Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Byłam dzisiaj w supermarkecie i doznałam szoku

Polecane posty

Gość gość
gość dziś "nie jedna" osoba to Twoją paskudną ortografię komentuje idiotko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 11:46 dziecko Ma swoje prawa, ale nie ma prawa obrażać innych ludzi, podobnie jak dorosły człowiek. Nie dziwię się, ze tyle chamstwa i prostactwa na codzień łazi po ulicy jak wy piszący macie takie zdanie, że dzieciak tak może mówić?! Kiedyś w d**e by dostało i by się skończyło. A wy co? Też uważacie, że to prawo działa w dwie strony i tak mówicie do innych, dorosłych? Dzieci? Nie no banda debili tu się wypowiada. Może jeszcze napiszmy, że jak ktoś się za długo na kogoś patrzy to po ryju Ma prawo dostać Bo się gapi. Gratuluję podejścia do życia, widzę że z kulturą osobistą daleko niektórzy w polu są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rudy człowiek jest to musi z tym żyć i sobie radzić psychicznie. Widać już ze tą mała będzie miała w życiu pod górkę z samą sobą i rodzice też mają skoro uważają takie zachowanie za normalne :) Dobrze może ze nic nie powiedziałas bo może po gębie byś dostała :) Ale ja bym chyba odpowiedziala - bo jesteś k***a takaaaa brzydkaaaaa. Minka by jej zrzedla i potem balaby się już tak do kogoś powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszłam dzisiaj na kafe, patrzę a mój temat na pierwszej stronie :D No cóż, widzę chamstwo zwycięża, skoro tyle opinii "za" dzieckiem, ja nie odpowiedziałam bo mnie to po prostu zszokowało, że tak małe dziecko moze być tak bezczelne, zeby zwracać uwagę na jakąś babę(tak, mnie) co koło niego stoi i jeszcze się do niej tak odzywa. Cieszę się, ze chociaż niektórzy podzielają moje zdanie, bo byłabym skłonna pomyśleć, że już totalnie zwariowałam a wg. części ludzi tutaj to chyba powinnam była ją przeprosić! :D dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie codziennie widzi się dwoje rudych dzieci jednocześnie :) Wątpię, żeby rodzina spotykała się z agresją ze strony innych dorosłych z powodu koloru włosów. Myślę, że to w szkole i na podwórku dzieci dostały za rude włosy w kość. Dziecko ciągle obrywa, to mama uczy, broń się. Tylko tutaj ta obrona to był raczej chamski atak. Niedopuszczalne jest zignorowanie tego przez rodziców. Szkoda, że cię zatkało:) Odpowiedź: bo jesteś śliczna mała pindo, usadziło by ją na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka dobrze wycowana ie jest.zwracac a wyglad boktos jest rudy.suka z autorki. Szacunku nie ma ta biedna dziewczynkamiala racje. Pezez autorke sie tak zachowala przez ciebie suko wredna a teraz pretensje do dziecka. Bo ci wyglad sie niepodoba suka suka suka. Czego sie gapisz suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×