Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najzdrowsze mleko modyfikowane SKŁAD

Polecane posty

Gość gość

napiszcie prosze jakie mleko modyfikowane jest waszym zdaniem najzdrowsze dla dziecka. Chodzi mi tutaj o sklad, by mialo jak najwiecej cennych skladnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najzdrowsze mm i tak będzie syfem w stosunku do mleka matki. Chciałabyś najzdrowiej karmić dziecko? Karm piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boszzz, spodziewalam sie takich glupich odpowiedzi:) Dobrze wiem ze najzdrowsze jest mleko matki, jednak niestety nie kazda moze karmic piersia i pozostaje tylko mm. Proszę o konkretne odpowiedzi na zadane pytanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa karmić nie może 1-2% kobiet na świecie. Ty pewnie "nie miałaś mleka" albo wymyśliłaś inną bzdurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy sa na tym forum jeszcze ludzie potrafiacy czytac ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja karmiłam NAN a koleżanka Bebiko. Mają dobry skład bakterie bifidus bl - te same co w mleku mamy, żelazo i witaminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie kazda matka ktora karmi mm tlumaczy sie,ze nie kzada moze kp a tak naprawde nie chce im sie i juz bo te co nie moga to naparawde maly %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja karmilam piersia do 8 miesiąca jak chcialam przejść na mm to znajomy lekarz bardzo polecał hipp. Ale wyszla alergia i dziecko moglo byc tylko na mleku aptecznym. Skladu nie sprawdzalam tylko tak zapamietalam że mówiła o tym hippie bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1-2%?:D:D chyba u was na wsi. sama jestem w ciązy i dopytałąm o karmienie piersią kolezanki i wszytskie kobiety w rodzinie i poł na pół wyniki. Jedne mogły inne nie miały pokarmu, na to skałda sie wiele czynników. tylko jedna z nich sama zrezygnowała z karmienia piersią. więc skonczcie się wymądrzac z tymi waszymi %. ja tez szukam odpowiedniego mleka dla dziecka na wypadek gdybym też miała problem z pokarmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha dodam, że dzieci tych kobiet nie różnią się od siebie specjalnie. bez względu na to czym były karmione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie wiem ze kosmetyki firmy hipp sa rewelacyjne ze wzgledu na sklady :) widze ze to samo dotyczy mm:) ciekawa jestem jak to jest z firma babydream ktora tez ma swietne kosmetyki. Jak to jest z mm babydream tez ma tak dobry sklad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooo już się zleciały POLSKIE KWOKI żałosne jesteście..... autorka zadała konrektne pytanie a te nawiedzone znowu swoje, jesteście gorsze od fanatyków religijnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja karmiłam NAN a koleżanka Bebiko. Mają dobry skład bakterie bifidus bl - te same co w mleku mamy, żelazo i witaminki. cccc tych samych nie mogą mieć, mogą mieć podobne, bo przecież nie są pozyskiwane z mleka ludzkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można nie mieć pokarmu?? nie ma czegoś takiego, za rzadko przystawiały albo i wcale, albo myślały że jak pierwszego dnia nie ma mleka tzn że nie ma pokarmu i przestały przystawiać, a pierwszego dnia nigdy nie ma mleka, jest siara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończyłas chociaż podstawówkę? bo to na biologii miałam. kobiety mogą nie mieć pokarmu W OGÓLE, nawet siary. i to nie takie rzadkie jakby sie wydawało. powodów jest wiele: duży stres (no zwiazany ze śmiercią bliskiej osoby), hormony (źle przeprowadzony poród lub cesarka), operacje w obrębie piersi/ sutka, budowa fizjologiczna, dalej mam wymieniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
