Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Gość kate36
Tarantula sie nie migaj z herbata tylko pisz jak z aerobikiem:D x Ja pije wode x Niedługo po małego i skocze do lumpka x Guga jak sprzedacie to co jeszcze pewnie podział was czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate36
hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7604
Kate i tu mnie masz:P...aerobik od jutra właśnie dzwoniłam i zajęcia odbywają się o godz.19.00...koniec wymówek biorę się za siebie;-)...ale mam stracha, że nie dam rady :P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate36
Dasz rade,jak ja daje rade to ty tymbardziej:) x Ile razy w tygodniu bys chodziła? Jakie koszty u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7604
Postaram się chodzić 2 razy w tygodniu , ale co z tego wyjdzie...zajęcia odbywają się w każdy dzień a ja wybieram środę i piątek albo poniedziałek i środę...koszt to do końca nie wiem, ale chyba 8 zł a w karnecie wychodzi jakieś 100 parę... muszę sobie kupić spodnie do ćwiczeń:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7604
Dziewczynki do jutra...muszę się zbierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po siłce, 55 min cardio- rzeźni :D Lumpek zaliczony, zakupy zrobione :d x Tarantulko 2 razy cwiczenia to minimum, jak chcesz mieć efekty, pociśniesz i zobaczysz, jak się ciało zmienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej X Karola i w czym sie lepiej czujesz, cardio czy silowe? X Guga to swietnie, zawsze jakis "grosz"wpadnie. Czekamy na wiesci od lekarza. X Tarantulko a jak ze slodkosciami?wcinasz? X Lenka odnośnie inhalatora to nawet o koszt nie chodzi, ale o to ze moj syn zaraz bedzie maseczke sciagal z buzi. Jemu sciagnac katar graniczy z cudem, we dwoje go trzymamy. Lekarka nie mogla mu patyczka wlozyc do buzi by sprawdzic gardlo. X X Zazdroszcze Wam ćwiczeń X Kate spocic w basenie:-D , fajny wycick, masz zakwasy?kiedy bedziesz pytala o staz? X Eulalia a jak nogi po jezdzie na lyzwach. X Kasiu to robota swietna, spokojna a kontakt z ludzmi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko niestety dzieci inhalacji się boją zwykle bo to buczy no i czas jaki jest potrzebny do zrobienia to też jest minus my Idze przykładaliśmy maseczkę coś na zasadzie zabawy przystawiania i oddalania, no i sobie też w końcu się nauczyła, że to nie gryzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Guga to wszystko mam na mysli. Teraz mam mu zakraplac oczy i sama wiesz jak jest ciezko. Syn zjadl ze mna platkow owsianych na mleku, smakowalo mu. O 15 ma wpasc dziewczyna kypic body po mlodym mam nadzieje, ze skusi sie na wieksze zakupy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem.... my zawsze sobie to tłumaczyliśmy, że jak będzie płakała to więcej i szybciej powdycha ;) trzymam kciuki za zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate36
Dziewczyny kawka?:) x Karola,co kupiłas ciekawego,ja tez byłam,ale nic nie było na mnie:O x Guga to dobrze ze udało sie dojsc do porozumienia,bo to czasem roznie jest:) x Asmana w czepku mi było ciepło:D Troche w ręcach,ale wieksze beda jutro,bo ja mam zawsze po 2 dniach od cwiczeń zakwasy:P Po niedzieli mam podjechac sie zapytac o staz:) x Na obiad plan na razowy makaron,marchewka z groszkiem,kotlet mielony x Podkorciło mnie i zjadłam 4 kostki czekolady:O,nieciepie tej swojej słabej woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate kupiłam czerwoną koszulkę z krótkim rękawem adidasa, sweter, bluzę taką fajną obcisłą, która wygląda jak góra płaszcza, nie wiem jak wytłumaczyć, bluzkę koralową, z metką ( 39 funtów), szorty na lato typu safari, spodenki Umbro dla Tomka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate36
Wow,udane zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana gdyby ci się udało z małym powalczyć to inhalacje są super rozwiązaniem -u mnie w każdym razie się sprawdzają, nawet my robimy sobie inhalacje jak coś nas łapie ,:) Karola to poszalałaś na zakupach :) guga to niezły zastrzyk gotówki ci się szykuje :D zupka gotowa, za mną pół butelki wody :) drugie śniadanie kanapka z własnego chlebka z wędlinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 grudnia wyslalam rodzice kartki świąteczne i dopiero dzisiaj dostali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyklym, sie nigdy mi sie to nie zdarzyło:-D Leb mi nawala:-( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ciśnienie się zmienia :) mój Szymek znowu dzisiaj mało spał w ciągu dnia i jest marudny :) ja nic rodzince nie wysłałam :P właściwie to nigdy nie wysyłałam :) patrzę właśnie na wyprzedaże w home&you :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filip tez spal tylko pil godziny a w nocy ciagle sie budzil. do 6 nie przespalam 1 godziny ciagiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak bidulek teraz chory to pewnie gorzej mu się śpi :( i ty też niewyspana przez to jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×