Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gość
A obrączki już wybraliście? Oryginalne, klasyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
także ja nie potępiam was ani nic ale przemysł sobie i lepiej mieć z głowy a formalności wszystko będą zalatwione od ręki bez zbędnych potem nieporozumień obrączki mamy z zoltego złota z dodatkiem białego moja ma 5 cyrkoni i jak się połączy moją i jego to wychodzi takie serduszko.ja mam 7 mm szerokość a mój przyszły mąż 8 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
także obrączki już mamy wybrane i zamówione chociaż to jeszcze rok ale co tam ważne ze są.za tydzień będą do odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na swoje muszę poczekać do końca kwietnia, bo mieliśmy swoje złoto i robi nam znajomy złotniki, a że jest jeszcze czas, to powiedzieliśmy żeby ze spokojem zrobił, bo nie zależy nam na czasie. To dobrze że już macie załatwione, im wcześniej tym lepiej, nie będziesz się później denerwować ze z czymś nie zdążycie:-) nam jeszcze został alkohol w tym miesiącu go załatwimy i garnitur, a później tylko jakies pierdoły, które od ręki można załatwić... A malujesz się sama czy idziesz do kosmetyczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przejdę się do kosmetyczki a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makijaż ślubny musi być mocniejszy i trwalszy musi wszystko przetrwać zabawę zdjęcia będzie napewno ciepło bo to czerwiec.paznokcie chce sobie zrobić francuza u rąk i nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam też teście dawali złoto i Złotniki nam robi.zareczynowy mam też z dodatkiem białego złota z cyrkoniami więc będzie pięknie pasował do obrączek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja testuję kosmetyki, mam w pracy maniaczke dobrych kosmetyków, każda nowość jest jej:-) także coś tam poleci teraz testuje podkład, który mi poleciła, kupiłam go i jestem z niego zadowolona, jeszcze jakiś fajny cień i kredka do oczu i poproszę koleżankę żeby zrobiła mi makijaż, bo przyznam szczerze, że ceny makijażu mnie przerażają! 300 złotych to jest dla mnie za dużo, jeszcze jak sobie pomyślę, ze sesje plenerowa mam w innym dniu i kolejne 150 to zbankrutować można:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My to mamy teraz możliwości:-) można przebierać w ofertach tyle, że aż głową boli:-) nasi rodzice czy dziadkowie tak nie mieli:-) ciekawe jak będą wyglądać śluby za kolejne 30, 40 lat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za ślubny makijaż płace 80 zł a za próbny 40 tak samo z fryzjerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to super, za takie pieniądze też bym poszła, ale jak oglądałam oferty to 250/270 to jest minimum które musiałabym zapłacić... A z jakiego województwa jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z wielkopolski okolice Gniezna a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O proszę, ja jestem z Poznania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to mamy blisko do siebie :-) często bywam w Poznaniu na zakupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świat jest jednak bardzo mały:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekam na dzisiaj, pewnie jutro do zajrzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok to jak będziesz to się odezwij ja codziennie zaglądam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co myślicie o przyjęciu w pałącu na 30osób z tym że bez tańców tylko obiad deser i kolacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka tak miała bardzo fajna sprawa uroczyscie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie myślimy o tym że skoro tylko cywilny to zrobimy uroczyście a zarazem skromnie w pałącu i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie ładne uroczyste przyjęcie z obiadem i kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ojej, nie zajrzałam tu tylko jeden świąteczny dzień,a myślałam,że nowe wpisy się nie skończą jak zaczęłam czytać;) ale to dobrze:D jak tak czytam co Wy już macie zaklepane i przygotowane to sobie myślę,że już też muszę się zabierać za przygotowania,bo planujemy maj 2016,a nie mamy jeszcze nic;) byliśmy tylko na targach i się "pogapiliśmy" i tyle;) suknie na razie oglądam tylko w internecie,ale myślę,że nie będę miała problemu,bo w moim mieście jest chyba najwięcej salonów z sukniami w Polsce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie mieszkasz? w jakim miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty maj a ja czerwiec 2016:-) a jaką suknie byś chciała? taka prosta czy bardziej princess?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby się wydaje że tyle czasu jeszcze jest a czas ucieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: mieszkam w Białymstoku, u nas w centrum gdzie nie spojrzysz to widzisz salon ślubny;) sukienkę bym chciała z niezabudowaną górą, prosty dekolt, ewentualnie lekka fala, a dół taki trochę skromniejszy,ale bez przesady...żeby było mnie widać:D jednak też myślę o wypożyczeniu,albo szyciu i później oddaniu:)najgorzej,że ja mam 176cm wzrostu,a mój narzeczony 173cm...będę miała raczej płaskie buty...wygodnie i lepiej będziemy wyglądać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: daty jeszcze nie mamy zaklepanej nigdzie,więc ten maj jest niepewny i tak się zastanawiam czy maj czy czerwiec:) a z moim narzeczonym dogadaliśmy się,że zaczniemy coś robić po świętach,więc...czas zaczynać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najważniejsze żebyście mieli salę i orkiestrę do tego a reszta już sama się do was dopasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas akurat ta data na salę była wolna i orkiestra też miała wolne.mamy kamerzyste i fotografa to moi znajomi a robią bardzo ładnie za nie duże pieniądze.ja mam 173 cm a mój facet 178 więc ubiorem sobie buty na obcasie ok 6 cm żeby cała noc w nich przetrwać.suknie też wypożyczenie lub uszyje z myślą o oddaniu nie stać mnie na kupno nowej bo ceny są duże.ja chcę coś na wzór maxima 3014 taka mi się podoba właśnie z takim dołem i to bolerko zapinane z tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: właśnie wczoraj na świątecznym spacerku rozmawialiśmy o tym,że chyba trzeba zadzwonić i się umówić na rozmowę z ludźmi z tych sal co nas interesują:)chyba najpierw trzeba uzgodnić salę,a później księdza,co?w tym drugim z terminami będzie chyba luźniej,co?;) a co do muzyki to planujemy dać sobie radę bez orkiestry żadnej...myśleliśmy raczej,żeby nagrać muzykę i po prostu puścić,ewentualnie dj...jak myślicie o tym pierwszym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×