Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jaka dobra i niedroga karma dla kota ?

Polecane posty

Gość gość
Najlepsza karma to moim zdaniem Whiskas, dlaczego? ponieważ zawiera wszystko co potrzebuje nasz kot dla prawidłowego rozwijania, nie jest droga, jest łatwo dostępna i jest wielki wybór smaków, w tym polecam również nową recepturę Whiskas z więcej dodanymi pasztecikami dla naszych kociaków które zapewne ze smakiem będą się zajadały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam karmę Whiskas każdemu. Fajnie truje koty. Ma 4% mięsa, super. Mój kot jadł ją przez 5 lat, smakowało, nawet bardzo i wyglądał nieźle. Nic innego nie chciał, kolejne 2 lata jakoś przetrzymał na karmach typu renal i urinary. Miał niewydolność nerek, kamienie i inne atrakcje, od wczoraj nie żyje. To dla nas wygoda, tania karma i jest wszędzie, nawet w menelskim sklepie z tanimi alkoholami u nas, można ją kupić o każdej porze. Odnoszę wrażenie, że koty się uzależniają od tych karm jak te pijaki pod sklepem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję moim kotom różne karmy, a one same wybierają kiedy coś im się przeje. Wcześniej kupowałam karmę z biedronki, bo tania i przynajmniej pisze jaki jest całkowity skład mięsa, ale kotki stwierdziły, że ta karma już im nie smakuje, teraz testuję whiskas, bo jest promocja cenowa (mam 3 koty, więc cena ma duże znaczenie) i koty wylizują miskę do czysta (czasami nie trzeba ich już myć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spyertalaj spamerko zatrudniona przez koncern Mars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje sierściuchy z Whiskasa to jak coś tylko sos z saszetek lub galaretkę zjadały a suchego to nawet nie tknęły dlatego postanowiłam całkowicie zmienić im dietę.Jako podstawę karmienia dostają karmę suchą IAMS a ze świeżego jedzenia kupuje im w mięsnym podroby -uwielbiają wątróbkę oraz serduszka drobiowe.Wcinają ze smakiem i są pełne energii co dla mnie bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramona200
Ja kupuję w zoofaktorze, ale pamiętaj, że czasem lepiej zapłacić ponad 8 zł i miec pyszne jedzonko dla kici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katanatmka
Tutaj są dobre, tanie i zdrowe karmy :) https://www.vollmers.pl/karmy-dla-kotow.html ja podaję tą karmę vollmers dla kota od prawie roku, zawsze zjada bez marudzenia. Jak kupowałam jakąś z supermarketu (dość drogą) to nie bardzo chciał jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godnymi polecenia są również mokre karmy marki Naturest. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypróbujcie karmy mokre Naturest, w porównaniu do jakości ich cena jest naprawdę niska :) Ja kupuję je w sklepie obtkarma.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam karmy Naturest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie komentarze z numerkami na końcu nicku np mimi2343 i proponuję od razu ignorować. Bez czytania, na pewno polecają wiskas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChrumChrum998112233
Tylko Whiskas, ja, żona, dzieci, dziadkowie i ostatnio ciotki i wujostwo zajadamy się Whiskasem. Jest najlepszy, wspaniały, dziadkowi odrosly włosy a 70 ciotka zaszła w ciązę! Koty z całej okolicy a nawet zagraniczne przychodzą i stoją pod oknami gdy zajadamy się ta przepyszną karmą ! Oszczędziliśmy na ogrzewaniu gdyż w zimie otaczają nasz domek puchową kocią kołderką, wszystko dzięki whiskasowi ! Gdy tylko dostaję wypłatę idę do najbliższego zagranicznego,najlepiej portugalskiego albo niemieckiego hipermarkta i kupuję jak najwięcej Wiskasa oczywiście na promocji. Dzięki temu nie chorujemy, bo pewnie nie wiecie ale ta karma ma witaminy ! Wiskas wikas ponad wszystko! taką piosenkę śpiewały ostatnio na konkursie w przedszkolu moje dzieci i wiecie co wygrały nagrodę ! koszyulki z logo wiskas i 2 saszetki karmy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochani!!! wspólnie uratujmy życie 49-letniej pani Aurelii chorej na złośliwy nowotwór jajnika z przerzutami. ostatnią szansą na uratowanie jej życia jest lek o nazwie AVASTIN. do zakończenia zbiórki pozostało jeszcze 60.000zł. Proszę,pomóż Aurelii