Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość Blondi27
Dziewczyny juz jestem po było swietnie chociaż miałam taki stres ze trochę w kościele zasłabłam i było skrócone przynajmniej kazanie skróciłaby ha było mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa ka za kociol bede płacić 500zl ale bede miala full kwiatow bo w wiaderkach na ławkach. eM nie mam ciast w menu. Mamy tylko tort 4 pietrowy w cenie. Cuasta nie place za kg tylko za blache blachy pd 45 do 55 zl. I nic siebnie martwie bo składniki ma wliczone babka. Blondi ale mialas wrażenia W kościele dobrze ze wszystko sie udalo. A jak tam w restauracji wszystko tak jak chcieliście jak obsluga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi27
Na sali było wszystko tak jak chcieliśmy pierwszy taniec wyszedł podziękowania dla rodziców mega jedzenie pyszne mojemu mężowi tak się spodobało Ze mówi Ze co tydzień mógłby tak się bawić :) jeżeli ktoś jest z Wrocławia to mam kilka rzeczy do sprzedania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś ma butelki z grawerką z polanina, to podeslijcie prosze, chetnie zobacze co macie wygrawerowanego. Szukam inspiracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa Panna Młoda
Witam Przyszłe Panny Młode, Blondi opisz jak wyglądał Twój dzień, może podasz nam jakieś rady. To fajnie, że jesteś zadowolona z wesela. Na ile osób mieliście wesele? Może podasz nam jakieś rady. My mamy ślub 6 sierpnia i teraz czuję trochę nerwowe dni, zwłaszcza, że spotykamy się tylko w weekendy (dzieli nas 90 km). Dziś zatwierdziliśmy projekt zaproszenia, kupiliśmy koperty do nich, bo te które oni dołączają to są za duże, w poniedziałek przyjedzie kurier z kopertami. Dziś wybraliśmy obrączki, taki klasyczny model. Naprzymierzaliśmy sporo. Odbieramy za dwa tygodnie. Szukaliśmy też garnituru dla Pana Młodego i buty dla mnie. Z butami mam problem, bo zwykle nie ma mojego rozmiaru. Szukam jasnego beżu, ale słabo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sukienkę już odebrałam ze sklepu. Ale nie przymierzyłam po poprawkach :D W poniedziałek chyba to zrobię. Obrączka moja wymieniona, teraz już powinna pasować. Zaproszenia jutro mamy zamiar wręczyć rodzicom na obiedzie w restauracji w której będziemy mieli obiad po ślubie. Młody ubrany, ja w sumie prawie. Kupiłam 2 pary butów w Deichmannie, bo się nie mogłam zdecydować. Wymóg, że mają być granatowe, ale ciężko było trafić z fasonem... W tym tygodniu zostanie projekt toppera i odebranie koszuli. No i rozwieźć połowę zaproszeń. A tak, to mamy wszystko już załatwione w sumie. Zostało 47 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Ancia,to ktorego Wy macie slub,bo z moich obliczen nam zostalo 47 dni;) nasz slub 4 czerwca:) my dzis zamowilismy tort i wplacilismy zaliczke i kupilismy ciuszki dla naszego malego...ale slodko wyglada;)na szczescie chce nakladac takie ubrania,bo tata tez bedzie takie mial;)i maly tez ma czerwona muszke jak tata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa panna młoda
Ancia to już wszystko macie zapięte na ostatni guzik. U nas cała organizacja zaczyna się rozkręcać. Dziś zrobiliśmy taką porządną listę gości. Dla mnie większość butów jest niewygodna, szukam z miękkimi wkładkami. Za tydzień będzie maraton po buty i garnitury. Szukam bardzo jasnego beżu, ale znajduję szare albo cielste. Nie chcę kupować butów typowo ślubnych. Dziewczyny ile płacicie za zawiezienie do ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa panna młoda
Em świetny pomysł z waszym synkiem i Panem Młodym. Ile lat/miesięcy ma wasz synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: teraz ma 2 lata i 2 miesiace,ale razem na pewno beda swietnie wygladac...moze po wszystkim przesle Wam ich wspolne zdjecie;) A jesli chodzi o przewiezienie do slubu to my za wynajecie 300zl za cala usluge bez ograniczen km i czasowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin na 2go czerwca, więc niewiele zostało. Zaproszenia w toku, a tak to na razie żadnej spiny nie ma. Nawet nie wiemy jakie menu będzie i ile zapłacimy konkretnie za obiad w restauracji :D Mamy się zgłosić w połowie maja na ustalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia3666
Tak się poskładało, że muszę odstąpić termin wesela w Konstancinie-Jeziornej przy Warszawie, zarezerwowany na 23 lipca 2016r. Fajne warunki wynegocjowane, Zalewajka - gospoda klimatyczna - super fajna obsługa (byłam na dwóch weselach w tym miejscu jako gość). Można podzielić, wesele od 70 do 250 osób, ogródek ze stolikami, z grillem, z miejscem dla dziec****arking dla gości, pokój dla nowożeńców. Wszystko tuż przy lesie a od Warszawy bliziutko. Mój mail: dom_maklerski@gazeta.pl. Ewa Jeśli któraś z Was lub znajomych nie ma jeszcze upatrzonej sali to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wychodzę za mąż w październiku tego roku ! stres stres stres nie moge doczekać się kiedy stanę na ślubnym kobiercu z mężczyzną , którego kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdffsdgfdg
