Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość izzka2015gwiazda12
Ola ja jestem w 31 tyg i mam o połowę mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
Ola śliczny brzusio:) u mnie w 14 tc jeszcze nic nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Olu piękny brzunio :) faktycznie ja też jak Izka mam połowę mniejszy tylko ze Ty masz tam dwa Bąbelki hehe :) super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, rosnę w oczach... na wadze pewnie też... byłam ciekawa czy na kafe można jakoś dodać zdjęcia, bo któraś mi tu mówiła abym pokazała brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goralka87
Witam dziewczyny Gratuluje wszystkim mamuska :) Ja wlasnie wracam od dr jestem w trakcie stymulacji 2 pecherzyki tylko :( ostatnio byly 4 i nic proba nie udana chociaz tak zachwalali zarodek czy ktoras z Was tak miala ze slaba stymulacja a sie udalo? Da sie cos zrobic zeby wzmocnic komorki i zwiekszyc szanse na dzidz? Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ponoć nie jest to udowodnione naukowo ale żeby wzmocnić komórki można stosować akupunkture lub brać dha. Da jest między innymi w lekach na potencję dla mężczyzn np. Stymen. Ja brałam te tabletki prze 3 miesiące i to chyba w sporych dawkach. Ale nie pamiętam. Ale się udało. Niewiem czy to miało wplyw czy nie czy to poprostu przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość załamana
witam czy po nieudanym pierwszym in vitro i braku mrożaczków muszę czekac te 3 miesiące do kolejnej punkcji czy jest możliwa wcześniej jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Góralka87
Dziękuje Kasiu za odpowiedź. DHA brałam jeszcze przed I wszą stymulacją przez 3 miesiące , gdyż moja rezerwa jajnikowa jest mała , nie wiem czy teraz przez te parę dni coś da , jak się nie uda w następnym podejściu spróbuje. Załamana to zależy jaką miałaś stymulacje. Od dawek leku. Ja miałam mała za I wszym razem 6 x 75 menopur i tyle więc podchodzę znowu, po przerwie jednego cyklu ze względu na robioną histeroskopię. Gdyby nie ona miałabym stymulacje od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Góralka87
Poprawka DHEA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góralka czasami jest tak że nawet te dwa wystarczą na ciążę ją miałam dużo bo 23 o ile pamiętam 6 zapłodnionych i tylko 3 przetrwały dwa niestety nie udało się i czeka na mnie jeden. Niekiedy u dziewczyn jest dwa i się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Mammaola super brzucholek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy któraś mogłaby mi powiedzieć jakie są mniej więcej koszty in vitro ale tak z wszystkim z lekarstwami , stymulacją ,badaniami, transferem ,ponieważ rozmyślam podejście do zabiegu ale najpierw chciałabym się dowiedzieć na jakie koszty musimy się przygotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość W
I po raz kolejny sie nie udalo;(Dostalam wczoraj okres.Zalamana to chyba malo powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie czeka teraz drugie podejście, więc i moje koszta wzrosną pewnie do 15tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a dlaczego nie podchodzicie z programu refundowanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
gościu no nie każdy sie kwalifikuje lub też są tylko 3 podejścia jak ktoś chce więcej to niestety pozostaje prywat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przeciez mozna sprobowac z refundowanego a jak sie nie uda to potem prywatnie .Ciekawe dlaczego nie wszyscy sie kwalifikuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomocy dziewczyny,w jakim celu bierze się tabletki antykoncepcyjne przed in vitro czy to ma jakieś znaczenie w całej procedurze...czy któraś mogłaby mi opisać jak to było w jej przypadku czy też brała tabletki anty i transfer się udał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu tabletki anty bierze sie po to aby wyciszyc jajniki przed stymulacja. Ja tez tak miałam bralam je przez 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu ale jak podchodziłam do in vitro pierwszy raz to nie brałam tabletek anty,teraz przy drugim podejściu lekarz mi je przepisał czyli nie każdy bierze te tabletki bo przy pierwszym podejściu nieudanym zresztą miałam spray do nosa na wyciszenie,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karolik
Witam was dawno mnie nie było, u mnie piąty tc :) wszystko jak narazie w porządku. Zawsze jest tak ze jak są dobre wieści to niosą za sobą te złe chodzi o mój związek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Gosc karolik to super ze z dzidzia ok.A zobaczysz w zwiazku tez sie ulozy i tez bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wit am. Jestemy tu nowa.9 wrzesnia malam transfer I od tego dnia nie przestaje czytac na ten temat.moj Darek jest na mnie zly ze czytam to wsztystko I sie zamartwiam ale ja juz nie date rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!! w sobotę zrobiłam bete i jutro mam mieć wynik ... Strasznie się boje. Jutro sądny dzień !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×