Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Temat na luzie. Jakie znacie największe przykłady bezguścia?

Polecane posty

Gość gość
ze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w polsce meble wenge sa produkowane sprasowanych trocin.... xx co nie zmnienia faktu, ze jesli krytykowac, wypadałoby wiedziec, co sie krytykuje i napisac "podróbki wenge"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie wyzywac ludzi którzy to mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezguście to rzeczy i przedmioty słabej jakości, bezguście to noszenie przyciasnych ciuchów, bezguście to kwiaty w doniczkach na imieniny dla cioci, bezguście to zjechanie buty, bezguście to mocny makijarz od rana oraz skandaliczne bezguście to zaniedbane uzębienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makijaż - sorry za skandalicznie bezgustowny błąd -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki to jest "mocny makijaż"? Między samym tuszem i pełnym wieczorowym jest sporo miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj gość dziś w polsce meble wenge sa produkowane sprasowanych trocin.... xx co nie zmnienia faktu, ze jesli krytykowac, wypadałoby wiedziec, co sie krytykuje i napisac "podróbki wenge" x Nie. Należałoby napisać: meble w kolorze wenge. Bezguściem to można nazwać wnętrze, czy ubiór w którym poszczególne elementy ze sobą nie współgrają. Sztuką jest tak dobrać te elementy, że nawet jak któryś za chwilę będzie niemodny, to nikt na to uwagi nie zwróci. Tak nawiasem, kiedyś ktoś u mnie w domu przyniósł kozaczki. Kozaczki, jak kozaczki, ale całe jakby z futra. Śmiechu było co niemiara. Ha ha ha buty eskimosa, buty jaskiniowca, ha ha. Za parę lat buty były hitem modowym i jakoś się wtedy wszystkim podobały. Nikt się nie śmiał, tylko wow. Dzisiaj śmiejemy się z wygolonych brwi, za 3 lata, to znowu będzie modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to ladne co ladne tylko co sie komu podoba. Jedynymi przykladami bezguscia moga byc np zle dopasowane ubrania do figury, i chocby osoba byla ubrana od gory do dolu w markowe ciuchy przodujacych swiatowych projektantow mody, to jesli zalozy cos co nie bedzie wspolgralo z jej cera (kolorystyka), cos co bedzie przyciasne, albo skroci, czy po prostu uwydatni wady figury to jest to wlasnie bezguscie. Tak samo umeblowanie kawalerki wielkimi mebliszczami, fotelami i kanapa z pekatymi bokami, bo one zdominuja calkiem pomieszczenie i mieszkanie wyda sie jeszcze mniejsze a calosc bedzie po prostu wypadala karykaturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podobają mi się pomarańczowe albo mocno zielone ściany w mieszkaniach, białe meble kuchenne na wysoki połysk, panele i płytki podłogowe imitujące drewno, ledy w podwieszonym suficie, oddzielanie aneksu kuchennego od części dziennej kafelkami ma wzór półokręgu. Nie będę mówić, że to bezguście, bo nie mnie oceniać, tylko że te rzeczy nie są dla mnie ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja teściowa z gory na dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja synowa z góry na dół, z dołu do góry jest ok. Za to lubie białe meble kuchenne na wysoki połysk, nowoczesne i rozjaśniają wnętrze, odbija się w nich światło i optycznie powiększają pomieszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×