Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Agatrixx i od 6.12 trzymałaś to przed nami w tajemnicy 😠 Super, gratuluje!! Ale nie zgadzam sie na twoją zmniejszoną obecność 😠 Postaraj sie prosze byc cześciej niż raz w tygodniu, Ty nas tu motywujesz swoją pozytywną energią..!! Pernille odpadła, Kate też wpada żadko, jeszcze Ty.. zaraz nie bedzie z kim pisać :( Od kiedy zmieniasz prace? od sierpnia czy wcześniej?? x Jade zaraz z Laurą na lodowisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekowac dziewczeta :D x tez sie ciesze ze wrocilam :) bede na pewno sie wpisywac w tabelke, ok? :) slowo harcerza! dzisiaj zaliczylam owsianke z zurawina, na drugie kanapke z wasa. 6ty dzien bez smieci, czuje sie cudnie, tak lekko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatrixx poczytałam teraz na necie o tej herbacie, wcześniej nie wiedziałam że coś takiego istnieje, całkiem ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi oczywiscie polecila Mama - swirek jesli chodzi o zdrowa zywnosc i suplementy :) ja kupilam n jakies 3 miechy, tylko trzeba pic regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) my zaraz wychodzimy, tylko czekam, aż mi się chleb upiecze :) Karola mi to się chce ryczeć, bo praktycznie wróciło mi wszystko co straciłam :( dlatego ja się ważę od lutego bo inaczej się poddam, to jest beznadziejne, że mi tak szybko wszystko wraca Agratixx gratuluję i jeszcze raz gratuluję :) mam nadzieję, że mimo wszystko częściej będziesz nas odwiedzać, bo jak pisały dziewczyny pozytywnie nakręcasz nas do odchudzania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
Ja mialam w tabletkach kupilam ze sklepu zielarskiego w Szkocji (BIO-FIBER) teraz zamowilam na ebay blonnik witalny.I jem od wczoraj dwa razy dziennie rano dodalam do jogurtu i wieczorem tez.Rano zjadlam okolo 10 i po 7 godzinach bylam juz w toalecie czyli dziala mega szybko.Nie mam biegunki ani nic po prostu wszystko dzieje sie o wiele szybciej.A tak to ja chodzilam raz na kilka dni.Po tabletkach juz czesciej,ale tez nie zawsze co dziennie a teraz dwa do trzech razy dziennie.Czuje sie mega najedzona.Tylko trzeba pic przy tym duzo ja i tak pije duzo okolo ,bo ponad 3 listry plunow dziennie,Pije wode ,zielona herbate i kazwe zbozowa. Podobno ma to tez wyczyscic jelita ze starych slogow itd... i powiem wam,ze poszlam do toalety po tych 7 godz 1 raz i sorry,ze tak obrazowow napisze to bylo tego o wiele wiecej niz zjadlam :O i mi od razu waga zleciala 1 kg powaznie :P.Niech sie czyszcza :) dla zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiam na ebay angieslkim,ale poszytalam duzo i podobno w pl najtaniej kupic z apteki dwa rodzaje te nasiona i luski i pomieszac,bo mieszanki sa drogie w miare tak wiesz oszukuja.ALe wysle ci fotke mojej aukcji,zebys zobaczyla jak on ma wygladac ,bo najlepszy jest jasno brazowy czyli z luskami.poszukaj na google.juz chwila fote wysylam,i nazwe firmy ktorej kupilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje,ze wiesz o co mi chodzi wiem,ze sa juz gotowe mieszanki w pl,ale sie nie oplaca lepiej pomieszac samemu ,ale najlepszy jest ten mieszany.Ludzie pisali,zeby mieszac samemu,bo drogo strasznie jak chce sie kupic wymieszany.poszukaj info poczytaj to bedziesz wiedziala o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatrix gratulacje:-) , bedzie sie dzialo;-) . Witamy spowrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brat i bratowa piją czystka, i namówili mame :) Bardzo sobie chwalą..też musze zakupić Byłyśmy na lodowisku :) Jeździłam pierwszy raz od 20 lat i nie upadłam ani razu to chyba sukces ;) Laura śmiga super, jednak rolki latem dużo dały. Ciekawe czy mnie jutro bedą nogi bolały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaliczylam dzisiaj SOR z dzieciakami i w aptece stalam 40 min:-| Karola ja zadziała na Ciebie to moze ja sie skusze. Aeroby bedziesz z trenerem czy juz sama? Ja tak bardzo chce pocwiczyc i nie mam kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana co się stało!!!!!?? ja się musiałam położyć, kreciło mi się w głowie zdrzemnęłam się na obiad zjadłam naleśniki z dżemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filip zaczal brzydko kaszlec i ma chrype. Osluchowo czysty, gardło czerwone. Moze zaczac goraczkowac. Izie znowu krew sie lala z nosa. Naczynko jej jakies peklo stąd te czeste kwawienia. Nalozyli masc i opatrunek i ja przez 5 dni mam smarowac mascia jej ten nos. X Kate jak zwykle "napisze ozniej lub jutro"i milczy zolza jedna. Eulalia pewnie Cie będą bolały. Też mialam w planach dzisiaj łyżwy, ale mąż poszedł do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko pisz co się stało, że na SORze byłaś! Aeroby sama :) x Eulalia to pozytywnie, ja bym się pewnie połamała na lodzie;) x Guga lepiej już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga ja tez dzisiaj nalesniki tylko ze z serkiem z jablkiem i cynamonem. Jak mlody wstanie to dopiero zrobie i zjem. Dzemka pomogla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola daj spokoj, jeszcze ten@ miałam m dosc. Filip jadl szpinak taki doprwiony sola,cv pieprzem, czosnkiem. Strasznie mu smakowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×