Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mobilny salon fryzjerski co myslicie?

Polecane posty

Gość aniakania

Nowoczesne spojrzenie w przypadku biznesu jest wskazane więc możesz zainspirować się salonem Fashion Room w Opolu gdzie korzystają z rezerwacji online i mogę bez problemu umówić się na wizytę ze swoją fryzjerką 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestus

Patrzcie tutaj - wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl

Kwestia taka, jakie macie oczekiwania, ile chcecie wydać, ale generalnie start jest kosztowny, a działając mobilnie również musicie mieć większość tych rozwiązań, które są niezbędne również stacjonarnie. Temat godny przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerska

Wolę jednak żeby moja fryzjerka z salonu www.salonfr.pl była zawsze na miejscu kiedy potrzebuję, a nie była na jakiś objazdach akurat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 22.09.2019 o 01:30, Gość walerska napisał:

Wolę jednak żeby moja fryzjerka z salonu www.salonfr.pl była zawsze na miejscu kiedy potrzebuję, a nie była na jakiś objazdach akurat. 

Na jakiCHś objazdach. Do słownika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Chodzę do pewnego salonu w którym włąscicielka tworzy wlasne kosmetkyi, zainteresowały mnie fajne loga i etykiety na opakowaniach są naprawdę świetne, powiedziała, że korzysta z drukarni Estilab. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fale Loki Koki

Myślę, że jest to całkiem dobry pomysł na biznes! Możesz kupić zaopatrzenie w Hurtowni Tromax mają tam ogromny wybór! Polecam i pozdrawiam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×