Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gość
Witam! Chciałam zrobić wesele w Hotelu Boss z narzeczonym. Tam jest pakirt napoi soft. O co z tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie za szybko te rezerwacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość failuconhou1986uafdv
Wczesne rezerwacje też zależą od tego w jakim regionie się jest. W jednym o sale nie ma problemu tak jak u mnie, a w drugim to dwa lata do przodu trzeba rezerwować, wiec nie ma co sie dziwić niektórym, że już latają i zaklepują. Jasne http://lync.io/ePcS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CherryMike
Witam, witam ;) Ja też zaczynam się szykować na 2016, w sobotę zarezerwowaliśmy sobie salę na czerwiec. Teraz zaczynam rozglądać się za zespołem i kamerzystą, jutro ksiądz po kolędzie chodzi to się dopytam kiedy można u niego zarezerwować godzinę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neopracogfor1989zzogq
Ludzie rezerwują dużo wcześniej i póżniej może być problem z wybraną datą! Jasne http://us9.co/32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też planujemy na 2016 rok. Nic jeszcze nie zamawialiśmy... Nawet listy gości nie mamy... Ale wesele będzie spore bo oboje mamy duże rodziny. /Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraphira
Ja mam fotografa wybranego, koleżanka mi poleciła http://rgfotograf.pl/, mam dwie sale na oku ale jeszcze nie wybrałam , jestem na etapie szukania sukni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jesteśmy w czarnej du.pie ze wszystkim nie mamy nic bo nie potrafimy się zdecydować jest taki wybór sal,i innych rzeczy że na prawdę ciężko!;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CherryMike
Ja nie mogę zdecydować się na zespół. Masakra.. A jak mi się juz jakiś spodoba to termin zajęty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaciejka
A ja mam pytanie odnośnie roku 2016. Ile płacicie za fotografa i co wchodzi w zakres jego usług (prezentacja, fotoksiążka, plener, ilość zdjęć itd.). Bo mi fotograf zasugerował kwote 2 800 (100 zdjęć 15x23, ok. 400 ujęć z wesela na płycie, internetowa galeria, plener) i nie wiem czy tak duże są już stawki, czy tylko on ma takie wymagania, bo zdjęcia ma naprawdę dobre. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malciaaa
Witam. My mamy termin ślubu na 6.08.2016r Aktualnie mamy salę, zespół i kamerzyste. Na oku fotografa i auto... Ślub w Krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już mieliśmy ślub w tym roku :) na 120 osob..stres nas ogarniał chyba do samego końca :D czy wszystko sie udało :D ale najbardziej chyba bylam zadowolona z dj i fotografa..kamerzysty nie bralismy bo wyszlismy z zalozenia ze filmy i ich nosniki sie zmieniaja... ile razy ogladalismy film z komuni czy slubow krewnych? a zdjecia sie przeglada przy kazdej leprzej okazji :) dostalismy fotografke z polecenia ktora w cenie dojedzie wszedzie po calej polsce. Mloda i kreatywna, ma lo tego mozna bylo ponegocjowac z nia troszke cene. Wszystko z nami dyskutowala planowala... zdjecia super! Natomiast Dj... wzielismy go z ogloszenia ale to byl strzal w dziesiatke... ceny mial podobne jak kazdy ale dzieki jego oswietleniom i rekwizytom sala nabrala mocy i bylo cudownie kolorowo co widac tez potem bylo na naszych zdjeciach :) nasza fotografka jest z AB Maurea Studio a muzyka- dj Vico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mogę do Was dołączyć ? Bo w końcu wszystkie jedziemy na tym samym wózku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my slubujemy 26 czerwca 2016 mamy sale kamerzyste fotografa i orkiestrę na obecną chwilę resztę się pomysli za tydzień jedziemy wpłacić pierwszą ratę za sale. do księdza się pójdzie za rok w styczniu dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a macie już jakiś bukiet wybrany? bo jest tyle tego ze nie wiem na co się zdecydowac jakie kolory kwiaty itp.ślubuję w Gnieźnie,może ktoś też z tych rejonów może polecić jakąś fryzjerke kosmetyczke dobra, paznokcie też sobie chcę ładne zrobić może znacie kogoś co robi to profesjonalnie. a kolor butów jaki byście chcialy?ja pudrowy róż albo może coś delikatne szarości a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochane piszcie wymienimy się tematami w sprawie przygotowań do tego wspaniałego dnia, już się doczekać nie mogę ale lekki stresik już jest, piosenkę na pierwszy taniec wybierzemy sobie Kindle z kimś takim jak ty.wesele robimy na 70 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slubujemy 25 czerwca 2016 bo mała pomyłka mi się zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooangelaa22
