Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gośćsd
Hej :) któraś z was bierze ślub w sierpniu/wrześniu? jakie macie bukiety ? z jakich kwiatków? Czy robicie jakiś prezent dla świadkowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślub i wesele i wszystko kręci się w okół Państwa Młodych i ich stylizacji, a co z dróżkami??? Nikt o niech nie myśli, tylko wytyczne co do długości sukienki i koloru i tyle:( gdzie można je elegancko ubrać??? W sklepach są wszystkie sukienki na jedno kopyto i może się okazać ze dróżka i zwykły gość są w takich samych kreacjach i małe faux pas:( Mam być jedną z pięciu dróżek, gdzie wszystkie mają mieć długie suknie w kolorze koralowym i wychodzi mega problem. Gdzie mamy kupić pięć identycznych sukienek w których każda z nas będzie wyglądała świetnie i nikt więcej nie będzie miał już takich samych? Jakie macie propozycje bo ja już się poddaję???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to glupota, ze wszystkie sukienki maja byc takie same, kolor taki sam ok ale fason powinien byc indywidualnie dopasowany do sylwetki kazdej z druhn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka1209
Jest super! Choć bardzoooo ciepło. Właściwie jedyne co można robić to leżeć na plaży lub przy basenie bo na zwiedzanie jest stanowczo za ciepło ;) my jesteśmy w Playa del Ingles Mas palmas. Koniecznie zabierzcie sobie czapki bądź kapelusze i olejek z dużym filtrem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja bardzo serdecznie mogę polecić stronkę na której jest mnóstw przydatnych informacji na temat wesela, ślubu wyboru odpowiedniego miejsca, fotografa itp. bardzo fajna sprawa bo wszystko w jednym miejscu www.wesele-slub.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Linka my tez bedziemy w tej miejscowosci :D mam nadzieje,ze w pazdzierniku juz nie bedzie az takich upalow, bo planujemy i plazowac i zwiedzac- bedziemy 8 dni na miejscu i mamy juz 3 wycieczki zaplanowane :) a kapelusz i krem z filtrem zawsze ze soba zabieram ;) Zaczelismy rozdawac zaproszenia, a w sobote zamowilismy obraczki :) ja rozmiar 12, a moj narzeczony 28, czyli ponad dwa razy wieksza ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka1209
Ja mam obrączkę 15 a moj M 25 wiec tez duża różnica ;) my jesteśmy w hotelu Playa Bonita ;) my dziś jedziemy ma wycieczkę, jesteśmy 7 dni i do tej pory tylko zwiedzalismy najblizsza okolice spacerując ;) fajnie jak jest ciepło ale to niestety utrudnia chodzenie po słońcu:/ i dość drogo tu jest niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, sa tu jakieś z lubelszczyzny?:) właśnie zarezerowalismy lokal Słowik w Poniatowej i zastanawiam się czy któraś miała z nim jakieś doświadczenia? Bardzo nam się podobały tereny dookoła, to, że jest woda, dużo zieleni, bajkowy klimat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tu mi ktoś doradzi.... w pazdzierniku bierzemy ślub i będziemy mieli wiejski stół z wędlinkami %%%% i prosiaczkiem płonącym. Mój maż znalazł pewną masarnie http://czachorowskamasarnia.com.pl/ nadmienie że mamy kucharkę na wesel tóra to wszysyko pieknie zrobi ale potrzebuję opinie czy ktoś może z forumowiczów brał kiedyś wędlinki i mięsko od nich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam być drużką i na szczęście mamy mieć tylko taki sam kolor sukienek, fasony mogą być inne, tak żeby każda z nas wyglądała i czuła się dobrze:) do wesela są jeszcze dwa miesiące, ale Panna Młoda już nas ciśnie i trzeba się rozejrzeć za czymś ciekawym. Ale nie mam pojęcie gdzie iść, bo wszędzie dokładnie to samo i nic oryginalnego. Pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
a my wypoczywamy na Krecie w Grecji. Jutro juz nietety wracamy. Jest gorąco i cudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślub mamy 8.10.2016 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka1209
Co tam dziewczyny u Was? Jak przygotowania? I jak Wam się układa juz w małżeństwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze! Met-Bud Konstrukcje Stalowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w małżeństwie super się układa, za kilka dni wyjeżdżamy nad morze do Władysławowa. my już w październiku mieliśmy ślub czyli już 9 miesięcy minęło od ślubu. a co tam Linka u ciebie, mam nadzieję że pamiętasz mnie jeszcze. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka1209
Pewnie że pamiętam! Opowiadaj co tam jeszcze i Ciebie;) nam sie wlasnie skończył urlop.. Odpoczelismy i nacieszylismy się sobą ;) oby pogoda Wam dopisała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tobie jak tam w małżeństwie się układa? pewnie super. mi tak samo cieszymy się każda chwila spedzona z soba, myslismy o maluszku, może wakacje będą bardzo owocne. a ty jak tam pracujesz gdzieś? mieszkacie z rodzicami? my mieszkamy u teściów ale mamy swoje osobne mieszkanie do góry, dwa pokoje sypialnia, łazienka, i kuchnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka1209
