Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Ja mam nadzieje ze moje dzieci nie bedą chorowały bo nasza przychodnia jest zamknięta od 1.01... :O W związku z protestem lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynko przepraszam przepraszam Cie najmocniej, zapomnialam ze nie jestes na poczcie! wybaczysz? Podaj maila i przesle Ci wiadomosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie po podwieczorku, 2 litry wody za mna, a wieczorem czystek. Na kolacje bedzie fasola w sosie pomidorowym, jajo, kromka chleba. nie mam cos pomyslow na kolacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeslane :) x mam ochote dzis pocwiczyc brzuszki, tylko czemu ja zawsze mam ochote siedzac w pracy a trace ja w momencie jak wchodze do domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatrix, cóż mogę powiedzieć, jeśli nie - GRATULACJE! W jednym przypadku całkowicie Ci zazdroszczę, a w drugim przypadku zazdroszczę Ci odwagi. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Katarzyna, to bedzie dla mnie i moich bliskich naprawde przelomowy rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po tym jaglanym 6-dniowym oczyszczaniu bardzo mocno czuję smaki. Dziś przez cały dzień zjadłam: 2 jaja sadzone, szpinak, pół piersi z kurczaka (przyrządzonej na suchym teflonie), trochę warzyw z patelni i surówkę z tartego jabłka z marchewką. Zastanawiam się ile to wszystko może mieć kalorii, bo jestem naprawdę pełna! Postanowiłam oprócz słodyczy wykluczyć na jakiś czas białe pieczywo, makarony, mięso (z wyjątkiem piersi z kurczaka) i przetworzoną żywność. Nie wykluczam alkoholu, bo na pewno skuszę się na lampkę czerwonego wytrawnego wina raz na jakiś czas. Ot, takie postanowienia noworoczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga i Karola - pewnie brakuje wam swojej obecności w realu, po tym parodniowym wspólnym wypoczynku :) Asmanka, nie zazdroszczę z tymi objawami u dzieci. Najgorzej patrzeć jak maluchy przez coś się męczą, ale to chyba taki okres jest jeszcze przeziębieniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatrix, a nie dawniej jak 2 dni temu przekonywałam przyjaciółkę, że zmiany są dobre - bo została postawiona pod ścianę z przeprowadzką i boi się, że będzie miała daleko do znajomych, rodziny. A tak na prawdę nigdy nic nie wiadomo dopóki się nie spróbuje. Zmiany czasem na prawdę wychodzą na dobre :) Mi do powrotu Radka zostały 4 dni. Popadłam w taką paranoję, że już dosłownie odliczam do soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynko ja tez wierze ze zmiany sa dobre, i szczerze mowiac nie moge sie doczekac :) podziwiam Cie za rygor z jedzeniem, ja odrzucilam smieci od poczatku roku, ale jesc musze duzo caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatrix, to oczyszczanie bardzo skurczyło mi żołądek i osłabiło zachcianki. Chyba głównie dlatego nie jest mi ciężko póki co. Plusem jest to, że gotuję teraz tylko dla siebie, więc nic mnie nie kusi. Obliczyłam sobie, że prowadząc tryb życia bez jakiegokolwiek wysiłku fizycznego potrzebuję 1500 kcal dziennie, aby schudnąć. Oczywiście planuję też drobne ćwiczenia (5 razy w tygodniu orbitrek po 30 min.), ale właśnie tyle (czyli 1500 kcal) planuję dziennie jeść. Oczywiście liczenie kalorii to dla mnie ogromny minus, bo nigdy tego nie robiłam i nie bardzo widzę siebie w tej roli. Tym bardziej, że nie mam nawet wagi kuchennej. Wszystko zawsze ilościowo obliczałam na oko np. pół opakowania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jadłospis na ok 1800 i lekko przekroczone tłuszcze, białka ciut za mało.. Ale ważne że znów licze :) Ciągle mi sie wydaje ze dziś niedziela.. Jutro do pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam Zaginiona dziewczynę, faktycznie bardzo dobry film, takie właśnie lubię :) x Katarzyno masz rację, trudno było wracać do pustego mieszkania, oglądanie filmu bez całego klanu już nie jest fajne.... Polecam zakup wagi kuchennej, fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem Karola... A co do wagi kuchennej, to właśnie przeglądam sobie na Allegro. Na pewno się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Katarzyno może nawet skusisz się na pieczenia własnego chlebka w wolnej chwili? :D Jak już waga będzie.. ;) x Zaszyfrowana daj znać czy się podobał:) x Guga robiłam wczoraj chleb Twoim sposobem, tzn. nie zostawiałam 2 razy do wyrośniecia i pierwszy raz mi nie pękł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate36
