Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chwilowki

Polecane posty

Gość kulupa
Chwilówka w LendOn jest godna uwagi, brałam i nie miałam żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Też potrzebuję chwilówki bo to obecnie moja jedyna nadzieja, ale bardzo się boję podjąć ryzyka gdyż boję się , że mogę jakąś złą umowę podpisać. Czy znacie jakiś strony gdzie mogę poczytać jak się ustrzec niebezpieczeństw i na co zwrócić uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilówki to chyba nie są jakiejś ogromne sumy. Z reguły te pożyczki są bardzo wysoko oprocentowane, wiec nie wiem, czy jest sens je brać. Wolałabym te pieniądze pożyczyć od kogoś życzliwego, nie zedrze ze mnie skóry w ramach procentów. Albo wziąć debet w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarszka
no ale np w Lendonie, gdzie już brałam pożyczkę, wszystko działa dobrze, nie naciągają nie spłacam nie wiadomo jakiej kwoty....kredyt w końcu tez jest oprocentowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można spokojnie brać, nie ma żadnych pułapek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenekt
Fajną, bezpłatną usługę proponuje serwis www.GdziePozyczka.pl. Wystarczy zarejestrować się, aby codziennie otrzymywać na pocztę email newsletter z przeglądem pożyczek i kredytów dostępnych na rynku, nowościami wśród produktów finansowych, promocjami banków itp. Dla osób, które planują pożyczenie pieniędzy, taka możliwość jest dużym ułatwieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neer
Polecam gotowkanatelefon ( zadzwon na nr 534508792) Każdą ofertę dopasowują do indywidualnych potrzeb – zawsze z korzyścią dla klienta. Chwilówka to oferta o którą można ubiegać się wielokrotnie. Nie sprawdzają też zdolności kredytowej. Same plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze tak LendOn? Kiedyś tam brałem i jestem zadowolony. Co prawda dwa razy ale wydaje mi się, że jakby się coś miało dziać to juz wtedy by się działo. Oczywiście, ze lepiej od chwilówek z daleka ale nie zawsze się da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś chyba każdy miewa okresy, w których brakuje pieniędzy. Na szczęście są strony takie jak www.pozyczka-ratalna.pl, gdzie można zasilić konto. Kilka razy miałem nagłe i niespodziewane wydatki, a że nie potrafię oszczędzać to oni mi pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Też potrzebuję pilnie pożyczki i szukając ofet natknęłem się w reklamie na http://pozyczkazesplata.pl . Czy komuś z Was udało się wygrać w takim konkursie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROksana31
Czasem nie warto skakać od oferty do oferty i próbować swoich sił w każdej chwilówce. Tutaj raz składasz wniosek i system sam wybiera Ci najlepszą ofertę... http://celkredyt.pl/multiwniosek/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście polecam Lendon. kilka razy od nich pożyczałam kasę i naprawdę uważam, ze warto spróbować i zaryzykować. teraz pierwszą pożyczkę do 1500 zł dają za darmo na okres chyba 45 dni jak dobrze pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio brałam chwilówkę w Profi Credit. Razem z mężem potrzebowaliśmy szybko pieniędzy na święta. Firma uczciwa, a obsługa bardzo pomocna i miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecznikk
Z tymi chwilówkami to jest tak, że co rusz pojawia się coś nowego i niewiadomo na co najlepiej postawić. Ja dlatego jak brałem taką chwilówkę wybrałem jedną spośród jakiś 20. Najlepiej je sobie porówać Ja to zrobilem na www.supernovafinansowa.pl POmocne narzędznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna strona, na której są chyba wszystkie firmy udzielające chwilówki: www.kredyt24.info. Można sobie wybrać coś ciekawego dla siebie, o niskim oprocentowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darlaa34
Ogólnie brać chwilówki, tylko aby zorganizować święta, to średni pomysł. Wszelkie zobowiązania finansowe warto brać tylko w przypadku poważnej sytuacji. W przypadku chwilówek warto dokładnie czytać umowy. W sieci można również znaleźć ranking chwilówek http://crediteo.pl/pozyczki/top-ranking-chwilowki-internet-2015/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ufam chwilówkom, nie biorę ich i nie zamierzam brać. To samo zło, od którego lepiej trzymać się z dala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia11111
ja sprawdzam zawsze na credito i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OleńkaK
Brałam chwilówkę na święta w wysokości 1000 zł bez kosztów i teraz też wzięłam darmową chwilówkę w innej firmie na wyjazd nad morze, bo parę setek mi brakuje. Pieniądze poddam po 20-tym z pensji.Dobrą chwilówkę znalazłam na http://www.get-money.pl/chwilowki - wczoraj wypełniłam wniosek, pieniądze dostałam dzisiaj rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o chwilówki trzeba być rozsądnym i uważnym ! A najlepiej jakbyś porównał kilka a najlepiej naście ofert w jednym miejscu ! Osobiście znam taki portal pożyczkowy nazywa się www.szybka-kasa24.pl i sam z korzystałem z ich usług i mogę polecić z pewnością bo wiem że do dziś korzystam z najlepszych ofert ! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkognitoo
Jeśli już ktoś ma ciekawą ofertę to zdecydowanie Profi Credit. Dodatkowo bardzo szybko dostaje się gotówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego uważacie że chwilówki to oszustwo? Czasami po prostu brakuje przed wypłatą, ot. Wszystko jest dla ludzi. Nie tak dawno sam wziąłem 500zł z http://chwilowkion.pl/ - dostałem wypłatę, spłaciłem przed czasem. Zero prowizji, żadnego oszustwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena781
Nie lepiej skorzystać ze sprawdzonych usług rzetelnej firmy? Bo z chwilówkami trzeba uważać , dlatego ja polecam https://extraportfel.pl - tanio szybko i bez wychodzenia w domu. Pierwsza pożyczka to nawet 2000 złotych, mnie pomogła przy spłacaniu długów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukaszef
Jak czasem zapominam kupić prezenty na jakąś okazje a nie mam pieniędzy to biorę pożyczkę w Profi Credit i szybko spłacam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzetelna firma to podstawa, dlatego ja korzystam z usług viasms bo działają chyba w siedmiu krajach i sa znani ze szczęśliwej środy kiedy można dostać pożyczkę z 50% ulgą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te środy szczęśliwe w tej firmie to fajne rozwiązanie dla stałych klientów . Tak wysoka obniżka sprawi, ze do spłaty będziemy mieli o wiele mniej prowizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kausia88
Z chwilówkami trzeba być ostrożnym, jednak jak się mądrze wybierze , to nic złego nie musi się wydarzyć. Na http://www.pankasa.pl/pierwsza-pozyczka-za-darmo widziałam zestawienie ofert, w których na spłatę mamy od 7 do 30 aż dni i wtedy nic nie jest naliczane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka14
Profi Credit jest według mnie najuczciwsze. Wszystko jest tak jak w umowie - bez kruczków. Mają niskie oprocentowanie i długie terminy spłat. Można na nich faktycznie liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×