Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Gość tarantula7604
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pusciło czy tylko trochę popuściło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmana
Pernille ciesze sie, ze w koncu do nas napisalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eulalia11
Czyżby sie naprawiło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To był szczególny dzień w życiu moim i mojej mamy. Dzień, który dał początek do zmiany naszego trybu życia, sposobu myślenia i wyglądu. Początek września, a dokładnie 5 września 2010 roku, podjęliśmy decyzję, odchudzamy się, ale mądrze pod kontrolą specjalistki. Zaczęło się nowe życie: prawidłowe odżywianie, picie ziół, systematyczne spożywanie posiłków ect. Dzisiaj jesteśmy lżejsze (razem) o 56 kilogramów. Zniknęły fałdy tłuszczu, wyszczuplały nogi i ręce, sylwetki wyzgrabniały, buzie – już bez drugich podbródków – wyładniały. Jesteśmy nie tylko szczęśliwe, bo chce nam się żyć, bo z przyjemnością na siebie patrzymy, ale także dlatego, że nabrałyśmy pewności siebie i co najcenniejsze, że mamy wiarę, że jeśli naprawdę chce się założyć swoją wymarzoną sukienkę, a nie można, bo tusza nie pozwala – to ten cel można osiągnąć, przy odrobinie silnej woli i pomocy specjalisty. Pomoc w walce z otyłościom pod kontrolą doświadczonej osoby daje nam gwarancję, że nasz organizm nie zostanie osłabiony przez odchudzanie, że będzie prawidłowo funkcjonował, że nie nabawimy się innych chorób. . Otyłość jest chorobą, ja przez wiele miesięcy brałam bardzo silne antybiotyki, na dodatek wykończona nerwowo, brałam leki antydepresyjne i uspakajające, co spowodowało, że bardzo przytyłam. Po zastosowaniu się do porad Pani Kasia problemy z otyłością ustąpiły to samo stało się z wahaniami nastrojów. Stałam się mniej nerwowa i zaczęłam patrzeć pozytywnie na świat. Jestem przekonana, że odchudzanie jest konieczne. Warto to zrobić dla siebie, dla naszego zdrowia, po to, by być sprawniejszym i co tu dużo mówić – wglądać interesująco. Żadne diety cud nie zapewnią nam skutecznego i bezpiecznego dla naszego zdrowia odchudzania, natomiast kontrolowane odchudzanie pod okiem doświadczonych specjalistów daje nam gwarancję, że staniemy się lżejsze, ładniejsze i zdrowsze. Dodam, że bez ćwiczeń fizycznych. Zainteresowanym osobom mogę podać kontakt do pani Kasi, która mnie prowdziła : kkaniewska@yahoo.com.au

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×