Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy spotkałybyście się ze swoim ex facetem gdyby was zaraził chorobą weneryczną

Polecane posty

Gość gość
Faceci to śmiecie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, co przechodzisz... Ja zostałam zgwałcona i zarażona takim g****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tu komuś zaufać? Wynika z tego że każdego faceta należy brać za fraki do badania nim zaczniemy z nim współżyć. Jakim smieciem trzeba być aby widząc jakieś niepokojące objawy i wiedząc ze się bzykało "coś" co wyrwało się do domu z dyskoteki nie iść na badania i nie przebadać się przed tym jak zdecydowało się stworzyć nowy związak. Gdybym ja sama miała ryzykowny stosunek, lub widziała jakies niepokojące objawy to po pierwsze zrobiłabym z tym porządek a dopiero wtedy bawiła się w seks z partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, co przechodzisz... Ja zostałam zgwałcona i zarażona takim g**** XXX Bardzo mi przykro:-( Czym cie zaraził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym się spotkała, powiedziała co o nim myslę i zażądała zwrotu kasy za leczenie. A jakby się opierał, to straszyłabym złożeniem pozwu o umyślne zarażenie-i o odszkodowanie i założenie sprawy karnej, bo jest na to paragraf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brodawczakiem :( tego nie da się wyleczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sanepid przypomina o obowiązku zgłaszania podejrzenia lub rozpoznania zakażenia, lub choroby zakaźnej -lekarz powinien zgłosić, wypytać ciebie też od kogo , a także czy z kimś innym spałaś. Ja bym sama też zgłosiła dziada, niech go wzywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraził mnie grzybicą gnojek, z którym byłam 5 miesięcy, objawy zaczęły się pojawiać dopiero w 4 miesiącu - wtedy zdałam sobie sprawę, że mnie zdradza, przyznał się zresztą. Nie bzykajcie się bez gumki, naprawdę odradzam, a jak facet ma widzimisię, to znak, że coś jest nie tak. To dziadostwo mi teraz wraca co jakiś czas i muszę się kapsułkami ratować. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co sanepidowi taka wiedza, co z nią robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzybicą? Phiii...czym jest grzybica w porównaniu do wenerycznych chorób. Ty chyba nie wiesz o czym mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sanepid od zeszłego roku zaczął prowadzić rejestr zachorowań na kiłę i rzeżączkę. poza tym jak wyjdzie ze się nie leczy to mogą go zmuszać do podjęcia leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że jest różnica, ale nie zmienia to faktu, że jest to uciążliwe i zostanie do końca życia, tak jak większość chorób wenerycznych. Módlcie się jedynie o brak HIVa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracownicy sanepidu, mogą nawet przeprowadzić kontrolę w domu w związku z podejrzeniem choroby wenerycznej, i takie tam szykany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kontrolę w domu? co ty za dyrdymały opowiadasz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj dziunie, d... umiecie dawać a nawet nie wiecie , że weneryczne trzeba zgłaszać bo to podlega nawet przymusowemu leczeniu. I ustala się sieć zakażonych, ten pajac co ją zaraził też będzie musiał się wyspowiadać z kim spał aż wszystkich z łańcuszka ustalą. Przecież to nie jest tajna wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kontrolę w domu? co ty za dyrdymały opowiadaszsmiech.gif widzisz głupku, to jest zapisane w ustawie o zwalczaniu chorób wenerycznych i w ustawie o inspekcji sanitarnej. Nie moja wina, że jesteś głupi i myślisz, że jak czegoś nie wiesz to tego nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy że trzeba udać się do sanepidu i zgłosić to tam i opowiedzieć z kim się spało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kłamał, że nie mial przygodnego seksu? skad wiesz? może nie miał a zwyczajnie zaraziła go poprzednia partnerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarz ciebie wypyta, ma obowiązek zgłosić pod kara grzywny. Lekarz też powinien wypytać o to z kim i też zgłosić. Sanepid sprawdza czy ci inni się leczą , jak nie to może skierować na przymusowe leczenie na oddziale zamkniętym. Sama tez możesz zgłosić , że roznosi syfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy że lekarzowi trzeba podać partnera z imienia i nazwiska? Ale jaja:-D Państwo policyjne:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy że lekarzowi trzeba podać partnera z imienia i nazwiska? Ale jajasmiech.gif Państwo policyjnesmiech.gif tak , i nie policyjne tylko ochrona zdrowia publicznego. Z chorobami zakaźnymi tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>kłamał mnie w żywe oczy<<< x dziewucha, jak ty piszesz? nie kłamał mnie tylko kłamał mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ładny wstyd z takimi chorobami:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>Wszyscy patrż na mnie tak jak wy mnie tu oceniliście, że pewnie zwykła k****<.. x no oczywiście, bo najważniejsze jest co o mnie pomyślą naprawdę jesteś aż tak ograniczona przez to zaściankowe "co ludzie powiedzą"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laska! kłamał mi okłamał mnie posługujesz się językiem 9latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oczywiście, bo najważniejsze jest co o mnie pomyślą naprawdę jesteś aż tak ograniczona przez to zaściankowe "co ludzie powiedzą"? popieram, kogo obchodzą ludzie. Ważne jest żeby się wyleczyć i żeby facet nie zaraził nikogo więcej, a nie ploty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wychodzi na to że obowiązkiem autorki będzie też poinformowanie faceta o chorobach, tak więc mamy odpowiedz na zapytanie autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiedziałam że są takie jaja z chorobami wenerycznymi i że gdzieś się to zgłasza. A na wirusa hiv dostaje się też obowiązkowe skierowanie na badanie od lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy, obowiązkowe przed zabiegami i operacjami, obowiązkowe dla kobiet w ciązy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×