Wszystko dobrze.. Obrączkę noszę z dumą ;) to już ponad 2 tygodnie ;) mi też się marzy maleństwo ale mąż chce poczekac jeszcze z rok.. Od sierpnia zaczynam nową pracę:) życzę Ci żebyście wrócili z wakacji we trójkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa Panna Mloda
Fajnie, ze jesteście szczęśliwe, ślubów przybywa, powoli topik zamiera. My mamy jeszcze miesiąc do tego wielkiego dnia. Prawie wszyscy goście potwierdzili nam swoją obecność, kupiłam prezenty dla świadków, ozdoby na samochód, zastanawiam się nad konfetti, muszę kupić ozdoby do strojenia domu, no i jeszcze parę innych rzeczy zostało. Staram się nie stresować, ale i tak codziennie myślę o ślubie i weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mieliśmy to confetti na wyjście z kościoła i na pierwszy taniec w tych tubach. a gdzie będziesz pracować w jakiej branży? to super ze ci się udało z pracą bo teraz ciężko. ja też noszę z dumą obrączkę, tylko w domu przy pracach domowych ściągam bo szkoda zęby ulegla zniszczeniu, mąż też dumnie nosi ale przy ciezszych pracach ściąga. też życzę sobie tego żebyśmy w trójkę wrócili. pozdrawiam i odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa Panna Młoda
Gość, też tak właśnie myślałam o konfetii przy wyjściu z kościoła i przy pierwszym tańcu, ale trochę mi szkoda kasy na to i nie mogę się zdecydować. Weselicho sami sobie opłacamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sierpniowa panno, to confetii to jest tanie my za dużą tubę placilismy 10 zł pod kościołem mieliśmy 4 i na pierwszy taniec dwie mniejsze więc wyszło nam niecałe 60 zł za wszystko więc moim zdaniem nie jest aż tak dużo a naprawdę piękny efekt na zdjęciach i kamerze. wiem że stres jest ale uwierz będzie wszystko super, ja w dzień ślubu zero stresu, tylko przy błogosławieństwie lezki poleciały i w kościele w momencie gdy ksiądz podczas kazania kazał podejść do rodziców i podziękować im za trud w wychowaniu, przysięga przebiegła głośno wyraźnie w spokoju bez żadnego przejezyczenia. potem już tylko same przyjemności. było cudownie tylko wesele trwało za krótko tzn bardzo szybko ten cudowny czas minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My właśnie tez wróciliśmy dzis po urlopie do pracy.Ciezko bylo wrócić do pracy. U nas nic sie tak naprawde nie zmieniło. mieszkamy razem juz 6 lat. a znamy sie 13. wiec zmieniło sie tylko to ze mamy obraczki i mozemy mowic do siebie "maz" "zona" . Dziecko mamy w najbliższych planach. Slub tak szybko minal. wczoraj mieliśmy sesje w plenerze. Teraz niecierpliwie my i nasi goscie czekaja na film i fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość, a dwa konfetti starczą na pierwszy taniec, czy lepiej cztery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwa w zupełności wystarczą, cztery to moim.zdaniem za dużo. wszystko też zależy czy sala jest duża bo jak sala mała to jedno by też wystarczylo ale dwa to akurat. jak masz jakieś pytania to śmiało pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam 2 przed kościołem i 2 na pierwszym tancu plus balona giganta. Mozna no pomyslec jak macie jakas wolna piosenke o bankach mydlanych tez ładnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa Panna Młoda
Mamy piosenkę"Noce i dnie", do kościoła 4 konfetti. Byłam dwa tygodnie temu na weselu i 4 konfetti dały fajne efekt, na pierwszy taniec zastanawiamy się miedzy 3 albo 2. Powiedzcie mi jak sie liczy blachę ciasta, na ile osób? Byliśmy w ostatnim czasie na trzech weselach i bardzo mało gości jadło ciasto. Pani od sali liczyła jedna na 35 osob. W tym, a najpóźniej w przyszłym tygodniu muszę zamówić dekoracje do wystroju domu. Kolor przewodni mojego wesela to różowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim przewodnim kolorem też był różowy kolor, taki delikatny, co do placka to my mieliśmy dwa kawałki na osobę a wesele miałam na 50 osób więc jeszcze dodatkowo miałam dwie blachy sernika ale zostało sporo wszystkiego bo były jeszcze lody no i wiadomo tort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas bylo 84 osoby. mialam 25 blach takich domowych. 2 poszly na polter a reszta na sale. Zostaly tylko 2 blachy plus troche ciasta ze stolow. Bylam w szoku ze goście jedli tak ciasto. A właścicielka sali byla.zdziwiona ze tyle blach mamy a tu sie okazalo ze wszystko na styk. Ale ciasta byly.domowe i bardzo pyszne moze dlatego tak.zeszły. Byl tez tort 4 pietrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×