Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

A zdjecia ze świąt wysłały tylko 3 osoby.. Przed swiętami wszystkie obiecują a później... jak zwykle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki! :) :) Guga, to liczenie najbardziej skuteczne jest, ale trzeba do tego cierpliwości niestety... Eulalia, smacznej kawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7604
Witajcie Eulalia głowa do góry;-)teraz będzie o niebo lepiej bo święta za nami:P...bierzemy się w garść...spinamy pośladki i do przodu a kilogramy w dół:)... Już wpisuję się w tabelkę,u mnie cd cienizny... Nick___________09.01 Asmana________69,5 Eulalia_________91,2 Kate_36________ Karolina83______88,2 Lena __________78,2 gugajnaa_______ tarantula_______67,0 agatrixx________ kasiaa30_______ zaszyfrowana87_ kaataarzynaa____59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7604
Dziewczyny kawka? Właśnie ogarnęłam towar, który wczoraj dostałam... A właśnie miałam Wam napisać jak było wczoraj na aerobiku...było fajnie, ale miejsca bardzo mizernie a kobitek chętnych barrrdzo dużo...karnet za miesiąc 100-130 zł w zależności od ilości zajęć...więc postanowiłam przez ten miesiąc będę ćwiczyć codziennie no może niedziela wolna:P...na steperze -dzisiaj też zaliczyłam 800 stepów:P... a od lutego wykupię karnet i będzie w porzo:P...nabiorę trochę kondycji w domu bo mizernota ze mnie;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7604
Wczoraj na kolacje zjadłam 2 naleśniki z nadzieniem z twarogu+cynamon+cukier puder...miałam takie ssanie na słodkie,że nie wiedziałam co z sobą zrobić:P...ugotowałam też zupę brokułową z dużżą ilością warzyw , ale te naleśniki mnie zabiły i zupka na dzisiaj... Chłopaki zażyczyli sobie na niedzielę szaszłyki z karkówki (mięsko od wczoraj się marynuje)a ja zrobię sobie z fileta kuroka:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina833333
Hej! Asmanko nie jadłam, wypiłam 3 piwka:) Było super, idziemy na aqua aerobik we wtorek z koleżanką. x Dino powstało najpierw w wielkopolsce, tutaj mieszka właściciel i ma rzeźnie, to dobry znajomy teścia. Mają mega niedobre wędliny, takie sztuczne, wszystko smakuje tak samo, blee... x Tarantulko ja myślę, że tak dużo osób na aerobiku, bo z postanowieniami noworocznymi przyszły, ale zaraz się wykruszą, zobaczysz:) Zauważyłam tą tendencję też na siłce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam o najważniejszym - komp mi się wysypał :/ Nie wiemy co się stało, Tomek coś tam majstruje przy nim, a ja od niego piszę.. :( Pięknie weszliśmy w Nowy rok, cieknący dach, zepsute auto i komp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mi komp działa, zawsze coś :D Tarantulko a jaką marynatę robisz? Pomyślałam, że na jutro bym zrobiła z odtłuszczonej szyny i piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7604
Karola myśl pozytywnie jak się źle zaczyna to dobrze kończy, ale tak na poważnie to współczuję:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7604
Karola moja marynata jest bardzo wyszukana:P :...papryka słodka i ostra,przyprawa gotowa do szaszłyków i sprawdzam jakie tam mam jeszcze przyprawy do mięsa i tak mieszam mięsko wrzucam do lodówki i włala;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo Eulalia masz rację, ale tak ciężko zrobić fotki... ja się nie mogę zebrać serio! Robię barszcz ukraiński, mniam byliśmy na zakupach, wyprawkę dla siebie robię wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarantulko dzięki :) Oj, zrobię dzisiaj marynatę, już mięso z lodówy wyciągnęłam, będzie jutro wyżerka :D x Guga najwyższa pora :D Pamiętaj, że lekarza nie ma 14 w szpitalu, więc musisz przed lub po urodzić, życzę Ci, aby to było przed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Ale szary dzien :O Nic mi sie nie chce.. Kate zważyłaś sie ??? Asmanko dziś tez stosujesz modę piżamową?? Jak głowa? Ja tez nie znam sklepu Dino..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia dzisiaj w sukience paraduje:-D . Glowa nie boli, ale po tylu prochach sprobowalaby bolec:-D Pojadlam ryby i frytek mniaaam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Karola sadze, ze Ty dietetyczne mialas wszystko. Ka frytki z frytownicy i ryba w panierce z tluszczu. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, niestety moj zoladek od razu zaprotestowal. Fakt frytek bylo tylko 50g a ryby 120, ale jednak tluszcz dal swoje. Jak po tym blonniku? X Od jutra zabieram sie za liczenie, bo dzisiaj odpuscilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia, zasnelas? X Karola dawaj zdjecie swiateczne, ale juz!!i co z kompem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko po błonniku byłam w wc, ale dopiero biorę go 2 dni, więc zobaczymy co dalej :) 50 g frytek, to się nie najadłaś.. ;) Komp już działa. A zdjęc ze świąt nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Karola pojadlam:-D . X Guga wlosy Ci zgestnialy czy mi sie wydaje? X Eulalia a do kawy co podjadasz?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana nie cieniowałam bardzo dawno to chyba to, zawsze miałam dość gęste my na kolacje racuchy z jabłkiem na teflonie bez tłuszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×