Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jaka dobra i niedroga karma dla kota ?

Polecane posty

Gość gość
Bozita ta taki sam syf jak whiskas, co ty w ogóle za głupoty piszesz idiotko że dobra? Czytałas etykietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PetsLover
Dobra karma dla kota to wysokomięsna mokra karma. Nie można oszczędzać na karmie bo tak na prawdę na przestrzeni czasu stosowanie karmy niskiej jakości powoduje, że czekają nas częstsze wizyty u weterynarza, które są relatywnie droższe od dobrej karmy. Osobiście z karm dla kotów mogę polecić Catz Finfefood albo MAC's

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to samo miałam i bozita dała rade :) kupiłam ja z wszego polecania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma bozita robi rewelacyjna pod wzgledem składu karmę . Nie ma co oszczędzać z jedzeniem za zwierzaku ponieważ poniżej może odbić się na jego zdrowiu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnusiak88
Z Bozity jest też duży wybór smaków, skład nie porównywalny z innymi, karmy w dobrej cenie a sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli robicie zakupy w PoloMarkecie to polecam Karme dla kota Persy. Moje koty ją uwielbiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karma Purizon jest o wiele lepsza od Bozity jeśli chodzi o skład a cena tez dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.10.16 Bozita ta taki sam syf jak whiskas, co ty w ogóle za głupoty piszesz idiotko że dobra? Czytałas etykietę? popieram. Bozita to szwedzki odpowiednik whiskasa proszę bardzo, skład jaki jest podawany w niemczech https://www.zooplus.de/pictures/product/Bozita%20Feline%20Tetra%20DE%202008%20(2).pdf w polsce piszą ze 93% mięsa co jest kłamstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywa różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uważam ze bozita ma dobry skład czytając tymbardziej etykietę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka

Polecam bozite może to nie jest super tania karma ale warta swojej ceny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnjjjA

Ale ja mogę powiedzieć ze są droższe od bozity a skład maja fatalny wiec jak dla mnie karma jest dobra i przystępna cenowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajla

Ja sucha i mokra karmę kupije z bozity i żadnych rewolucji żołdkowych ani alergii nie ma wiec dla mnie jest ok i do tego jest zrobiona ze składników z najwyższej polki i nie zawiera koserwantow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

My kupujemy bozite . Nie jestem za marketowymi karmami dla zwierząt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana

Marketowe karmy mają bardzo słaby skład i zdecydowanie nie nadają się dla zwierzaków. Ja mam kota który ma bardzo wrażliwy żołądek i ciężko mu dogodzić, ale próbujemy i testujemy, a wybieramy raczej karmy te tylko dobrej i pewnej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonna88

Też mam kotkę która jest po zabiegu i nie wiedziałam jaką karmę kupować, trafiłam właśnie na Bozitę, karma super i a kotka zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkaaaa

Ja karmie sucha i mokra karma z bozity . Ma dobry skład i moja kicia się nią zajada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Proponuję sprawdzić karmy z Bozity, mają bardzo duży wybór, cena w porządku i firma daje gwarancję smaku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana

Zdecydowanie karmy firmy Bozita. Ja czytam że polecacie whiskas to aż mi słabo... nie ma porównania, skład karm Bozity jest bardzo dobry, odpowiednio zbilansowany i to jest mięsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

uważam, że o nasze zwierzaki powinniśmy dbać tak jak o siebie, dawać im to co najlepsze, szczególnie jeśli chodzi o jedzenie, bo tak samo od tego zależy ich zdrowie!

ja bardzo patrzę na skład i zgadzam się, że karma powinna być wysokobiałkowa, z dużą zawartością witamin i zdrowych tłuszczy! po zwierzaku od razu widać czy jest dobrze karmiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eq2weqwe

Ja mam dwa koty, i jeszcze ani razu im nie kupiałm zadnej karmy. Daje im surowe mięso, jajka, serek grani... Musze powiedziec, ze jesli chodzi o sierc to po prostu przepiekna, w dotyku taka, ze mozna jej zagłaskac. tylko nie wiem, czy jeszcze nie trzeba czegos? wszyscy zywia tylko gotowcami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

ja wybralem bozite, jest to karma premium. moze nie jest najtansza ale na prawde warta swej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie pytaj ludzi co koty maja jeść, zapytaj kota czy to chce zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jeżeli zależy Ci na zdrowi kota to nie kupuj najtańszych, to tak jak z jedzeniem człowieka, złe jedzenie prędzej czy później powoduje choroby... dobrej jakości jest np Bozita, mają różne produkty, dla małych, dorosłych jak i tych starszych kotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaa

U nas jest jedzona bozita a na prawdę mam wybredna kicie. Tych marketowych karm do już w ogóle nie ruszy . Ma pański żołądek u wie co dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja raczej na półce z niedrogimi karmami nie szukałabym karm dobrych... za lepszy skład trzeba zapłacić troszkę więcej, ale mamy pewność, że podajemy zwierzakowi dobre jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć
Dnia 21.01.2019 o 07:53, Gość Annnkanana napisał:

Marketowe karmy mają bardzo słaby skład i zdecydowanie nie nadają się dla zwierzaków. Ja mam kota który ma bardzo wrażliwy żołądek i ciężko mu dogodzić, ale próbujemy i testujemy, a wybieramy raczej karmy te tylko dobrej i pewnej jakości.

zgadzam się, za jakość trzeba czasem zapłacić, ale lepiej tak niż potem biegać po weterynarzach i wydawać na leki, bo zwierzak nabawił się chorób spowodowanych chemią z karmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga

Dlatego marketowek nie kupuje a kupuje karmę w zoologicznych lub przez neta od sprawdzonych sprzedawców . Moja kicia zajdą się bozita, bardzo ja lubi a do tego wiem ze Szwecka firma dba o jakość produktów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

u nas sprawdza się karma bozita, sprawdź na ich stronie, gdzie można kupić stacjonarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×