Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego niektórzy niezrozumiale bełkoczą i sie tego nie wstydzą?

Polecane posty

Ktoś mi w innym temacie napisał cos takiego: "a co ty pajacówo blacho tak się tematycznie ożywiła co deprecha cię uwala czy do etatu się przymierzasz la da co." I teraz kilka pytań ode mnie: 1.O co w ogóle chodziło tej osobie? 2.Co to za jakaś wiejska gwara? Ona pisze do mnie w trzeciej osobie("ożywiła") czy pyta sie mnie o kogoś innego, stąd ta trzecia osoba? 3.Dlaczego ta osoba nie używa znaków interpunkcyjnych przez co jej wypowiedź staje sie dodatkowo niezrozumiała? Dziwne podwójnie, biorąc pod uwage brak błedów ortograficznych. 4.Dlaczego tak prymitywni ludzie mają dostęp do komputera? 5.Czy ta osoba nie zorientowała sie, że cos z nią nie tak, i nikt nie rozumie jej bełkotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale patola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest gwara kafeteryjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może tak sie zapijaczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, mam teorie. Taki jeden z drugim wypluje z siebie taka serie wyrazow, a taka ty sie starasz ich zrozumiec, marnujac na to siedem linijek twojego czasu, utwierdzajac ich w mylnym przekonaniu, ze sie komunikuja. Gdyby takich olac, w mig by sie zorientowali, ze nikt ich nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeprowadziłem podstępne badanie na 5-ciu osobach z kafe i tylko jedna z nich okazała się całkowicie zdrowa na umyśle i nigdy nie leczyła psychiatrycznie.;) Już wiesz dlaczego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×