Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StowarzyszenieMarudnychDupków

EroLista Przebojów vol 1.

Polecane posty

Ustawki... hymmm, ludzie umawiają się na kawę, rozmawiają i rozmawiają, dochodzą do tego że chodź pierwszy raz się widzą, to jakby znali się od lat a później no wiesz... w moim przypadku szukanie apteki, bo nie noszę prezerwatyw w portfelu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StowarzyszenieMarudnychDupków
Nie znam człowieka, gusta rzecz osobista, ja tam nikomu muzyki do uszu nie wciskam i nie komentuje wibracji innych. Ale za nazwanie kawałka mojego życia gównem, niestety, wielki kamior pod nogi, taki jak rosły na Niciarce swego czasu. Wracaj do piekła! https://www.youtube.com/watch?v=XlUb3WcqpKM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie chodziło Ci o to że zamiast "ustach" napisałem "ustak"? To chyba bardziej prawdopodobne znając Twoją dbałość o szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecyduj się dziewczyno, albo Michał albo Piotrek? Przychodzisz, marudzisz, że nie taka muzyka, że nie nie to sramto i owamto, nie podoba się to wỵpịerḍalạj na dzisiaj już mam dosyć przewalania się Jak nie Srata Mamuta, to teraz ta maruda. :O Co za dzień :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StowarzyszenieMarudnychDupków
Gimb. Aha. No różnie bywało, ale gimbem po ryju nie dostałem. Idiotyczne słowo. Kimkolwiek. Dużo tego winna zostało? Przy dnie butelki przyjęło się raczej, aby zaśpiewać coś acapella ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież masz na imię Piotr. Czyż nie, Piotrze? Tutaj przedstawiasz się jako Michał. Popadłam w lekką schizofrenię przez Ciebie. 😴 Myślałam dzisiaj o Rajtarze. Bywa jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StowarzyszenieMarudnychDupków
A już myślałem, że dziś odkryjemy upojenie razem. Alkoholowego oczywiście. https://www.youtube.com/watch?v=VJ8SnF-U0Ro Nabierz w kieszenie. Co tam tylko Ci się przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham ten kawałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tańczę, a niebo, niebo gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StowarzyszenieMarudnychDupków
A Ty mi "uwielbiany" już zaserwowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy rozdasz najcieplejszy szept, gdy przewędrujesz każdy mały sens, pomyślisz, że tak, że wypełnił się czas ..... Który ? Goście się mnożą :O Jakiś pomysł na nick ? Wino mnie rozleniwiło i wypieprzyło myślenie w kosmos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StowarzyszenieMarudnychDupków
Nie no spoko ten Waldek. W sam raz do auta. 2:17 trasa miedzy północą a południem. Może się sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę robił co mi do głowy przyjdzie, ale Ty odpocznij. Lub idź marudzić w innych tematach. Wykaż się, tylko czekają na takich jak Ty. Tu sobie gramy :) a nie się przewalamy a jak już to muzycznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie domykam furtki, latwiej będzie zwiać. W ostrej trawie gruszki. Martwy sad. Hej, tu nie dzieje się nic dobrego. Od lat... Który stary ? Chyba się zdezaktualizowały ;) Szkoda, że jutro piątek :( Gościu weź się odczep od mojego dzisiejszego nicka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StowarzyszenieMarudnychDupków
Szkoda, że jutro piątek. Kurde dam to sobie na koszulkę. Myślałem, że nikt mnie nie przebije. Ucz mnie. A czy to ważne czy aktualny? Żaden z moich nigdy nie był aktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×