Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Hejka :) U mnie weekend grzeszny jeśli chodzi o jedzenie, połynęłam trochę z chipsami... :O Caaały weekend miałam filmowy - obejrzałam chyba z 6 filmów :) A dziś w nocy, tradycyjnie oglądałam transmisję z rozdania Złotych Globów, więc spałam do 11 :) (dlatego filmowy weekend - przed globami i oscarami mam manię oglądania nominowanych filmów żeby potem kibicować swoim faworytom - szkoda, że jeszcze wszystkich nie ma u nas, pewnie dopiero przed oscarami) x Pernille, w końcu :D Pisz czasem... I czytaj :) x Katarzyna, fajnie że Spędzacie miło czas :D podobał Ci się "Hobbit"? Ja jeszcze nie oglądałam... (nie miał nominacji :D :D ) x Asmanka, szwagier lepiej, tylko po tym pobieraniu płynu z kręgosłupa drętwieje mu noga, ale to podobno normalne. x Szallooona, wróć do nas :( x Guga, ślicznie wyglądacie obie z Igą :) x Na obiad miałam spaghetti z soczewicą, upiekłam też owsiane ciacho, jeszcze nie wystygło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony - na Vitalii widziałam, że można ustawić sobie paski w stopce, które pokazują, od ilu kg zaczęliśmy i ile zostało nam do celu. Vitalia ogólnie chyba jest stworzona pod kątem dietowym. Może Kafeteria się opamięta, a jak nie, to ja się dostosowuję do Waszej decyzji :) Wracam do nacieszania się Radkiem. W najbliższych dniach będę rzadziej się odzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety to nie pierwsze nasze problemy z kafe a tam może nawet więcej osób by się przyłączyło bo to strona skierowana szczególnie do dbających o linię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pernille ciesze się, że się odezwałaś :) szkoda, że tak się dzisiaj kafe zacina :( mam nadzieję, że częściej będziesz zaglądać i coś opowiesz gdzie byłaś kiedy ciebie nie było :D guga to podziwiam, że dajesz radę - dla mnie malox był jedynym ratunkiem :) łagodził objawy na kilka godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eulalia11
Hej Guga na zgage mi pomagały migdały :) Może kafe nawala przez pogode?? Może im jakieś kable wiatr poprzerywał :P U mnie dieta ok, wróciłam na właściwe tory .. oby na dobre Mówicie że Wielkanoc niedługo?? Do tego czasu to możemy nawet 10 kg zrzucić (zostało13 tygodni). Do roboty!! Karola jeśli cały tydzien bedzie idealny to nawet zawalony weekend nie zaszkodzi, Ty przecież o tym wiesz. Dasz rade!! Kto jak nie Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate36
Hej:) Ciekawe czy mój post wejdzie:O x Ja byłam dzis u ortopedy,dostałam skierowanie do poradni rehabilitacyjnej i na rezonans magnetyczny,dostałam tez na gorset,musze isc jutro do sklepu medycznego x Na cmentarzu masakra,potłukły sie dwa znicze,duze a wiatr je zdmuchnal z pomnika:O x Ja tez mam czasem ochote na żywa choinke bo nigdy nie miałam,ale wiem ze by długo nie stała. x Guga ja Renni w ciazy brałam,lekarz mi zalecił,czasem pół wziełam i duza ulga x Asmana maskara:( x Pernile hej,to pochwal sie co u Ciebie,nowy mezczyzna:):P x Karola ja mysle ze ci sie spodoba,fajnie lekko sie cwiczy:) x Ja dzis tez troche zawaliłam,ale to dlatego ze za długie przerwy miedzy jedzeniem miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate36
Nie widze swojego posta i czesci waszych ktore czytałam:O Moze to chwilowe dzis,zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki! :) :) x Kasia, "Hobbit" mi się podobał, choć z natury nie oglądam takich filmów, ale czytałam kiedyś książkę i jestem w szoku, że z jednej cienkiej książki stworzona aż 3 filmy. Aha i oczywiście nie widziałam dwóch pierwszych :D x Ciekawe co z tym Kafe dalej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) widzę, że kafe nadal w rozsypce :( ja dzisiaj jadę do lekarza, więc będę dopiero popołudniu wczoraj chodakowska zaliczona -dzień bez wpadek zaliczony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakaś większa awaria już tak mieli,trzeba przeczekać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×