Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chwilowki

Polecane posty

Gość kasia nadzieja
polecam ci kochanie chwilówke www.extraportfel.pl sama tam brałam i bespiecznie i niskie ceny polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwilówki online https://www.netpozyczka24.pl/chwilowki/ czyli pożyczki krótkoterminowe z instytucji pozabankowe udzielane na uproszczonych warunkach całkowicie przez internet. Kwoty jakie można uzyskać dotyczą kilka tys zł z okresem spłaty do kilku miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziggyy
Czy w Wonga przechodzi się procedurę weryfikacji tożsamości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ziggyy, tak. Zgodnie z prawem musisz podpisać umowę. W wonga.com umożliwiamy zdalne podpisanie umowy – wystarczy, że wyrazisz zgodę, aby pełnomocnik podpisał umowę w Twoim imieniu. Taką zgodę możesz wyrazić zaznaczając odpowiednie pole podczas wypełniania wniosku. Ten proces jest w 100% bezpieczny: pełnomocnik otrzymuje od Ciebie pełnomocnictwo do podpisania tylko jednej i ściśle określonej przez Ciebie umowy. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verka88
Chwilówki to usługi finansowe, które powinno się traktować z pewną rezerwą. Na pewno nie powinno się ich wykorzystywać do finansowania zakupu opcjonalnych dóbr. Kupowanie telewizora czy smartfona za chwilówkę uważam za błąd. Natomiast czasami chwilówka może być ratunkiem, np. jeśli zepsuje się nam coś co jest narzędziem zarobkowania, to oczywistym jest, że należy to naprawić za wszelką cenę. Mimo, że będzie to cena wysoka. Choć nie zawsze trzeba za nie słono zapłacić. Porównując chwilówki na https://chwilowapozyczka.pl znaleźć można firmy, które oferują takie pożyczki na darmo. Co prawda są to wyłącznie oferty dla nowych klientów, ale jest tych firm na tyle dużo, że nie będzie problemu ze znalezieniem odpowiedniej instytucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej558
Jeśli chodzi o szybkie pożyczki, potocznie nazywane chwilówkami, proponowałbym zajrzeć na ranking widniejący pod adresem https://www.pozyczki-pozabankowe.pl/chwilowki/ Znajdziesz tam większość firm, udzielających pożyczek na atrakcyjnych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jest dobra porównywarka Sowa Finansowa na sowafinansowa.pl. Można wszystko ogarnąć online bez wychodzenia z domu i marnowania czasu. W jednym miejscu masz odnośniki do wniosków internetowych do chyba trzydziestu różnych firm pozabankowych także można sobie poprzebierać trochę w tych opcjach i warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tylko Pogromcy Chwilówek pogromcychwilowek.pl to u mnie była ogromna kwota do spłaty, praktycznie niemożliwa. To zrobili tak, że część tylko spłaciłem doraźnie, a reszta poszła w bardzo niskich ratach. Totalna restrukturyzacja dopasowana idealnie do mojej sytuacji ekonomicznej. Fakt, że trochę to potrwa, ale jestem prawnie już zabezpieczony. Żałuję, że od razu z nimi nie nawiązałem współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32f

Najlepiej porównać ceny chwilówek na sowafinansowa.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja to się zdziwiłem że niektóre pożyczki to są dopiero od 21 roku życia...ciekawe dlaczego. W każdym razie duży wybór masz na pewno na sowafinansowa.pl. Ostatnio potrzebowałem dwóch tysi to tutaj udało się załatwić formalności praktycznie od ręki. Duże zestawienie, dużo parabanków, większe mniejsze, znane i mniej znane, można sobie coś dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberta

Vivus (/www.vivus.pl) jest bezkonkurencyjny. Brałam u niich juz 3 razy i za kazdym razem było bardzo miło sprawni kulturalnie. Są bardzo nastawieni pozytywnie do klienta, co w dzisiejszych czasach praktycznie sie nie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaczang
Dnia 2.06.2019 o 20:48, Gość roberta napisał:

