Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Spis powszechny fanów metalu na kafeterii

Polecane posty

Z reakcji na moje tematy wiem, że jest was tutaj sporo. chciałabym wiedziec ilu was tu jest, i dowiedziec sie czegoś o was. wypelnijcie prosze poniższą ankietę, ja ją wypełnie jako pierwsza aby was ośmielić: Imię: Kamila Rocznik: 1994 Od jak dawna słuchasz metalu? Od 6 lat Gdzie mieszkasz? Małopolska Jaki jest twój ulubiony zespół? Death Które gatunki metalu lubisz najbardziej? thrash, death, black, folk, klasyczny heavy Jak często chodzisz na koncerty? Obecnie dośc rzadko, raz na kilka miesięcy, kiedyś częściej Najlepszy koncert życia? Slayer, Megadeth i Vader w Łodzi 11.04.2011 Potrafisz grać na jakims instrumencie? Oczywiscie. Ubierasz sie jak "metal"? Tak. Słuchasz muzyki na komputerze czy na czymś lepszym? różnie Kupujesz płyty, czy ściągasz mp3 z internetu? staram sie kupować płyty, ale mp3 tez nie pogardzę. Czego słuchasz oprócz metalu? Punku, klasycznego rocka, troche rapu, folku, jakiś ambient itd. zapraszam do wypełnienia ankiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na każde pytanie moja odpowiedź brzmi: nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Kama słuchasz rapu? :D muszę cię puknac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riczardd
jeszcze ja jestem fanem metalu, głównie ołówiu aluminium i wolframu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię: Kamiłła Rocznik: 1994 ale wpisałam se 95, żeby się odmłodzić Od jak dawna słuchasz metalu? Metalu nie da się słuchać przecie Gdzie mieszkasz? Zad***e Małopolskie Jaki jest twój ulubiony zespół? Thelletubbies Black Które gatunki metalu lubisz najbardziej? folklor Jak często chodzisz na koncerty? Codziennie, bo nie mam własnego domu a tam są fajne warunki, fajni spoceni faceci :) Najlepszy koncert życia? Nie pamiętam, byłam naebana w 3 du.py :) Potrafisz grać na jakims instrumencie? Na nerwach Ubierasz sie jak "metal"? Nie, jestem lolitą o charakterze metalowym. Słuchasz muzyki na komputerze czy na czymś lepszym? Słucham muzyki z ambony, punkt 12ta Kupujesz płyty, czy ściągasz mp3 z internetu? staram sie kupować płyty na bazarku ale heh, różnie to bywa, jak bieda przyciśnie Czego słuchasz oprócz metalu? Tylko pop i popforever, metalowo to się ubieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gowno z ciebei nie fanka muzyki jestes zwykla pozerka i dodatkowo nie masz pojecia o muzyce ty p**do :P. nie jestes w ogole umuzykalniona tylko glupia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×