Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czasem chciałabym być czarnym charakterem, też tak macie?

Polecane posty

Tak dyskutujecie o tej lasce, co opętała chłopaka, zeby zabił rodziców, podniecacie sie tym, że była psychopatyczna poetką, że zaczełam sie zastanawiac co by było, gdybym to ja była na jej miejscu. Na pewno też analizowanoby moją psychike, fascynowanoby sie mną, i złem jakie bym uosabiala, budziłabym groze i bylabym mroczna, zła i tajemnicza :classic_cool: nie powiem, ciekawe by to było... :classic_cool: ale to tylko moja chora wyobraźnia :D Intryguje mnie, jak opisywano by moją osobe w prasie, co by pisano o mnie na forach, z szczególnym uwzględnieniem moich zainteresowan, takich jak muzyka metalowa, rodzimowierstwo słowiańskie(i tak by powiedziano że jestem "satanistką" bo dla ludzi to pojęcie jest niezrozumiałe :D ) i sposobu ubierania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć kasia:-) i tak o tobie dyskutujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho, upośledzony pajac CynicFM znowu przynudza wulgarnymi podszywami, a chciałam porozmawiać z przymrużeniem oka, jak widac nie da sie, bo psychol jest na forum, no to ide sobie, bo można sie teraz spodziewać biegunki nieśmiesznych podszywowych tematów załozonych przez schizofrenika-idiote 🖐️ Tak to jest, jak sie nie ma innych radości w życiu, trochę mi go żal 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cynicfm a za co siedzisz?:-) tęsknisz za swoim narzeczonym z fabryki Rumunem Andrew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak ty jesteś poje/bana. Nie "fascynują" się nią idiotko, tylko brzydzą i życzą jej śmierci, a gdyby mogli to większość naplułaby jej w ryj sądząc po komentarzach. A interesuje ich to tak jak każda kryminalna sprawka o której trąbią w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma poczucie niższości. Taaa, jest się "czym" fascynować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty to byś chciała czarnego, ale penisa swoim w anusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zawsze chciałem żebyś zdechła. To się w sumie i tak stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz nim być - liczy się tak naprawdę wnętrze, dzięki wnętrzu a nie uczynkom możesz być jeszcze bardziej zła niż prawdziwi psychopaci. Np Trynkiewicz raczej nie zdawał sobie sprawy z tego że jest kimś złym i okrutnym, on to przyjmował na zimno i bez emocji, że taki już jest i kropka, ale my nie musimy popełniać zbrodni aby uwielbiać zbrodniarzy i z jeszcze większa siła i mocą gloryfikować ich i czerpać z ich przestępstw swego rodzaju radość i emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już zakrawa na zaburzenia psychiczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×