Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość gość M
Ja tez cos tak mialam ok 10 dni dokladnie nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, gość ma rację. beta zdecydowanie za niska jak na 10dpt, ja w tym dniu miałam 224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta beta faktycznie niska ja na ten dzień. Anula ja na twoim miejscu jechalabym do lekarza przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara1221
Jupi, po ciezkich oczekiwaniach i po ciezkich zmaganiach zakwalifikowalam sie do refundacji in vitro. Bardzo chcemy miec dziecko, a nie ukrywam, ze potrzeba sporo pieniazkow. Ciesze sie bardzo bo bardzo chcemy miec z mezem dziecko. W klinice Invimedu bylismy na wstepnych badaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. Ja sobie wlasnie siedze i czekam na wizyte. Polozna ze mna rozmawiala i mowila ze w piatek sobote powinnam miec punkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
maadzia27 i co wiesz juz cos ? ja sie wyszykowalam i czekam jeszcze 1.5 h i wychodze, jade po mrozaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem tylko tyle ze z 7 pecherzykow urosly 4 jutro wizyta i decyzja czy punkcja tych 4 czy dalsza stymulacja. Zalamana jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta rośnie beta to fakt ale w przypadki ciazy nie o taki wynik chodzi przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maadzia27, ja mam 6 pęcherzyków, z tego 2 są bardzo małe. W piątek mam punkcję i wtedy dowiem się ile z tych 6ciu się nada do czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donata87
Witam kobitki :) co do ilości pęcherzyków nie ma się co załamywać ja po stymulacji krótkiej dodam ze AMH 0.5 wyhodowałam 4 . Podczas punkcji pobrano 4 komórki, 3 dojrzałe , 1 zamroziliśmy 2 do zapłodnienia. W piątek poinformowano mnie że jeden zarodek się rozwija, myśle lepszy rydz niż nic. W poniedziałek przed transferem niespodzianka leniuszek zabrał się do pracy i to okazał się ładniejszy niż ten piątkowy ;) boję się ale jestem dobrej myśli . Głowy do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karolik
Ja miałam dwa pechęrzyki, i oba się zapłodnily tylko jeden podali bo był dużo słabszy, ale nie stety mi się nie udało za pierwszym podejściem. Miesiączkę dostałam i to bardzo bolesna . Wizytę mam za trzy tygodnie zobaczymy jak będzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Ja juz po.... :) Teraz blogie lenistwo i dlugie 11 dni przede mna czekania :) Podano mi w 5 dobie 1 blastocyste 3AA (Pani embriolog powiedziala ze jest idealny) pozostale 2 zamrozone. Dodatkowo do pozostalych lekow dostalam prolutex i progynova.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Dziewczyny a po transferze lezy sie jeszcze jakis czas u nich jak tak to ile? Czy odrazu do domciu a i czy wasi mezowie byli przy transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój transfer trwał dosłownie 10minut i był przy mnie mąż, potem rozmowa z lekarzem i do domu. Leżałam do wieczora (tzn. spałam po relanium) a na drugi dzień się nie leniłam tylko normalnie zajmowałam się domem i obowiązkami, starałam się tylko nie dźwigać córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
MammaOla dziekuje ;) u mnie tez trwalo cos ok 10 min a po zabiegu lezalam z 1,5 godz tam :D jakos nie spieszylo sie im nas wygonic :) ja bylam bez meza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie transfer też trwał krótko , po 5 minut czy jakoś tak leżałam na fotelu bez męża a potem w pokoju dziennym pół godziny na łóżku u nich i potem do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Jak myslicie , dzisiaj transfer - kiedy tak rpobnie zrobic sikanca? Moze czwartek, piatek ? niby w sobote moglabym zrobic bede oczywiscie mowa o przyszlym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwszy test sikany zrobiłam w 5dpt i wyszła druga kreska tyle, że ledwo widoczna, trzeba było z testem podejść do okna i mocno wytężyć wzrok ale była :D Później kolejny sikany zrobiłam w 7dpt i była wyraźniejsza choć bardzo bladziutka a w 8dpt beta 89 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
No to moze we wtorek sie skusze na jakis test ;) to bedzie 6dpt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donata87
Witam ponownie, mam pytanko, od czego zależy kiedy podaje się zarodki? Tzn czy w 3 dobie po punkcji czy w 5 ? Ja miałam na 3 dobę 2 zarodki jeden 5 komórkowy 2gi kompaktujący. Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
MammaOla wiem wiem ze bardziej wiarygodna ale 6 dzien to by bylo pewnie i tak za szybko, mam tam napisane zeby zrobic 11-12 dni po :( a tu tyle czekania hehe, zreszta sama wiesz jak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Tak na tym fotelu ginekologicznym na ktorym byl zabieg od razu przewozily na ta sale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ula
Trzeba robić te wszystkie badania przy kolejnym transferze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×