Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

błagam pomózcie nie wiem co mam zrobić

Polecane posty

Gość gość
game over to nie jest miejsce na takie dyskusje dziewczyna ma określony problem i debata o działaniach koncernów farmakologicznych, jej w tej chwili nie pomoże, nawet może zaszkodzić trochę wyczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poradzcie proszę jakie badania wykluczają nowotwór jakie zrobić? krew mam dobrą , tsh też dobre i ekg dobre. Jestem zapisana prywatnie na gastroskopie 250zł.jakie jeszcze badania zrobic aby totalnie sie uspokoić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie można robićusg od ęki niestety wszędzie trzeba czekać obddzwaniam wszystkie gabinety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego Ty szukasz? usiądź na tyłku, bo przyjadę i Ci nakopie!!! jakiego nowotworu szukasz? w końcu do takiego stanu psychicznego się doprowadzisz, że jak porobisz sobie wszelkie możliwe badania i wyjdzie, że jest ok, to będziesz zawiedziona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem . ja już sama nie wiem co ja mam robić trzęsie mnie. objawy to mi pasują do każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jej pomoże? w końcu to owe koncerny zadaja wytyczne światowej medycynie co do metod leczenia a logika podpowiada, że w ich interesie jest aby leczenie było drogi, długie i nie zawsze zakończone sukcesem tak aby strach skłonił ludzi do wydawania mamony oraz do wydawania mamony przez państwo w ich imieniu. Nie wiem jak ty jej chcesz pomóc oprócz tego, ze zgrywasz sie na św terese czy inna france. Niech poszuka innych mozliwości niz tylko te reklamowane i zalecane. W końcu jak ma piertolnąć w kalendarz to co jej szkodzi? "nie na miejscu" a co jest kurwa na miejscu? dyskusja o tym co włożyć na pogrzeb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PYTAM SIĘ JESZCZE RAZ masz z kim pogadać? do kogo się zwrócić? masz lekarza, któremu możesz powiedzieć, że wysiadasz psychicznie? potrzebujesz się uspokoić, albo zrobisz to sama, albo ktoś ci pomoże, pogada, ktoś życzliwy, albo pozostaje farmakologia rzeczywiście, gdy będziesz się tak nakręcać, to na końcu nie będzie ani raka, ani żadnej choroby, tylko NERWICA jak Himalaje! i to też będzie problem, poważny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidzę jak ktoś to mówi do mnie, ale "BĘDZIE DOBRZE" :) a pomyśl, może faktycznie jakieś błędy dietetyczne? nie raz naprawdę przyczyna jest tak banalna, że aż śmieszna. Po lewej stronie, jak opisujesz, to tylko, nerwobóle, trzustka, o i jeszcze nerki... (mocz badałaś?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gameover po prostu WYJDŹ proszę cię idź sobie załóż inny temat powiedziałeś co uważasz i ok ale nie nakręcaj tej dziewczyny miej wyczucie ręce opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moczu nie badałam , i nie miałam nigdy usg brzucha robionego w swoim życiu .Dziękuje że mi odpisujecie ale ja nie mogę ja wiem że wyjdzie coś złego . Proszę powiedzcie czy można gdzies w dniu dzisiejszym wykonać badanie usg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest 13 i nim coś załatwisz, to będzie już około 15, 16 lub później, czyli prawie wieczór, więc po co? nie mówiąc o tym ile kasy stracisz ty się okropnie nakręcasz i najlepiej by było abyś z kimś pogadała wiem co mówię, bo ja też się potrafię strasznie nakręcić no pytam jeszcze raz, jesteś z tym naprawdę sama? nie ma nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj w necie, może w Twoim mieście w jakieś prywatnej klinice robią. Pamiętaj, dziś niedziela, będzie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem ale ja nie mam z kim porozmawiać naprawdę . Wiem że może mnie uspokoić tylko jedno badanie usg proszę powiedzcie gdzie można je zrobić dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żebym ja /ci nie powiedziałą co mnie potrafi boleć przez tydzień lub dwa - raz coś koło wątroby - zakładam że woreczek żółciowy - tygodniowa kuracja 2-3 razy dziennie szałwią lekarską i przeszło - pod kolanami - myśląłam że mam zakrzepice - terapia 5 - 7 dni magnezem w wysokiej dawce i przeszło... jako 18 latka myślałam że mam zawał ucisk pod mostkiem lekkie duszności - EKG OK - elektrolity też ok, tarczyca ok krew ok - 3 lata późńiej okzuje się że drętwienia końćzyn kłócie około sercowe to wina