Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chwilowki

Polecane posty

Raczej staram się nie brać chwilówek, ale bywają momenty, kiedy dodatkowa kasa bardzo się przydaje. Mam przetestowanego Moneymana https://www.moneyman.pl/ ale staram się z tej opcji nie korzystać jakoś bardzo często, żeby nie wpaść w spiralę zadłużenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość januszkot
Zaletą chwilówek jest na pewno to że takie pieniądze można dostać w ciągu...chwili. Mi ostatnio to pożyczka tego typu życie poratowała, jak miałem wymuszony remont w mieszkaniu w związku z tym, że sobie zalałem kuchnię. Udało się znaleźć niezłą ofertę na stronie http://sowafinansowa.pl. To porównywarka, jedna z wielu, ale tę akurat mi brat polecił. Dużo ofert, raczej są to sprawdzone firmy pożyczkowe, a nie jakieś spod ciemnej gwiazdy o których świat nie słyszał. Kilka kliknięć i pieniądze miałem na koncie. Omija się tutaj całą procedurę formalną, także na pieniądze czeka się wyjątkowo krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AśkaL
Wiadomo wszystko z głową ale czasem są momenty kiedy potrzeba wziąć i Money man jest jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami wzięcie chwilówki to jedyne wyjście bo jak nie ma skąd wziąć kasy to jakoś się trzeba ratować. No ale ważne też jest żeby sobie nie narobić kłopotów finansowych ze spłatą warto najpierw skorzystać z porównywarki. Ja se swojej strony mogę polecić swietnachwilowka pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak są w życiu różne sytuacje i rzeczywiście nieraz chwilówka jest jedynym rozwiązaniem. No ale rzeczywiście skorzystanie z porównywarki jest bardzo mądrym rozwiązaniem. Dla mnie fajna jest porównywarka pozyczajzadarmo pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie brać chwilówki to taka jednak ostateczność. Ja staram się jednak odkładać jakieś pieniądze na czarną godzinę ale zazwyczaj tak jest że jak się wali to wszystko naraz i wtedy dopiero dopada nas dół finansowy... Kiedyś chłopak pozyczał 1000 zł w vivusie bodajże bo zabrakło mu kasy do studiów a nie chciał się prosić rodziców o kolejne pieniądze i znalazł sobie chyba na www.sowafinansowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yarabi
jest to w pewny sensie ostatecznosc jak nie mamy za bardzo skąd pożyczyć pieniędzy / Moim zdaniemjak kozystać z chwilówek to tych na prawdę dobrych . poczytać opinie , porównać sobie oferty . Dla mnie najlepiej wypadł extraportfel . za pierwszym razem pożyczka jest darmowa tam na okres 45 dni ;) do 2000 zł bez odsetek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulia5
mnie kolega ostatnio podesłał taki https://kredyt123.pl/ bo sam brał tam pożyczkę i był bardzo zadowolony z obsługi. tak jak patrzyłam na ich stronie to mają szeroką ofertę od pożyczek krótkoterminowych kredytów hipotecznych konsolidacyjnych także wydaje się że jest to firma dość spora i patrząc po opiniach m posiada zaufanie klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_Jem_Kotleta
Ja zdecydowanie odradzam, kiedys sie nacielam. Teraz jak mnie na cos nie stac, to biore na jakies korzystne raty - nawet 2 dni temu kupilam lodowke w media expert na raty wlasnie. Te raty juz sprawdzilam i nie obawiam sie wzrostu marzy o 150% jak to akurat z chwilowkami bywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka801
Też nigdy nie brałam chwilówek, do czasu zabrałko kasy na mus pomocna okazała się pozyczka w money man.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei polecam www.aasapolska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilo_1
Ja zdecydowanie odradzam, lepiej odłożyć sobie kilka groszy na czarną godzinę, jeśli ci sprzęt nawali to można zawsze skorzystać z rat 0% bardzo często są takie promocje w stun, euro, sferisie, meda płacisz tyle ile faktycznie kosztował sprzęt a nie 150% pożyczonej kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest tak, że chwilówki https://www.netpozyczka24.pl/chwilowki/ są produktami finansowymi oferowanymi przez firmy pozabankowe na podstawie przepisy o kredycie konsumenckim. Czyli ich warunki finansowe ustala ustawa itd. Firmy sprawdzają klientów w bazach osób zadłużonych i bardziej roztropnie dokonują oceny ryzyka kredytowego. Jednak nic nie zwalnia od myślenia i odpowiedzialnego podejmowania decyzji finansowych. I o tym należy pamiętać, że żadna ustawa nie zabezpieczy nas przed kłopotami jak własny zdrowy rozsądek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verdeee
Na wózek dla dziecka musiałem się zapożyczyć jakiś czas temu i dobrą pożyczkę wyszukałem sobie przez porównywarkę na chwilovka.pl. Fajnie prowadzony serwis z działem porad i dość długą listą różnych pożyczkodawców. Można sobie poprzebierać w warunkach. Są pożyczki za darmo, ale tam często są różne obostrzenia, więc trzeba wcześniej sobie doczytać regulamin, żeby się na minę nie wpakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli poszukiwać chwilówek online z instytucji pozabankowych to https://www.netpozyczka24.pl/chwilowki/ gdzie jest zestaw legalnych firm pozabankowych, które oferują na polskim rynku finansowym swoje krótkoterminowe pożyczki online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Disz
ja tez sie bałam do momentu kiedy faktycznie musiałam wziąć....i zdecydowałam się na extraportfel - nie żałuję bo wszystko przebiegło bezproblemowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola811
są fajne propozycje teraz dostepne ostatnio dorwałam fajna oferte w Money man zupełnie darmową chwilówkę na 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie czasem zdarza :) Ale najczęściej biorę tutaj https://mikrorata.pl/ , bo mają najlepszą ofertę. Bez biku, niskie oprocentowanie, żadnych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młoda ale już bardzo doświadczona seksualnie dziewczyna zrobi wszystko aby zapewnić Ci rozkosz. Seks telefon traktuje jaką ogromną przyjemność, orgazm najłatwiej osiągam słuchając męskiego głosu. Możemy więc zrobić sobie dobrze nawzajem, nie wykluczam też czegoś więcej. Czekam na Ciebie, poznajmy się lepiej:) http://sex-tele.pl/47398