tak więc jak wcześniej wspomniałam ślub w październiku , bardzo ciężko idzie z organizacją bo mieszkamy za granicą, tym bardziej ,że w między czasie okazało się ,że noszę maleństwo pod sercem i nasz skarb przyjdzie na świat około 3 miesiące przed ślubem , ale nic nie przekładaliśmy ani żeby pobrać się wcześniej czy później . tak więc mamy salę , zespół , kamerzystę , nauki przedmałżeńskie , gości zaproszonych ( dla mnie zostało wręczyć zaproszenie dla cioci i chrzestnego ale to w sierpniu na urlopie ) , musimy jeszcze znaleźć tort oraz suknie, garnitur i obrączki . suknię po porodzie znajdę będę miała chwilę . już zamówiłam też sobie fryzjerkę jedynie jakaś kosmetyczka , która przyjedzie tego dnia do domu i wystarczy się pobrać . w sierpniu też trzeba dostarczyć dokumenty z USC do kościoła , mam nadzieję ,że jakoś to będzie i zdążę wyrobić paszport dla naszego szkraba do ślubu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam miejsce na organizację wesela Hotel Mercure Racławice Dosłońce. Byłam tam na ślubie koleżanki- cywilny w ogrodzie, przyjęcie w sali. W tym roku ja sama biorę ślub na 200 osób. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam zostalo 2 miesiące coraz bardziej czyje stres dziewczyny! Czuję ze w maju dopiero sie zacznie. Planowanie usadzenia gosci. Dokupienie alkoholu i sokow. Zatwierdzenie i dogranie menu. Spotkanie ponownie z florystka. Probna fryzurka i makijaz i pazurki. Kupienie stroju dla Pana Mlodego itd . Juz to czuje w kościach a z drugiej strony sie ciesze ze to juz niebawem . Ale stres pomalu idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja jakos na razie sie nie stresuje,przynajmniej nie czuje tego;) wczoraj zachodzilam do fryzjerki i kosmetyczki i umowilam sie na probna fryzure i makijaz na ten dzien co mam przymiarke sukni,wiec razem to wszystko wczesniej zobacze;)poza tym musze odebrac z inpostu spinki,bo wczoraj przyszly,ale nie bylo nas w domu:)ale juz niedlugo sie pewnie stres zacznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie ślubowicze :) Czy ktoś z Was robił zaproszenia ślubne samemu? Może macie pomysły na jakieś kreatywne zaproszenia :) Ja małymi kroczkami dopinam ostatnie kwestie organizacyjne bo ślub dopiero z końcem października, a więc teraz nadszedł czas na zaproszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka1209
Moj ślub już za 2 miesiace ;) 18 czerwca! Narazie sie nie stresuje.. Marysi mnie tylko to ze już pobad 20 os mam odmówiło przyjście.. Miało byc 125 gości a jak bedzoe 90 to bedzie dobrze :( ale trudno! Nie yo kest najwazniejsze ;) nam zostało jeszcze kupienie: bielizny, ponczoch, sznurowek, biżuterii, a tak to wszystko już chyba mamy.. Trzeba tez pojechac na salę, spotkać się z zespołem fotografem i kamerzysta zeby dogadac szczegóły. Boje sie ze o czyms zapomnimy... Pozdrawiam Was dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Linka ty chyba juz tu pisałaś co? Ja tez mam 18 czerwca. U nas odmowilo 11os nedzie ok 85 osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka1209
Czytam wszystko ale mało pisze :) czas tak szybko ucieka ja mam slub o godzinie 14 a Ty? W sumie nie wazne ile bedzie osób.. Wazne żeby była dobra zabawa;) agnieszka, co Wam jeszcze zostało do załatwienia? Mam nadzieję że o niczym nie zapomnę, ale im blizej wielkiego dnia tym bardziej myślę że cos mi mogło umknąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę ślub w czerwcu. Zastanawiam się jak będzie, czy wszystko pójdzie zgodnie z planem, jak sprawdzi się namiot ... Bo wynajmujemy sferyczny namiot od http://www.tent.com.pl/index.html Strasznie mi się spodobał, a że od dawna chciałam coś innego niż wesele w sali weselnej, to stanęło na tym pomyśle. Większość rzeczy już załatwiona, ale zostaje nam m.in. usadzenie gości a z tym wiem od znajomych, ze zawsze jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka na 16. No zostalo nam dogranie menu i usadzenie gosci z tym jest problem tak jak piszecie ze jest ciezko. Spotkanie z djejem i omówienie wszystkiego. Kupienie garnituru itd. No i moja ostatnia przymiarka i poprawka suknii bo schudlam. Kupienie sokow i napoi. Troche jeszcze mamy do załatwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a ja wczoraj juz prawie skonczylam swoja bizuterie...dzis po pracy dopracuje,zrobie zdjecie i wrzuce Wam pokazac co nadziergalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka1209
Czyli ja będę żoną 2 godziny wcześniej niż Ty ;) nam tez zostało dogadanie menu, szczegoly z kamerzysta i zespolem.. A i mam problem z biżuterią:/ mam sukienke bez ramiączka jaka bizuterie byscie polecaly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, dziewczyny chciałabym was spytać o pewną kwestię a mianowicie o to, że zespołowi/dj, fotografowi/kamerzyście zapewnia sie posiłki i daje wódke po wykonanej usłudze (nie zawsze ale jeszcze nie spotkałam sie z tym żeby tego nie było, wiadomo dobra wola PM) ale do sedna sprawy jak to sie sprawy mają z kierowcą, nie chodzi mi o sytuację gdy to ktoś z rodziny, znajomych którzy i tak będą na weselu ale obca osoba, zaprzaszacie chociażby tylko na obiad? dajecie wódke? czy tylko płacicie i do widzenia, prosze wypowiedźcie sie bo mi ta kwestia nie daje spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slub 6 sierpnia dopiero tydzien temu rezerwacja w kosciele... pomocy od czego zaczac? dodam ze skoromne przyjecie a nie wesele do bualego rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×