Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość Anulka2015
Ja też punkcje miałam w poniedziałek i transfer po dwóch dniach czyli w środę. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evitaz super ze juz po wierze ze wszystko sie uda:) czyli nie jest to takie straszne doświadczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia nie jest straszne, ja godz pospałam, pózniej poleżalam i do domku :) bolą jajniki ale spokojnie trochę bardziej niż na okres. Dla upragnionego dzidziusia wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Góralka87
Witam dziewczyny, dzisiaj coś mnie podkusiło i zrobiłam badania ( u mnie w klinice każą dopiero robić bhcg żadnych hormonów) a wyniki na 6 dpt czterokomórkowca: estradiol - 447,10 progesteron- 28.98 prolaktyna 78,13 bhcg - 2.0 nie znam się na normach a w klinice już nie ma dyżuru konsultanta, ale wydaje mi się ,że prolaktyna stanowczo za wysoka pytanie po czym jak przed przystapieniem do ivf mialam 26 a w miedzy czasie bralam castagnus na obnizenie i estradiol chyba za niski. Prosze o interpretacje Wy już oblatane w tym temacie :) Serdecznie dziekuje i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem ,że czekasz na ciążę? bhcg 2.0 to żadna beta. A ilu dniowy był zarodek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Góralka87
Oczywiście , że czekam na ciążę , ale nie nastawiam się że pojawi się ona tym razem. Transfer był 16.09 zarodek 2 dniowy 4komórkowy. Wiem , że np. w Invikcie zalecają weryfikacje w 3 , 6 i 10 dpt aby zobrazować wszystko co się dzieję, u mnie tak nie jest w klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ale w invicta podają 5 dniowe zarodki jak się nie myle. Jeśli to był 2 dniowy zarodek i jest 6dpt to chyba jeszcze za wcześnie na wyniki ale pewna nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a dzień po punkcji miałyście jakieś plamienia ? Bo ze mnie takie brudy brązowe wychodzą mało ale są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góralka to zdecydowanie za wcześnie, poczekaj przynajmniej do 28września to będzie 14dni od zapłodnienia. Evita, ja nie miałam brudzeń po punkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
evitaz , ja rowniez nie mialam zadnych brudzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Evitaz ja za pierwszym razem nie miałam a za drugim troszkę tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu Ty za drugim razem miałaś krotki protokół? Ja miałam krotki i takie lekkie plamienia dziś po luteinie dopochwowej :( jutro transfer zapytam lekarza co o jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Tak drugim razem krótki protokół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evitaz
Dziewczyny ja juz po transferze :D dwa piękne idealne zarodki są juz w moim brzuszku :) z 9 pobranych komórek zapłodniło i podzieliło się 8 :) 7 idealnych a jeden podobno goni resztę. Mój lekarz pokazał mi na usg jak wprowadza zarodki do macicy mega wzruszająca chwila :) i teraz byle do 5 wtedy testowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Evitaz będę trzymać kciuki :) życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaewcia
Evitaz trzymam kciuki !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
evitaz rowniez trzymam kciuki bedziemy na podobnym etapie bo ja transfer mam w pon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu M super:) trzymam kciuki za poniedziałek :) piękne przeżycie transfer ja łzy w oczach miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
No ja juz jeden mialam za soba...ale fakt fajne...czlowiek czuje jakby dzidzie juz tam mial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drakis
A może mi ktoś przybliżyć na czym w ogóle polega in vitro i do którego roku życia kobieta może zgłosić się na taki zabieg, ogólnie czytam z żoną od jakiegoś czasu o programi który uruchomiło Państwo - http://www.invitro.gov.pl/ - do tego znaleźliśmy centrum medyczne macierzyństwo w Krakowie, które jest na ministerialnej liście i ma bardzo dobre opinie - http://macierzynstwo.com.pl/ - natomiast cały czas nie wiem czy żona (45 lat) ma szanse na urodzenie zdrowego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W programie może wziąć udział kobieta do 40 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wraz z wiekiem po 35 roku życia wzrasta ryzyko wad genetycznych u dziecka, a także powikłań ciąży. Dotyczy to szczególnie kobiet, które na pierwsze dziecko decydują się po 35 roku życia. Starsze kobiety znacznie częściej rodzą dzieci z zespołem Downa izespołem Edwardsaoraz innymi aberracjami chromosomalnymi. Ja będąc po 40 nawet bym nie rozważala takich myśli. Bez urazy, ale wiek 45 lat to bliżej do wnuków niż własnych dzieci....... Takie jest moje zdanie. Ja bym nie ryzykowała w tym wieku ciążą która mogłaby mi dać chore dziecko... i to jeszcze świadomie ryzykując taką możliwość wystąpienia choroby... Moja mama urodziła mojego brata dość późno bo w wieku 41 lat - oczywiście wpadka. Do tej pory pamiętam jak wszyscy w domu baliśmy się o to czy mały urodzi się zdrowy... Wystąpienie chociażby zespołu Downa jest częste wśród kobiet po 40 roku życia. Na szczęście mały urodził się zdrowy i dziś ma 9 lat :) Świadomie na macierzyństwo w tym wieku nie zdecydowałaby się ani moja mama ani ja... Ponieważ wiąże się to z dużym ryzykiem., Ale jak kto woli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Izka teraz mnie zaczęła tak meczyc zgaga ze migdały pomagają tylko na krótką metę, praktycznie wogole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my już po "połówkowych". Dziewuszki piękne, zdrowe, identyczne i podobne do córci i męża. Dziś 21+1 a dziewuszki ważą 320g i 380g, a mama od początku przytyła 6kg! Ło matko! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evitaz super to teraz czekamy na wieści i trzymamy mocno kciuki. Ja dzis dowiedziałam sie ze będę szła krótkim protokołem choć zupełnie nie wiem dlaczego jedni maja krotki a inni długi:) jestem po wszystkich badaniach został tylko wynik kariotypu. Zaczynam proces w połowie października i juz sie doczekać nie moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Kasiu to ja tak właśnie od jakiś 3 tyg mam co było wcześniej to nic. Ostatnio znajoma kazała mi jesc takiego zwykłego walą tortowego. Na wieczór sobie chrupie j powiem ci ze w nocy przynajmniej mnie nie budzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanah
Witam wszystkich serdecznie. We wtorek miałam crio. Podano mi dwa zarodki 6-komórkowe. Dzisiaj lekko pobolewa mnie brzuch i jak byłam w toalecie to zauważyłam na papierze różowy śluz. Bardzo bym się ucieszyła gdyby to było dwa dni później... Ale 3 dni po transferze??? Zaczynam się martwić... Co to może oznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×