położna mi mówiła, że dużo wiejskich bab żyje jeszcze w przeświadczeniu że każda musi i moze karmic. I mają na to swoje "mądre" teorie. żle przystawiane, za rzadko, nie nadaje się na matke,nie kocha dziecka :D połozna mowila że pzrez 20 lat praktyki zawodowej nie takie rzeczy słyszała :D a to normalna sprawa, że nie kazda będzie miała pokarm. ot cała historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytałam sie w szpitalu połoznych laktacyjnych: to jest wrecz niemozliwe, moze 1 na 1000 nie ma, ale nikt nie wie dlaczego, a na kafe 50% nie ma. Tepe c**y nie potrafia przystawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalozcie sobie osobny temat na te durne klotnie!! Ja zadalam konkretne pytanie!!! co za baby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu 14:21 - pewnie ci to mówiła położna ze spzitala powiatowego w koziej wolce po liceum medycznym skończonym 40 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to samo miałam napisac:D gdyby nie to że znam wiele kobiet chcących nie mogących karmić z różnych powodów to moze bym uwierzyła w te "medyczne statystyki" 1%, 1 na 1000 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W************e ze swoimi cycami, autorka zadała temat i chce odpowiedzi. Ja karmiłam hippem, tylko po nim nie było zaparć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierd... jakie wy jestescie nienormalne.. to czy karmie mm czy piersia to tylko i wylacznie MOJA sprawa a wam nic do tego. autorko, ja polecam Enfamil.. jedno z najlepszych mlek na rynku, ma b. dobry sklad.. Omega 3 i 6,apń, żelazo, cynk, duzo witaminW mlody pije je juz 15 mc i swietnie sie rozwija, zadnych chorob poza katarkiem nie mial.. Hipp tez ma b. dobre opinie aczkolwiek ost byla jakas chryja z tym mlekiem bo zniknelo calkowicie z polek w sklepach i nie mozna go bylo dostac.. rzekomo zmiana opakowania, ale ile w tym prawdy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipp jest bardzo dobry,Babydream produkowany jest przez Humana Milchunion.Enfamil tez ma super opinie.My możemy sobie pisać,które najlepsze,ale dziecięcy brzuszek sam zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja karmilam gerberem, polecil mi pediatra ponoc jest najlzejsze. Natomiast pozniej, po roku karmilam nan, bo gerber robil jakas inna recepture i przez 2 miesiace nie moglam nigdzie dostac, wykupili. Osobiscie nie karmilam piersia wcale, mimo checi, nie bede tu szczegolow opisywala. Nie czuje sie jakas gorsza, bo nie mialam na to wplywu. Takie gadanie mnie rozwala, ze kazda ma karmic, bo tak. Gowno wam do tego jak kto karmi. Pilnujcie swoich sutow nie cudzych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja nikomu nic do tego jak karmi, ale niech nie piertolą że pokarmu nie było / niewartościowy itp bzdury nie mające racji bytu. Niech napiszą że nie umiały przystawiać, dziecko nie ciągnęło itp. a nie jakieś goowno o braku pokarmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Cie obchodzi jak karmia i dlaczego? Nie musza Ci sie tluaczyc czy umialy przystawic, czy nie! Nie tobie je oceniac! Pilnuj siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam się na składach mm, ale od 8 miesiąca zaczęłam podawać mm i dziecko żadnego pic nie chciało tylko rossamnowskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciąży jesteś jeszcze i juz szukasz jakim syfem będziesz dziecko karmić? Gwarantuje Ci ze z takim nastawieniem napewno "szybko skończy ci się pokarm" a tak naprawdę będzie to tylko wymówka. Już lepiej wykorzystałabys tą energię na przeczytanie książki na temat laktacji np "warto karmić piersią" Magdaleny nehring gugulskiej można ściągnąć w necie pdf. Po przeczytanie takiej książki przynajmniej będziesz miała wiedzę jak przystawiac dziecko, jakie możesz mieć problemy na początku i jak je rozwiązywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompletnie źle zadane pytanie Nie istnieje zdrowe mm a co dopiero najzdrowsze! Każde mm to sztuczne g****o substytut i może zaszkodzi dziecku a może nie . Nikt ci nie odpowie jednoznacznie bo jazdę dziecko jest inne ma inny organizm i inaczej będzie tolerować te chemię. A tak naprawdę to te wszystkie mm różnią się jedynie marką i cena niczym więcej Metoda prób i błędów ci pozostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabella2
Niektorym dzieci razem z mlekiem mozg wypily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×