Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćkamila

nagłe ataki ze strony partnera, rozstanie

Polecane posty

Gość gość
Jak zona klamala i zdradzala to bardzo chcialem sie dowiedziec dlaczego. I sie dowiedzialem ze jestem jeleniem. Nie nekaj mnie pytaniami tak mowila az w nerwach powiedziala wszystko. Tak sa wyjatki tylko ze to ja bylem molestowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila jak głupia jestes to się nad nim lituj.on i tak później tego nie doceni.zobaczysz,będziesz żałować,urwij kontakt,niech mu kto inny pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedostosowana
dejdź od niego kobieto , bo On Cię niszczy... to toksyczny związek , wiem że rozstania są trudne .. ale zadaj sobie proste pytanie , dlaczego bronisz sama sobie drogi do szczęścia? nawet nie wiesz co może być fajnego dla Ciebie tuż za rogiem.. na ochłodę nerwów nervomix control i.. zaczynasz wszystko brać na spokojnie..zrób klasyczny test kartka na połowę i rozdziel ile dobrych chwil ile złych.. co związek wniósł w Twoje życie dobrego , co złego...wynik sam nasunie Ci rozwiązanie z sytuacji.. dbaj o siebie .. szanuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddffddff
Ja jestem dzieckiem tekiego tatusia to,że zostawił mamę po kilku latach to normalne . Po drodze widziałam nowe kochanki żony przyrodnie rodzeństwo awantury bijatyki ,widziałam jak nie panuje nad sobą gdy jest pijany,lub zły. Cieszę się ,że już nie jestem dzieckiem i nie muszę się z nim kontaktować.Wiele kobiet przewinęło się przez jego życie ,ale żadnej nie dał szczęścia tylko ból i cierpienie.To apel do was kobiet przyszłych matek pomyślcie o dzieciństwie swoich dzieci ja go nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i do facetow zeby mysleli mniej k*****m i nie robili dzieci z idiotkami, histeryczkami i pustakami z ktorymi nie da sie wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkamila
macie racje, on nadal leży w tym szpitalu dla nienormalnych , zgubił karty płatnicze, dokumenty nawet kurtki nie ma.. ani telefonu. rozmawiałam z nim próbował mną manipulować, że po rozstaniu dostał depresji.. bla bla i kocham Cię.. bez sensu pozatym..teraz jest problem trzeba mu kupić bilet powrotny i nie ma mu kto kupić wszyscy się odwrócili(jego wszyscy ważniejsi koledzy i koleżanki od imprezek), a jego rodzina mnie nagabuje żebym ja kupiła mu bilet a to wydatek rzędu 2-3 tysięcy złotych.. i teraz krzyczy żebym mu ja kupiła bilet..do tego teraz jestem potrzebna., oczywiście mu nie kupie.. rodzina niech mu sponsoruje jak taka mądra jest, ja nie jestem już dla niego nikim bliskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co Ty sie w ogole z nim kontaktujesz? Zeby Cie obwinial ze przez Ciebie w psychoatryku wyladowal? Kto wie jakie on naprawde ma problemy ze soba. Moze depresja a moze tak naprawde maniactwo na tle alkoholowym albo schozofrenia? Ja bym sie od tego trzymala z daleka. Facet powinien sie nauczyc czegos przez konsekwencje wlasnego dzialania. Jezeli zapil i zgubil portfel to moze cos go to nauczy. A jezeli jest naprawde psychicznie chory to i tak mu nie pomozesz, lepiej zostawic go w rekach specjalistow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utnij kontakt,zmien numer Tel.Ludzie z zaburzeniami psychicznymi nigdy do końca nie zdrowieją,choroba zawsze powraca w wiekszym lub mniejszym stopniu,pod roznymi postaciami.Odejdz ,powiedz do jego rodziny jak będą sie kontaktować z tobą że już masz kogoś,nie będziesz mu pomagać bo to nieuczciwe wobec tamtego....Mojej kolezanki chłopak powiesił sie w wojsku,dawno temu ,zachorowała na głowe,leczy sie już bardzo długo i do końca życia będzie sie leczyc tak mowila jej matka i lekarze,dużo starsza ode mnie,corka kolezanki mojej mamy.Wiem wszystko od niej nabierzaco o chorobach psychicz.Uciekaj bo cię zniszczy a potem to będzie w dodatku twoja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość 2014.12.19 wiesz autorko postu, znalazłaś się w najbardziej komfortowej sytuacji odchodząc od człowieka, który właśnie po roku wspólnego zamieszkania pokazał swoje prawdziwe oblicze.. miałam podobną sytuację ale bardziej tragiczną w przebiegu i w konsekwencjach, bo niestety po jednej jego zagrywce uległam manipulacjom i scenom niczym z filmu love story, które skończyłyby się dla mnie rodem akcją z teksańska masakra". To straszne, co napisałaś, ale byłaś z psychopatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie porzuciła dziewczyna...Nieraz myslałem o tym...nasze rostanie bardzo mnie zraniło - zawsze powtarzała mi że nigdy się nie rozstaniemy i że przyjdzie czas że będziemy razem. Po jakimś czasie gdy nawiązaliśmy ponowne kontakty, bagatelizowała ten związek nazywając go układem...To dziwne będąc w "układzie" mówić komuś kazdego dnia że się go kocha ponad wszystko. Tłumaczyłem sobie że poprostu - coś się skończyło...tylko dlaczego kłamała...powiedziałem sobie, że i tak ją zdobędę. Zamówiłem urok miłosny z polecanej na forach strony http://magicznerytualy.pl- odzyskałem ukochaną:) przestała mnie okłamywać. Teraz jest w końcu tak jak powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To podstepna reklama uroków miłosnych -bajer jakich mało,drętwy w dodatku.Spadaj naciągaczu!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×