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poniższej stronie znajdziecie oferty różnych pożyczek i kredytów z niskim oprocentowaniem lub zerowym w niektórych przypadkach!, nie sprawdzają żadnych zaświadczeń, więc są dla każdego! :) warto wchodzić na stronę, bo są zamieszczane na niej atrakcyjne promocje, które są ograniczone czasowo! Polecam Link: https://www.facebook.com/najlepszekredytypozy czki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na różne chwilówki można trafić, także naprawdę warto czytać szczegóły oferty nim się kliknie – złóż wniosek ;) Teraz całe załatwianie formalności to kwestia paru minut, wszystko można ogarnąć przez internet i to niestety wielu ludzi gubi, bo najpierw biorą pożyczkę a dopiero potem myślą o zasadach spłaty itp. Co do takich pomocnych stron z chwilówkami w sieci mi się dobrze korzysta z Łowcy – www.lowcachwilowek.pl . Wszystko jest przejrzyście zaprezentowane, od razu wiadomo ile w danej firmie się łącznie zapłaci za konkretną kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazyjnapapuga
Łowca nie jest tak dobry jeśli chodzi o wyszukiwanie jak sowa finansowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parę tygodni temu brałem pożyczkę od parabanku przez stronę www.odpowiedniapozyczka.pl i poszło okej. Udało się spłacić bez niespodzianek. Z resztą nawet jakbym miał jakieś opóźnienie to nie odbiło by się to jakimiś dużymi karami. Pieniędzy potrzebowałem na końcówkę miesiąca, bo niestety do wypłaty został tydzień a ja już prawie konto wyzerowałem...Błąd w obliczeniach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narlll
Chwilówkę ostatnio potrzebowałem podczas kupowania garnituru do ślubu. Nie byłem przy kasie, a trafiła się duża promocja na klasowy garniak, także wziąłem pożyczkę na szybko. Oczywiście miałem w perspektywie wypłatę parę dni później, także ze spłatą chwilówki problemów nie było. Kasę załatwiałem online przez stronę http://sowafinansowa.pl. Mają różne oferty, różnych firm, wybrałem tę najtańszą w danym momencie i przy okazji załapałem się na promo, także żadnych odsetek mi nie doliczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panek22
Po co brać chwilówki jak można kupić bardzo dużo rzeczy na raty 0%, ostatnio widziałem reklamę że są dostępne np w agacie i sferisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×