Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StowarzyszenieMarudnychDupków

EroLista Przebojów vol 1.

Polecane posty

Pomarańcze wszystko wiedzą. :P Tak Madziu, na tym poziomie nie masz się co siłować, bo zawszę będę o te kilka dni lepszy od Ciebie. Ale jakoś to sobie wynagrodzisz :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest k***a z wami nie ma na ERO zadnego honorowego mezczyzny oprocz Wilka,Smofa i Koke??? Chamsko obrazaja przy was kobiety ktore adorujecie romansujecie z nimi!!! Naprawde uwazacie ze zdolnosc do flirtu romansu czy ostrego zerniecia kobiety czyni juz was mezczynami??? Nie czujecie sie w obowiazku stanac w ich obronie przynajmniej tak zeby zbluzgac chama zapronowac mu ustawke w realu wykazac ze jest tchorzem??? Co jest k**wa z wami??? W realu tez tacy jestescie ze jak cham wyzywa przy was kobiete z ktora przed chwila flirtowaliscie kazecie sie jej zdystansowac albo udajecie ze nie slyszycie??? Ja Wilk publicznie jak tak sie zachowujecie jak metroseksualne mendy nazywam was wszystkich tchorzami!!! Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org /tapety/nieg--wilk-5.jpeg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy wie że kości są fałszywe Każdy gracz krzyżuje palce swe Każdy wie że wojna się skończyła Każdy wie kto wygrał a kto nie Każdy wie jak skończyć miał się bój Biedak stracił, bogacz zyskał znów I tak to już jest Każdy o tym wie Każdy wie że nasza łódź przecieka Że kapitan w żywe oczy łże Każdy to niemiłe zna uczucie Jakby ojciec umarł mu lub pies Każdy daje w łapę acz niechętnie Każdy chciałby dostać bombonierkę Lub bukiet róż Każdy wie to już Każdy wie że kochasz mnie maleńka Każdy wie że tak naprawdę jest Każdy wie że zawsze byłaś wierna Może oprócz nocy dwóch lub trzech Każdy zna dyskrecję twą jak grób Odwiedziłaś nago mężczyzn pułk A może mniej I każdy o tym wie Każdy o tym wie, każdy o tym wie Tak to już jest, że każdy o tym wie Każdy o tym wie... Każdy wie że teraz albo nigdy Każdy wie że jak nie ja to ty Każdy wie że zyska wieczną chwalę Gdy napisze jeden wierszyk zły Każdy wie że ten interes śmierdzi Tylko murzyn zbiera kwiat bawełny Kark pokornie gnie Każdy o tym wie Każdy wie że zbliża się zaraza Każdy wie że czasu coraz mniej Że mężczyzna nagi i kobieta Są zabytkiem, który w mroku lśni Każdy wie że martwy jest nasz świat Ale ty nad łóżkiem licznik masz Którym mierzy się, to, o czym każdy wie Każdy wie że same masz kłopoty Każdy wie że losem twym jest ból Od krwawego krzyża na Kalwarii Aż po plaże w Malibu Każdy wie że ziemia trzeszczy w szwach Więc na święte serce spójrz choć raz Nim pęknie w szerz Czy już o tym wiesz Każdy o tym wie... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku nie poj̣eḅạły Ci się tematy? Gramy tu muzykę i jak wchodzisz to zauważ drobny choć praktyczny przedmiot, jakim jest klamka. Nie możesz tak wchodzić wykopując drzwi. :O Nie ma tu honorowych kapiących testosteronem mężczyzn z niebieskimi nickami, tylko barman, Madzia i kilka pomarańczy. Autor śpi, ale jak wróci chętnie się z tobą Wilku pobije a przyciśnięty prokuratorem, wyda resztę tej całej chamowatej społeczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda to nie wiersz, tylko tłumaczenie z utworu Nowego :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysłał go do mnie więc wstawiłam tłumaczenie, przepraszam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muzyczna składanka vol.2 Komplikacja trzech utworów, które złożyły się na muzyczny dialog między mną a pewną panną;) Tylko dla uszu +18 :P ♫https://www.youtube.com/watch?v=M_ZftrTodU0https://www.youtube.com/watch?v=MP_hsgz0Jgghttps://www.youtube.com/watch?v=OiK2Cs1Ww-E Wygrała 2:1 ,ale co zrobić, kobiety nie przepiszesz. Witajcie :) 🖐️ Muzykanci z Bremy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszywie Srata Mamuta, takich podszywów nie potrzebujemy w tym temacie. Twoja błyskotliwość przyda się w tematach Dek z małpą. Tam mają ciężką broń do, której pasuje twoja amunicja... tu do niczego się ona nie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry zestaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaj się Gruba, że to Twoja robota. Przekaz był aż nad wyraźny. 🖐️ Nie obraź się ale gọ́wno zawsze wypłynie. ;) 🖐️ Dobre, ale zname ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem Jesteś łoś :p Nie mieliśmy przyjemności oficjalnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Chcę byś stąd spłynęła zanim utoczę w ustak odpowiednią ślinę, bo chcę zagrać coś innego a Ty mi swoim stękaniem przeszkadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StowarzyszenieMarudnychDupków , z Comą to była Twoja robota, no ładnie a ja Grubej skacze do gardła. ;) 🖐️ Co za skucha :( ... ale dziewczyna się trochę napięła, aż można było zobaczyć że coś tam jednak ma... :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StowarzyszenieMarudnychDupków
Szklanka whisky za Roguca! Kimkolwiek jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×