Hej dziewczyny:) Ale mróz dziś,skonczyło sie dobre,znów trzeba wczesnie rano wstawac;) x Wracam z regularnym pisaniem na kafe,wracam na zajecia i zdrowego jedzenia:) x Asmana Sylwester udany,były nas 4 pary,potanczylismy,posmialismy,fajnie tak spotkac sie:) Ale Ty laska jestes,swietnie wygladasz na zdjeciu:) x Twoj maz jest duzo starszy od ciebie? Jakos powaznie wyszedł na tym zdjeciu pod choinka,wydawał mi sie kiedys inny:P x Karola Guga fajnie ze spedzilyscie pare dni ze soba:) Karola piszesz ze przytyłas,prze swieta? czy tak ogolnie? Bedziesz chodzic na aerobik czy cos w domu? Guga jak ten czas leci,jeszcze mc i urodzisz,jak sie czujesz? Zapodaj zdjecie?:) x Eulalia fajnie ze udało ci sie utrzymac wage mimo świat:) Fajna z Was rodzinka:) x Lena robilas chrzciny w domu bo nie pamietam? Tescie mowisz ze sie zachowali?Zapraszałas ich normalnie? Myslisz ze relacje sie naprawia? x Agatrix super,ciesze sie i gratuluje,swietna decyzja:) Ale nie opuszczaj nas,tylko pisz mimo wszystko:) x Tarantula jak idzie dieta,a jak twoj maz,działacie razem? Fajne te twoje chłopaki,ten wiekszy to juz prawie kawaler:) x Kasia ty tez laska jestes,jakie masz długie włosy:) Z czego masz podłoge w domu,ze wytrzymała te twoje obcasy?:P x Katarzynko na długo teraz Radek wraca,czy na weekend tylko? x Pernile nie mów ze pozegnałąs sie z nami i nie bedziesz pisac? Jak było w PL,jak sylwester? x Szalona co u Ciebie,wszystko w porzadku juz? x Wysyłam,i doczytam was dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki :) :) Karolina, niestety chwilowo jestem bez pieca, ale własny chlebek robię jak najbardziej i w sumie tylko taki mi smakuje :) Guga, właśnie - pokaż zdjęcie jak wyglądasz pod koniec ciąży. Pewnie cała promieniejesz :) Kate, Radek wraca na dłużej, bo zostaje do końca stycznia :) Trochę więcej się nim nacieszę tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Kate w końcu jesteś :) moi teściowie jak zwykle się nie zachowali- no może przesadzam średnio się zachowali przyszli dzień dobry mi nie powiedzieli, usiedli, skomentowali, nas obgadali i wyszli przed tortem dla Pauliny stosunki się nie poprawią- to nie taki typ człowieka , za bardzo lubią nienawidzić kogoś :) a jak twoje święta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate no to się w końcu rozpisałaś :) Cardio w domu- rowerek na tą chwilę, na siłce wiosła, crosstrainer i bieżnia:) W święta spoko, nie przytyłam, ale później na Sylwka był czad, dzień po i jak wróciłam do domu, to było alko i pizza. Jeszcze mnie urodziny w pt u kolegi czekają, później znowu alko odstawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Kate w końcu jesteś :) moi teściowie jak zwykle się nie zachowali- no może przesadzam średnio się zachowali przyszli dzień dobry mi nie powiedzieli, usiedli, skomentowali, nas obgadali i wyszli przed tortem dla Pauliny stosunki się nie poprawią- to nie taki typ człowieka , za bardzo lubią nienawidzić kogoś :) a jak twoje święta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to już nie ma znaczenia ja nawet nie chcę żeby stosunki się poprawiły- ja raczej jestem szczerą osobą , i staram się przebywać wśród ludzi którzy też tacy są, wiecie wśród takich , gdzie jak jesteś z nimi to czujesz, że naładowałaś baterie :) moi teściowie i braciszek mojego męża są odwrotnością takich ludzi i przebywanie z nimi nic dobrego nie wnosi Karola i co teraz ? czekacie na kolejne przetargi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, nic innego nie zostaje jak czekać.. Sprawdziłam 2 portale i d.... Pewnie dopiero ludzie do pracy wracają i liczę, że od poniedziałku będzie już lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie masz rację , po tych wolnych dniach to pewnie dopiero w poniedziałek ludzie tak na prawdę wrócą do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. W koncu jakis ruch w interesie:-D . Tarantulko gdzie jestes? X Kate w koncu wróciła. Moj maz jest 1,5 roku starszy. X Lenka juz wyobrazam sobie jak sie gotowalo w Tobie odnosnie tesciow.co za ludzie? X Agatrix a gdzie zdjecie w sukience?;-) Karola oby ten rok byl duuuzo obfitszy w przetargi. X Eulalia ciezko bylo wrocic do pracy? X Kasia kiedy Marcin wyjezdza?co z Twoja praca? X Katarzynko to sie nacieszysz Radkiem dłużej. X Ja na 14 znowu z mlodym do lekarza, bo jest z nim gorzej i zaczal goraczkowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana moj Szymek ostatnio dwa razy tak chorował-kaszel,katar chrypa na prawdę gorąco ci polecam tą wodę do inhalacji co ostatnio pisałam , wszystko mu zeszło szybko i obyło się bez faszerowania go lekami, a poprzednio skończyło się na antybiotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamówiłam sobie błonnik z ananasem i chromem w tabletkach , mam nadzieję, że będzie dobry :) bo ostatnio mam okropne rzuty na słodkie :( ćwiczę teraz z nową płytą chodakowskiej i podoba mi się bo to jest pilates czyli mało skakania którego nie lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×