Vivus (/www.vivus.pl) jest bezkonkurencyjny. Brałam u niich juz 3 razy i za kazdym razem było bardzo miło sprawni kulturalnie. Są bardzo nastawieni pozytywnie do klienta, co w dzisiejszych czasach praktycznie sie nie zdarza.

patrząc z perspektywy czasu zgadzam się, brałem kilka pożyczek ale w vivusie jest najlepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocart

Noo, bierz chwilówki tylko w vivusie, aktualnie to najlepsza dostępna opcja jaka może być jeżeli chodzi pieniądze, bezpiecznie i szybko polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kononier
Dnia 5.07.2019 o 14:19, Gość kocart napisał:

Noo, bierz chwilówki tylko w vivusie, aktualnie to najlepsza dostępna opcja jaka może być jeżeli chodzi pieniądze, bezpiecznie i szybko polecam!

bezpieczna kaska przyda się każdemu, sam chyba zobaczę tego całego vivusa 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carracer7
Dnia 12.07.2019 o 19:49, Gość Kononier napisał:

bezpieczna kaska przyda się każdemu, sam chyba zobaczę tego całego vivusa 😄 

polecam, jest świetnie, a co najwazniejsze bezpiecznie, jak masz jakieś pytania to pytaj! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juddy

Zgadzam się co do vivusa. Nigdy się u nich na nic nie nadziałem. Moje wnioski zawsze pozytywnie były rozpatrzane. Dla mnie najlepsze chwilówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flooras

to prawda z vivusem. Pierwse 1000zl za darmo. Skusiło mnie raz i faktycznie to nie było żadne oszustwo. Bardzo rzetelni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela56
21 godzin temu, Gość flooras napisał:

to prawda z vivusem. Pierwse 1000zl za darmo. Skusiło mnie raz i faktycznie to nie było żadne oszustwo. Bardzo rzetelni 🙂

również polecam nigdy się na nich nie zawiodłam a testowałam już wiele chwilówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crobat7
Dnia 12.08.2019 o 11:30, Gość Pamela56 napisał:

również polecam nigdy się na nich nie zawiodłam a testowałam już wiele chwilówek

a są bezpieczne? Potrzebuję pomocy z chiwlówkami właśnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antekszi

Zdarzało mi się brać na święta, wakacje i inne większe wydatki typu remont. Od zawsze od kiedy pamiętam korzystam z vivusa i tak juz raczej zostanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika

Dokładnie tak. Pożyczka na święta to nic złego. Wiadomo że to czas dużych wydatków. Sama od paru lat biorę w vivusie niewielkie chwilówki na takie sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onyl

chwilówki pobieram z vivusa, bardzo szyhbko oraz bezpiecznie widzę że ludzie znają się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc chwilówkę niszczycie sobie historię kredytową w wielu bankach. Nawet jeżeli spłacicie ją w czasie, to wiele banków nie udziela np kredytów hipotecznych przez to, że ktoś kiedyś wziął chwilówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzik

Czasem tak jest że musisz wziąć chwilówkę. Ja miałem kiedyś taką sytuację. Wziąłem w vivusie. Spłaciłem wszystko było w porządku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Dewno

Jeśli ktoś rozsądnie korzysta z chwilówek ja nie widzę w tym problemu, sam jestem klientem reformowany.pl Jeśli działasz rozsądnie to się naprawdę opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila
Dnia 24.08.2019 o 14:56, Gość antekszi napisał:

Zdarzało mi się brać na święta, wakacje i inne większe wydatki typu remont. Od zawsze od kiedy pamiętam korzystam z vivusa i tak juz raczej zostanie 

Też w podbramkowych sytuacjach korzystam z vivusa i zawsze wszystko przebiega mega szybko i sprawnie. Jak dla mnie najlepsza opcja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×