Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StowarzyszenieMarudnychDupków

EroLista Przebojów vol 1.

Polecane posty

Gość yin i yang
Kakao raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SMD pierdoła z Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMD
D**ek. Jeśli już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yin i yang
Rozumiem niemożność, przerost wyobrażeń, czy niecelność.Niechciejstwo, którego konsekwencją jest żal, to kompletna porażka. To chciałeś, czy nie chciałeś ? Kakao dla gościa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję :) Zaraz dam na wsteczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yin i yang
Gościu odczep się od SMD, bo wystawię kły :D A tak w ogóle, to jest prywatna rozmowa, więc cicho mi tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMD
Chciałem. Wiesz, że ten temat to ścieżka bez końca. Nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie czepiam, prywatna na ero? :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wpadłeś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yin i yang
Ty decydujesz co ma sens, a co nie. Moment, jak nie ma sensu ? To co ja tu robię ? :O Chciałeś, ale nie wyszło. Co z tym zrobisz ? Próbuj jeśli to ważne. http://youtu.be/3KooSk82sxg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMD
Pani Taji. Nie karz mi tego pisać. Raz sobie wybiłem z głowy po dość jasnym sygnale. I tyle mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SMD nie łam się, pamiętaj, że własny los zazwyczaj sami trzymamy w dłoniach. A czasem trzeba coś przegryźć - właściwie przeżuć i iść dalej :O Najgorzej jak coś się posieje, da się z tym żyć ale bywa ciężko. Trzeba zaopatrzyć się w dobry schowek. Idę :) https://www.youtube.com/watch?v=2vjPBrBU-TM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMD
Gryzę. Wedle porad wszelakich. Spokojnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, Wam również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yin i yang
O czym piszesz teraz ? Rozmawialiśmy o znajomości, która nie wyszła. Chcesz wracać do dziecinnej ucieczki ? To nie był sygnał. To był początek dłuższej opowieści. Bracia Grimm byliby dumni, gdybyś mi pozwolił skończyć. Nie pozwoliłeś. Wolisz bajki, albo sam nie wiesz czego chcesz. Nie dziwię się, bo mam podobnie, więc rozumiem, ale czasami warto spojrzeć prawdzie w oczy i brać to co dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yin i yang
Naprawdę, wolisz nie wiedzieć ? Ostatnia lekcja. Czasami warto sprawdzić, czy piasek to nie beton. Spokojnej, tej i wszystkich następnych :) Tylko dobrych zdarzeń. :) http://youtu.be/t621Xq-d3N0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StowarzyszenieMarudnychDupków, to teraz SMD? Co koleś :D . Trochę rozbujał mu się temat i już robi sobie tatuaże z papierków po gumie do żucia. :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu :) 🖐️, znaczy się czuwasz :P :P Wybacz, mam katastroficzny dzień i mogę ostro przeginać, tak mnie wszystko denerwuje. Cztery godziny stać u lekarza, by ten załatwił mnie w pięć minut!? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, ja mam ich za dużo. Chociaż nie powiem, mam również dużo szczęścia. Pozdrawiam cały personel szpitala WAM w Łodzi. :) 🖐️ No nie mam muzy 😭 bo przychodzę tu teraz zupełnie nieprzygotowany :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, nie robię żadnych problemów, czekam cierpliwie, aż wydobrzeje. :) Poskładali mi rękę, że będzie jak dawniej :) j, ale lekarz mi powiedział, na razie żadnych ustawek na polanie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×