neriwcy lękowej.... potrafi mnie boleć wszystko a im bardziej się boje tym boli bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieszczęsny głupku jestem MĘŻCZYZNĄ i najprawdopodobniej sam bym cię zatłukł miej trochę delikatności, wyrozumiałości i nie męcz ludzi, którzy mają problem, swoimi teoriami, które tak bardzo kochasz dorośnij wreszcie i zrozum, że TRZEBA ZNAĆ ODPOWIEDNI CZAS DLA KAŻDEJ RZECZY I SPRAWY to nie jest ten czas, nie te okoliczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, ze sie tak denerwujesz. Jutro od rana idź do lekarza. Może wszystko da się załatwić. Psychiatra nie jest od czubków. Wydaje mi się, że masz depresję, przepisze Ci coś, żebyś mogła sobie poradzić z tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak koleżanka powiedziała tylko prywatna przychodnia, klinika chyba, że masz, ale pewnie nie masz, nikogo znajomego w jakimś szpitalu? im mniejsze miasto, tym mniej szans czasem już myślę, idź na pogotowie i powiedz, że chodzisz po ścianach, zrobią wywiad z tobą, zbadają, może i to usg będzie możliwe, ewentualnie dadzą ci coś na uspokojenie to wszystko, raczej masz w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k***a jesteś miękim chujem nie mężczyzną. Mężczyzna wie co robi i wie co sie dzieje dookoła niego. Ty c***a wiesz a jak chcesz mnie zatłuc to jestem do dyspozycji. W dodatku nie umiesz czytac co sugeruje mi, że jesteś powiązany ze środowiskiem o którym mówie. Jakos dziwnie ci zależy żeby żeby ktoś nie skorzystał z innych metod niż oficjalne i ogólnie doradzane. I nie mówie tu o jakichś znachorach. Są lekarze medycyny którzy jezcze nie przekwalifilkowali sie na urzędników nfz jak ty. Masz jakiś problem? Gdzie i kiedy? Moze szczęsliwym zrządzeniem losu mieszkasz w ppoblizu to ci wbije ten węszący za mamona kinol do pustego łba i bedzie jednej wszy mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeżTakMiałamGorzejMoże
Spróbuj przejść na bezglutenową żywność! Ja też myślałam że mam raka tak cierpiałam! Zrobiłam wszystkie badania świata(nie zaszkodziło) Miałam narkozę przy kilku z nich żeby się nie męczyć. A okazało się finalnie że gluten mi szkodził. Przeszłam na dietę bezglutenową i powoli w przeciągu tygodnia ból ustąpił-a miałam też takie kłucie jak opisujesz ale nie tylko bo mnie bolał (różne rodzaje bólu to były) cały tułów od miednicy aż po klatkę piersiową i z tyłu i z przodu! Teraz jestem na diecie nisko glutenowej i też jest dobrze. Badań się nie bój, bo badając się przekonujesz się o tym że nic ci nie jest a to bardzo ważne dla Twojego zdrowia psychicznego. Ale wiedz że ból może być spowodowany błahostką, taką jaką opisuję w tym poście, ale bardzo ważne żeby zareagować i nie wpędzać się w chorobę! Uwierz mi że miałam potworne bóle uniemożliwiające funkcjonowanie-czułam że mi rosną w ciele guzy i rozpieranie takie że myślałam że mi żebra rozerwie na strzępy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trują nas już ustawowo i pozaustawowo odgórnie w ramach nato. Gmo i g****o którym nas regularnie opryskują. same leki też więcej szkodzą niż przynoszą pozytku. Źródełko mamony nie wysycha tym bardziej, że leczeni są jednocześnie królikami doświadczalnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem tak chyba zrobię a co mam powiedziec zeby mnie przebadali bo niestety mnie zbywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na chuj komuś twoje bezmyślne komentarze i rady goździkowej. W d**e se je wsadź i mnie nie denerwuj więcej tępa strazło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę ci jeszcze tyle powiedzieć, że po moich doświadczeniach z własną psychiką, która potrafi wytwarzać niesamowite stany lękowe, nerwobóle, nastroje, domniemania że to wszystko w większości jest iluzją, chociaż tak dosłowną, tak bolesną, że wierzyć się w to nie chce i zapewne ty też masz takie odloty, nic się złego nie dzieje, ale masz pewną nadwrażliwość i cierpisz pogadać z dobrym, mądrym psychiatrą warto jeśli będziesz tego jeszcze potrzebowała jest szansa, że zaśniesz w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zasne ta noc była nie przespana w całosci ciągle tylko jedno mój pogrzeb i moja rodzina i jak bezbolesnie odejsc. Wychodzę z domu nie wiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz lat autorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×