pokonać raka... Poniżej zamieszczam link do strony fundacji SIEPOMAGA gdzie prowadzona jest zbiórka: https://www.siepomaga.pl/aurelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam karmę oven baked tradition, bardzo zdrowa, dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie marketowe karmy raczej nie są dobrej jakości. Ja zawsze staram się kupować jakieś porządniejsze jednak, bo wychodzę z założenia że skoro ja dobrze jem to koty też powinny. Nawet im czasami takie przegryzki kupuje - Snack Skin & Coat Cat :) od vetexpert, a mają jakieś składniki które pomagają w uzyskaniu lśniącej sierści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kilka kotów więc cena ma znaczenie. Jak były małe to do roku dbałam o ich dobry start i jadły Royal Canin. Podrosły i skończyło się rozpieszczanie. Maja jeść to co kupie i na co aktualnie mogę sobie pozwolić. Był czas, że stać mnie było tylko na karmę z Biedronki czy Lidla więc musiały to zaakceptować. Nie mam zaufania do Whiskasa, uważam, że firma uzależnia koty od swoich produktów. Za to bardzo cenię Purine One. Koty mają po niej piękna,błyszczącą sierść. Warto zajrzeć tez do sklepu dla zwierząt i przetestować rożne tańsze i droższe karmy kupując małe ilości na wagę. Lepsze to niż Kitekat czy Whiskas. Jakość oceniajmy po tym jak kot wygląda a nie co nam producent wypisał na etykiecie. Myślę jednak,że najważniejsze , że dajemy im ciepły dom, my sami tez przecież jemy przeważnie zgodnie z zasobnością naszego portfela to dlaczego czworonożni członkowie rodziny nie mieliby się do tego dostosować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koty w ogole nie powinny jeść suchej karmy a Royal Canin to największy syf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzemmame22
Myślę, że warto podpytać swojego weterynarza. Ogólnie tutaj https://royalcanin.pl/blog/jak-karmic-kota-czyli-mity-w-zywieniu-kotow-i-ich-konsekwencje-zdrowotne/ też znajdziecie dużo przydatnych informacji o żywieniu kotów, polecam przeczytać artykuł. Sama mam dwa koty i tez staram się żeby jadły zdrowo i odpowiednie ilości. Chociaż moje to takie łakomczuchy, że ciężko nad nimi zapanować ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia45r
Niedroga??? Zerknij sobie na ofertę sklepu https://zoocare.pl/ z tego co się orientuję to mają tam sporo dobrej jakości karm w świetnych cenach także może właśnie tutaj poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zamiast kupować to warto gotować samemu dania. Chyba na http://okocie.pl widziałam jakieś przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to dbam o swojego psa, bo ma już swoje lata, dużo przeżył, jest w ogóle ze schroniska także swoje w życiu wycierpiał. Przykładowo wodę mu daję Lourdes Detox Aqua alkaliczną a nie kranówkę i widze pozytywny wpływ. Ares jest bardziej do zabawy, taki przyjemniejszy się dla ludzi zrobił, mniej ma pomysłów żeby obszczekiwać wszystkich wkoło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka298
Gosia masz całkowitą rację jeśli chodzi o sklep https://zoocare.pl/ też zamawiam karmy dla swojego pupilka właśnie stąd jednak nie ze względu na cenę, a na jakość tej karmy. Inne, bardziej popularne takie jak whiskas czy cos maja wiele sztucznych skladnikow i szczerze powiedziawszy nie dziwie sie, ze tyle pupilkow choruje jak wlasciciele wylacznie takie karmy podaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na to, że pyszną karmę dla mojego Mruczka kupuję od http://sznupa.pl/ . Karmię go karmą suchą dla kociąt Vitapol od którego ogarnia go istne szaleństwo! Zajada się jedzonkiem jak szalony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulkape
Nie mam pojęcia co dla Ciebie znaczy niedroga karma, ale możesz sobie sprawdzic oferte https://zoocare.pl/ wydaje mi sie, ze znajdziesz tu dobra karme, a przede wszystkim z naturalnymi skladnikami bez sztucznych dodatkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma BOZITA robi dobre karmy, moze to nie jest aż taka tania karma ale jakość rewelacja. Cena co do jakości adekwatna. Zawsze jak coś tobie a raczej twojemu kotu nie podpasuje możesz ja zwrócić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×