a po silowni dla relaxu ide na saune polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znów zaprzyjaźniłam się z kaszą jaglaną. Dzisiaj rano zaliczyłam orbitrek, rozpisałam sobie 30 minutowe treningi na cały tydzień, bo miałam długą przerwę i nie chcę przesadzać. Ja to chyba całe życie będę musiała być na diecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
kaataarzynaa Dlatego nie mysl o tym jak o DIECIE ,ze jeszcz tak a potem wracasz do pizzy innych smieci mysl o tym jak o czyms normalnym ja tak sobie juz wkrecilam ,cztery dni jadlam normalnie swiateczne potrawy ,biale pieczywo jakies ciasta i uwierz,ze tesknilam za moim jedzeniem :) wczoraj wrocilam do normalnosci czuje sie swietnie od razu chce sie zyc ,mam sile na cwiczenia itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaszyfrowana u mnie sauny nie ma niestety :( x katarzyna ja tez wracam do kasz (jaglanej i bulgur), do moich nasion chia i jedziemy dalej :) U mnie dzisiaj tylko rowerek stacjonarny. Z chęcią bym pobiegała, ale bym się zabiła na sniegu, taka łamaga ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na poczatku jadlam tylko ciemny ryz potem tez kupilam kasze jaglana,jeczmienna,gryczana makaron ciemny i jakie teraz mam urozmaicenie :D kasze sa super zdrowe zapychaja mega i metabolizm w moim przypadku przyspiesza a mialam z tym problem.chodzilam do toalety raz na dwa ,tzry dni od kiedy jem kasze jest dobrze :P x x szkoda,ze nie masz sauny u mnie jest jescze basen :P ale nie dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym musiała wykupić 2karnet, jakieś 200 metrów dalej mam basen i saunę, ale nie widzę sensu, po siłce muszę się ubrać i lecieć na basen, nie dałabym rady. Wolę walnąć cardio na siłce, wykąpać się i do domu :) Ja dojeżdżam 15-20 km, więc szkoda mi czasu, żeby na sam basen jeszcze jeździć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja parkiem ide na silke 20 minut od strony ulicy okolo 25 teraz chodze od ulicy,bo ciemno i boje sie parkiem ,ale w sumie zawsze biegam parkiem bieglam 11 minut gdzies tak a ulica 15 tak,ze mam blisko.jest tam sauna ,silownia,basen u mnie karnety sa mega tanie ja mam do dyspozycji okolo 20 obiektow z basenami,saunami wszystkie klasy fitness plus aquaparki za 34 funty to jest jakies 150 zl miesiecznie.Plus instruktor ,ktory ciwczy z toba i moze rozpisac Ci diete.Tak,ze super :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
To az przykre ,ze w Pl tyle sie placi moj brat ma blisko silke i tam jest tylko mala silownia i tylko z nia placi 110 zl miesiecznie :O a nastepna jest 9 km dalej wcale nie tansza i nie lepsza.A ja za takie gorsze mam wszystko. Przykre ludzie tu zarabiaja o wiele wiecej i ktos placi 150 zl za karnet na wszystko i jakos za ta kase utrzymuja silke baseny,saune a w pl chca chuj wie ile kasy i im ciagle malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się! U Ciebie stać praktycznie wszystkich by chodzić na siłownię, tylko chęci trzeba mieć, u nas ludzie mają chęci, ale kasy brak.. :/ Ja płacę za treningi z trenerem personalnym 50 zł za jeden.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym chodziła na siłownię, basen itp. ale wszędzie niestety mam za daleko. Muszę zadowolić się domowym sprzętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam mija wieczór kobietki? :) Ja dzisiaj kompletnie nie mam apetytu. To chyba przez to całe świąteczne jedzenie. Zrobiłam sobie dzisiaj cały dzień na kaszy jaglanej, żeby trochę oczyścić organizm. Może uda mi się pociągnąć jeszcze z 2 dni, a później z czystym kontem wrócić do zdrowego żywienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja mam do 13 dzień napięty i nerwowy trzymajcie kciuki by wszystko się udało! potem już będzie tylko miło i sympatycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Katarzyna ja właśnie głoda wczoraj miałam, skończyłam na 2 tys, zdrowo. Na wagę weszłam i 2 kg na plusie mam :/ Trzeba zbić, mam nadzieję, że z kg to woda i szybko sie unormuje. x Guga trzymam kciuki za notariusza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) guga trzymam kciuki :) ja wczoraj się spotkałam z przyjaciółką i jak się rozgadałyśmy i zaczełyśmy pić tak dzisiaj nie wiem jak się nazywam :P dawno się tak nie "zeszmaciłam" -masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, to poszalałaś :) Ja robię sobie znów przerwę od alkoholu (w moim przypadku tylko wina) i chyba nawet w Sylwestra się nie napiję. Z resztą sama będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziękuję za kciuki niestety nie udało się dziś może jutro... zasadniczo jeden dokument jedzie do nas kurierem, jak dojedzie to się uda jak nie to nawet nie chcę myśleć... Lenka należało się odstresować :D Katarzynko smutno, że będziesz sama :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×