Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość gość
Dawca pomogę bezinteresownie zajść w ciążę, spełnię twoje marzenia; dawid713@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny troszkę mnie nie było Ola jak ja się ciesze z Twojej 2 dzieciaczków z tego co pamiętam chciałaś mieć dużą rodzinkę jak widać marzenia się spełniają Dziś mam jeden z ważniejszych dni jedziemy na prenatalne stresuje się jak cholera od ponad miesiąca nie widziałam naszego maleństwa mam nadzieje że wszystko z nim w porządku dziś poznamy też płeć ja obstawiam dziewczynkę a moje kochanie chłopczyka ciekawe kto będzie mieć rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karolik
U mnie krecha jedna .11 dpt to już powinno być wiadome ale jeszcze zrobię betę dla potwierdzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jeszcze nie robiłam jutro rano zrobię a w piątek i tak idę na bete bo i tak muszę iść ale na samą myśl o robieniu testu to od razu widzę wcześniejsze które wcześniej robiłam i nic z tego nie wychodziło ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
gosc Karolik , miejmy nadzieje ze beta wykarze cos innego !! a ktore to bylo Twoje podejscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Mnie sie tak z 3 tyg temu snilo ze przylecial do mnie maly bocian i chodzil mi po nodze ;) a dzisiaj mi sie snilo ze transfer mi sie nie powiodl...no coz zobaczymy te moje sny prorocze ;) narazie poki co czekam tej piatkowej punkcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karolik
Pierwsze podejście. Mnie też się śnił bociek pukal w parapet. Juz nawet piersi mnie nie bolą. Idę na plażę smażyć się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
jak myślicie test zrobić najlepiej rano będzie bardziej wiarygodny niż popołudniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam po południu i wyszedł, ale myślę że lepiej rano wtedy jest większe stężenia hcg w moczu x Gość Karolik zrób koniecznie betę, chyba Ewcia miała tak, ze test z jedną kreską a na drugi dzień beta pozytywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, Kasia napiszcie jak u was z wagą, z jaką startowałyście i ile przybrałyście i ile macie lat :) Ja zaczynałam z wagą 60kg dziś się rano ważyłam na czczo i jest 61.5kg w 12tygodni, sprawdziłam w karcie ciąży z córką na tym samym etapie było +2kg i mam 28lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ja startowalam z wagą 65 a ważę teraz 70. Czyli 5kg juz do przodu :) mam 25 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaewcia
Katolik ją też robiłas test w 7dt i nicnie wyszło w 8 zrobilam i była drugą słabiutka kreska. Zobacz jutro a najlepiej zrób bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją nie mam wogole żadnych objawów ciąży bez mdłości, zasłabnieć nic kompletnie nic jedyne co to piersi mam większe i bolące. A ty mammaola jak? Idziesz na prenatalne nieinwazyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Ja startowała z wagą 64 a teraz mam 69.5. 24 tydz. Mama. 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny:) w pierwszej ciąży (24lata) startowałam z wagą 55kg w 20tc było +9kg a w 25tc już +16kg, mam nadzieję ,że teraz będzie lepiej i nie przytyję 30kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Olu a w pierwszej ciąży miałaś duży apetyt? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogromny apetyt! Potrafiłam zjeść swój obiad, zjeść dokładkę a potem jeszcze dokończyć po bratanicy :/ Byłam jak TORPEDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Hehe. To naprawdę niezle :) ja póki co nie mam apetytu i stad tez anemia. Ale jak to mówią każda ciaza jest inna wiec teraz możesz mieć zupełnie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Co tam słychać? Ja właśnie wcinam już śniadanko kasza jaglana z jogurtem naturalnym z truskawkami i borówkami :P Uwielbiam! Dobrze się dziś czuję i idę zrobić sobie kawkę :D miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
hej hej tak jak mówiłam że zrobię test i zrobiłam dzisiaj jest 9 dzień no i wyszło piekna jedna kreska :/ .... czyli tak jak myślałam i pewnie jak zrobię betę to też nic z tego nie wyjdzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
Prezydent podpisał ustawę o in vitro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Dzisiaj robilam badania na LH i Progesteron , wydaje mi sie ze troche to LH niskie.... LH - 2,16 Progesteron 1,04 Niby obok wynikow mam napisane (N) czyli norma,ale nie jestem pewna czy to nie za malo...Dzisiaj wieczorem zazywam juz Ovitrele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MammaOla moglabys mi napisac czy po menopurze i puregonie jeszcze cos pozniej bralas? Wizyte mam teraz w poniedzialek czyli po skonczeniu tych zastrzykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Na 7 mamy byc w klinice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×