Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

koledzy ważniejsi niž 16 lat małżeństwa

Polecane posty

Gość gość
Wyżej napisałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze tylko jedno pytanie , kochasz go ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne ze go kocham.. Nie wyobrażam sobie życia bez niego ale dosc mam tego co on wyprawia wybaczałam dużo bo nie jedna kobieta gdyby przezyła tyle uppkozen to juz dawno by go w d....kopneła. Ja chyba oszalalam bo jak sobie przypomne wszystkie złe chwile to juz dawno powinn to zakonczyc a mimo wszystko trwalam przynim wiadomo wymazac z pamienci nie można tylu lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz dokładnie powiedzieć tu o czym mówisz , rozwinąć to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nie moje życie to dom i dzieci i uwiez mi robiłam wszystko zeby oni mieli a sobie odmawiałam i tak było przez te wszystkie lata co zrobic ja co zalatwic ja i tak wkolko...swoje potrzeby odkladam na pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po cholerę na póxniej swoje potrzeby? ile w waszym życiu było bieganiny za dziećmi,a ile czasu we dwoje? ile rayz zapomnieliscie, ze zanim były dzieci byliście wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety nie umiem sie zmienic probowałam ale to bylo na dzien dwa i dalej ta sama ja miekka nie umiem byc inna a tak na poeaznie to ja nie potrzebuje duzo i to czego chce jest za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończ już z tymi dziećmi w każdym temacie, oszołomko. Nie widzisz, ze autorka napisała, że nie dbała o swoje potrzeby, a robiła wszystko dla DOMU, czyli dla dzieci i dla męża? Masz już zniekształcone postrzeganie przez swoją obsesję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej ej oszołomko no nieładnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz wyjechał do Holandii, ustaliliśmy że żadnych wyjść samemu, imprez itp. I było ok, potem raz zawwoził kumpli na dyskotekę i został,potem urodziny, alkohkl itp. Powiedziałam dość! Albo wraca albo koniec! Wrócił.... Zdążył wrócić zanim się oddalilismy od siebie.... Potem stwierdził że dobrze że postawiłam mu warunek bo z tygodnia na tydzień ulegał kumplom coraz bardziej i zaczynało mu się podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znam życie to raczej dla dzieci niż dla męża, dla domu niż dla meża, w polsce wazniejsze dla kobiet jest to czy wszystko sterylnie czyste niz to czy można usiąść z herbatą z meżem na film i zlapac się za kolano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, bo ty wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dziewczyny u mnie te było dom i dzieci albo praca twierdzi że robi to dla nas ale kosztem czego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc o 22:30 nie wcinaj sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj mu powuedziałam że przez kolegów stracił wszystko i do dziś cisza ciekawa jestem co dalej z tym wszystkim będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cisza i cisza no nie tym razem ja się pierwsza nie odezwe .. właśnie teraz dochodzi domnie że jego słowa żucane na wiatr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie słownik ortograficzny ty oślico...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×