My planujemy ślub na 27 sierpnia 2016r. Sale i orkiestre mamy już zarezerwowaną w ostatnim momencie bo już wszystko było zajete zostaly nam tylko dwa terminy w sierpniu do wyboru ;/ Kamerzyste z fotografem zamierzamy zamówić kolo sierpnia tego roku tylko jeszcze nie mamy nikogo na oku. Co do księdza tez nie wiemy kiedy isc? Czy rok wczesniej wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooAngela jeżeli ślub macie w sierpniu to jak do księdza pojdziecie za rok w marcu to będzie ok pół roku na przód, my Many w czerwcu i tak w styczniu pójdziemy sobie na spokojnie do księdza. a duże robicie wesele?a już myslalas jaki bukiet dodatki itp?my tak samo jak ty mamy to zarezerwowane ogólnie z terminami na czerwiec już była kicha bo orkiestra o sala miała wolny i akurat ten 25 czerwiec nam się udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwoń i się umów na termin czy mają wolny na czerwiec 2016:-) a gdzie planujecie ślub i wesele w jakim miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my wplacalismy 1000 zł za rezerwację sali i 350 za orkiestrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzerwcowaPanna
My planujemy we Wroclawiu lub okolicach Wolowa, Brzegu Dolnego. Zawsze myslalam,ze szukanie sali to taka latwa i mega przyjemna sprawa a teraz jak juz czas sie zabrac to tyle tego wszystkiego jest ze ho ho. Dziewczyny a Wy robicie wesele z poprawinami czy bez? My planujemy zaprosic ok 60-70 osob, z czego wiekszosc to dojezdni takze nie wiem czy np obiadu tylko jakiego nie zorganizowac gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robię też wesele na ok 70 osób poprawin nie robię bo teraz już bardzo dużo osób robi tylko wesela a wiadomo to dodatkowe koszty teście nam wykupuja podróż poślubna do Turcji więc się skupimy na pakowaniu i sesję planujemy na niedzielę, u nas jest możliwość noclegu ze śniadaniem więc myślę że możesz też tak zrobić i ich ugoscic w taki sposób :-) a sukienkę już jakąś masz upatrzona?bukiet buty?biżuterię cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysl z tym sniadaniem. Bede musiala sie dowiedziec wszystkiego. To bedzie z dwa dni jak nie wiecej jezdzenia, ogladania sal i pertraktowania. Wiem,ze czasami wymuszaja robienie poprawin bo im sie to oplaca - tak bylo w przypadku mojej siostry i jednej sali - pani powiedziala,ze poprawiny musza byc i koniec. No to ona podziekowala :) Upatrzona mam suknie. Widzialam w jednym z odcinkow "Salonu sukni slubnych" na TLC model przepieknej tiulowej i zakochalam sie od pierwszego wejrzenia :) model Lazaro kosztuje kilkanascie tys dolarow wiec z przyczyn oczywistych tej sukni nie kupie ALE znalazlam niemal identyczna suknie Mori Lee w salonie we Wroclawiu. Buty myslalam by kupic taneczne. Ponoc dopasowuja je idealnie do stopy i sa super wygodne na calonocna zabawe. A co Ty masz juz zalatwione/upatrzone? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam sale orkiestrę kamerzyste i fotografa, sukienka z wypożyczalni ok 1000zł taka wiązana z tyłu jeszcze dokładnie nie oglądałam ale coś takiego bym właśnie chciała myślę już nad fryzurka bo mam takie włosy za ramiona raczej będę miała spięte i coś tam z tyłu mi ładnie ułoży,zastanawiam się nad bukietem jaki ma być rodzaj i kolor a ty już coś masz opatrzone powiem ci szczerze ze już mam lekki stresik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podziękowania dla rodziców planujecie na sali czy w domu przy blogoslawienstwie?my robimy w domu chce uniknąć płaczu bo na pewno będzie a tak to kameralnie uronie lezke a tam ciotki mama to wiadomo na sam widok się rozplacze, a zaręczyny już mieliscie?mój kochany kupił pierścionek więc pewnie lada moment nastąpi ta chwila teście nam dadzą złota i dobie będziemy tropić na obrączki. a te buty taneczne to w jakim kolorze chcesz?a sesje zdjęciowa jakąś planujecie? a tematyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooangelaa22
My planujemy wesele na 120 osób, natomiast sala może pomieścić 140 i zapewne te 20 jeszcze sie uzbiera. Zaliczke za sale placilismy 500zl natomiast za orkiestre 1000zl Ogólnie orkiestra wyniesie nas 4000 tys ale jest pewne ze bardzo dobrze graja bo mielismy okaz****awic sie przy nich na dwoch weselach takze goraco polecam dwie panie i dwoch panow graja na akordeonie saksofonie skrzypcach trabce gitarze do kazdego kawalka uzywaja instrumentu. Co do obraczek planujemy mieszane zolte z mala domieszka bialego zlota bo zareczynowy pierscionek mam z bialego zlota. Duzo zlota mamy uzbierane wiec bedziemy robic na zamowienie prawdopodobnie we wroclawiu dostalismy namiary od znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooangelaa22
Suknie natomiast chce kupic uzywana albo wypozyczyc mam upatrzone trzy modele pronovias barbate, maggie sottero aleah i diane legrand 13EM5 Nie wiem jeszcze ktora wybiore chce wybrac sie do salonow i poprzymierzac te trzy modele. Włosy mam dlugie ok pasa w tym momencie i chcialabym czesc upiac a czesc zostawic fal Marzy mi sie taki bukiet slubny z bialych gozdzikow oraz frezji Dziewczyny powiedzcie jak jest u was z naukami przedslubnymi? Kiedy idziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×