Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jaka dobra i niedroga karma dla kota ?

Polecane posty

Gość olivvua
Ja szukam jakiejś dobrej karmy dla mojego kociaka, skubany nie chce jesć wszystkiego i jest wrażliwy bardzo... Karm Bozita nie znam, może poszukam u siebie czy je kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zamów przez stronę www.bozita.pl i wtedy będziesz mogła zwrócić jakby coś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może BOZITA to nie jest jakaś niedroga karma ale bardzo dobra. Cena do jakości adekwatna. Posiada dobry skład i jest bez GMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najzdrowsze i najbardziej zadowolone sa koty, ktore poluja i jedza upolowane myszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111monia111
Bozita ma świetne karmy dla kotków. Pani weterynarz mi poleciła bo też daje swoim kociakom. W ofercie mają produkty bezzbożowe, bezpszeniczne ale także takie, które pszenicę i inne zboża jak np. ryż czy kukurydza zawierają. Najważniejsze chyba jest to, że ich karmy nie zawierają antybiotyków, GMO, soi, cukru, sztucznych dodatków czy tez barwników. Są w 100% z naturalnych składników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OllaOlgaOlga
Gdzie można kupic te karmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olgaolgaolga ja kupuje na najlepszekarmy.pl i mam gwarancje jakości . Widziałam tez na zooplus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111monia111
No ja ją zamawiam na zooplus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesmerize
Problem jest w tym ,ze bardzo często karma, ktora nie jest droga jest kiepska w składzie. Pisze tutaj głównie o tanich karmach marketowych, którymi niestety ale bardzo wiele osób karmi swoje kotki. Karmy takie nie mają wielu składników odżywczych. Ogólnie polecam zajrzeć sobie do tego sklepu https://flogard.pl/koty/karma-dla-kotow.html W sklepie mają dobre ceny karmy dla kociaków. Poza tym wybór jest spory. Firmy, których dostepność jest dobra i które mają dobry skład jesli chodzi o karmy to: Royal Canin Miamor Animonda Fitmin Puriti Sanabella Purina Proplan Purina chow Cat Happy Cat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lussska88
Ja do tej listy dołączyłabym jeszcze karmy Bozity, mają świetny skład i są zdrowe na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizzka88
A gdzie mozna kupić karmę Bozita? I czy będzie odpowiednia dla młodego kota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy karmy niedrogie są ok . U nas po nich pojawiły się alergie. Postawiłam na karmę droższa ale nie za miliony monet i po alergii ani śladu. Trzeba dbać o swoich pupili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanna
do Elizzka88 --> ja zamawiam karmy Bozity w necie, są w dobrych cenach, wybór jest duży. Warto zmienić na taka dobrej jakości karmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaullina91
Bozity warto szukać w lepszych sklepach zoologicznych internetowych, jest dostępna na pewno bo sama niedawno kupowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dachowiec
fajne rozwiazanie ma Bozita, mozesz wyprobowac. opakowanie mozesz zwrocic nawet otwarte z paragonem, ale watpie ze tak zrobisz bo moj kot uwielbia ich karme i ma po tym super siersc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bozita to strzał w dziesiątkę , również polecam . Skład super cena co do jakosci adekwatna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlleicja
Ja mam dachowca ale chciałabym go dobrze karmić, trafił do mnie zaniedbany, osłabiony, chudy i muszę powoli uczyć go jeść dobrze... Bozitę zamówiłam, mam nadzieję że młodemu posmakują szwedzie przysmaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie można kupić bozite ? U mnie w zoologicznym stacjonarnie jej nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez bozita to szwedzka wersja whiskasa. 4% miesa. do tego afera z polska etykieta która kłamie o wysokiej zawartoscie miesa, w szwecji i innych krajach na etyiecie jest normalnie podane 4% miesa. Dobra karma bozita :D:D:D:D:D hahah, dobre. Dobre jedzenie dla kota to BARF, Feringa, Catz Finefood, butchers(dostepny stacjonarnie w supermarketach np auchan, MAC's itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najlepiej się sprawdziła Bozita. Chociaż nie było łatwo na początku. Polecało mi kilka osób, kupiłam, oczywiście mój kot stwierdził, że NOPE, na szczęście mogłam oddać nawet otwarta paczkę i spróbowałam innej opcji od nich. Teraz cwaniak nie chce nic innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zachwalalyscie karmę bozita ze sama się skusiłam i jestem mega zadowolona . Wreszcie moje kicia chce jeść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYbornygośc
Gdzie zamówić ta karmę? Która na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellka898
Jest np na zooplusie, a zamów na początek przede wszystkim mniejszą paczkę:) i może którąś tych takich podstawowych karm, zależy też co twój kociak lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dandanuta
Bozitę znajdziesz bez problemu w sklepach internetowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to nie jest super tania karma ale polecam bozite . Cena coś do jakosci adekwatna . Szwecka firma pastarala się o dobry skład karm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie należy do najtańszych ale warta jest swojej ceny bozita . Ma gwarancje jakosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bozita to u nas strzał w dziesiątkę . Kicia się zajada sierść niż jej nie leci i jest lśniąca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zusska888
U mnie kociak miał spore problemy z brzuszkiem, a długo nie wiedzieliśmy o co chodzi, co jest nie tak. Teraz zmieniliśmy karmę właśnie na bozite i jest o niebo lepiej, kociak w końcu jest w pełni sił i ma się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzka123
Bozia jak najbardziej. Też się na nią przerzuciliśmy i faktycznie kociak się zmienił, nabrał energii i jest pełen życia, a sierść mu fajnie lśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×