Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy w Niemczech Zachodnich są murzyni

Polecane posty

Gość gość

Witam właśnie zastanawia mnie czy w niemczech zachodnich jest dużo murzynów, jestem rasistą i mnie murzyni szczególnie rażą. słyszałem że na wschodzie jest więcej niemców i słowian(łużyczan,polaków,czechów) za to na zachodzie pełno turków i arabów myślicie że wschodnie niemcy (byłe DDR) jest lepsze właśnie ze względu na swojskość i brak murzynów.wydaje mi się że niemcy wschodnie są bardziej czyste rasowo niż zachodnie jeśli chodzi o czystość rasy.do tego dużą popularność mają tam takie partie jak NPD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszedzie jest ich pelno! zwlaszcza w duzych miastach i kropka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mogę zapytać mieszkasz na wschodzie czy na zachodzie niemiec. bo wiem że w berlinie,hamburgu,monachium dużo murzynów jest. ale chyba są takie regiony bez murzynów,tzn. tak jak w polsce gdzie są sami biali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem, jest ich sporo. Czarną buzię spotkasz na każdym kroku, ale w czym niby oni przeszkadzają? Toż to normalni, kulturalni ludzie, i chyba nawet nieco mądrzejsi od Europejczyków. B.B. z Westfalii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci z dworca zoo
nie ale chinczykow masa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielonkatusia
Jestes rasista a chcesz wyjechac za granice??? Hehe dobre!!! Usmialam sie. Chlopie lepiej zostan w Polsze!!!! Zachodnia mentalnosc nie bedzie do Ciebie pasowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem rasistą ale brzydze się murzynami i innymi "opalonymi" to źle.Azjaci mi nie przeszkadzają naprawdę.Murzynów powinno się zapakować na wielki kontenerowiec i wysłać tam skąd przybyli czyli do afryki , arabów tak samo do krajów arabskich. nie mówie o elimininacji tylko o przeniesieniu w rodzime środowisko bo murzyn w europie jest gatunkiem inwazyjnym i trzeba sobie zdać z tego sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menty
Nie wyjeżdżaj za zachód.Nie rób wstydu naszym rodakom.Już jest wielu debilów polaków za granicą,twoja osoba=kolejny rasistowski polski pajac.Potem się dziwię,że jadę do uk I mówią polish=racist.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od cholery i trochę a teraz coraz więcej ich przypełza odkąd durna merkelowa przyjmuje tych złodziejskich brudasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej być rasistą niż worem na murzyńską spermę.a słowo rasistą wymyślili komunistyczni mordercy a nie żaden bóg by kontrolować ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do nich masz? To są normalni ludzie innej rasy nic ci nie zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pare lat temu jak bylem w Monachium, to spotkalem kilku murzynow. Z moich obserwacji wygladali na takich bardziej kulturalnych i rozgarnietych niz w UK. Moze dlatego sa cichsi bo jest ich tam mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie znoszę czarnego murzyństwa. Ta nacja powinna siedzieć I siebie a nie do Europy się pchać nachalnie. Są strasznie bezczelni rozczeniowi i dumni z siebie na obcej ziemi. Nie mam nic do nich tak długo jak siedzą u siebie czyli w Afryce. Byleśmy my nie musieli cierpieć przez ich niekontrolowane rozmnażanie się na potęgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta "murzyńskość " to jest w PL a nie w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś jest hańbiącego w tej murzyńskiej nacji. Nawet Michael Jackson wybielał się całe życie i twierdził że to się samo dzieje w skutek interwencji Boga. Że awans za zasługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Murzyni wcale nie są kulturalni i są najgłupszą rasą średnio 30 IQ mniej od Europejczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym "mądrzejsi od Europejczyków" to pojechałaś po bandzie. Internet nie gryzie, sprawdź sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×