Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość karolina2708
Hej Dziewczyny :) Zespół już znaleziony zaliczka wpłacona data zaklepana. Dekoratorka już prawie też moja , sala prawie też:) więc to co najważniejsze to w tym roku chyba już za mną. Oglądam sukienki i już mam swoje typy a wy myślicie już coś nad swoimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też już oglądam sukienki chce jakąś delikatnie poszerzona nie chce wielkiej bezy na kole a wy jak tam?gorset wiązany z tyłu na przodzie delikatne perełki a bukiet jaki chcecie miec?chodzi o kolor i rodzaj kwiatów? a buty?ja stawiam na taneczne kolor lekki róż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chętnie polecę samą siebie - a co! :) Może niektórzy szukają wokalistki i akurat skorzystają. Śpiewam na Śląsku, mam bogate doświadczenie. Do kontaktu podaję mail: juliet1@op.pl Pozdrawiam wszystkie kobietki, które planują w najbliższym czasie ślub i wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kole to już nie są w modzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się nawet na kole nie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję fotografa www.ramish.pl Świetne zdjęcia, szybki odbiór i naprawdę dużo w standardowej ofercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was :) Ja również planuję ten Big Day na 2016 dokładnie 06.08.2016 już chyba była dziewczyna z tą datą :) jestem ze śląska i sale mam zarezerwowaną fotografa i kamerzystę na oku, ale z zespołem jest jakaś masakra. Chciałam na początku GRAMOFON są genialni ale termin zajęty ;/ szukam jakiegoś żywiołowego zespołu grającego wszystko od biesiad, disco polo po najnowsze numeru. Znacie może kogoś takiego? Bo jednak zespół to dla mnie najważniejsza sprawa to oni sprawiają że wesele jest udane. W kościele też byliśmy już bo szczerze mówiąc miałam obawy co do godziny, a moja parafia jest spora. Na szczęście przed nami jeszcze targi ślubne więc pewnie wiele inspiracji dołożą. Nie umie się już do czekać bo na 2014/2015 targach niestety nie mogłam być. Pozdrawiam wszystkie Przyszłe! Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas wyboru zespołu warto posłuchać zespołu jak gra na żywo, poprosić o numer telefonu do osób, u których ostatnio grali. Warto również zapoznać się z opiniami w internecie. Sporo można znaleźć na portalu Wesele z klasą. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra w tym roku wychodzi za mąż. Jej wielkim marzeniem było wziąć ślub za granicą, we Włoszech bo właśnie tam podczas wycieczki poznała swojego przyszłego męża, który jest Polakiem. Znalazła polsko-włoskie biuro podróży Cortina Travel które zajmuje się kompleksową organizacją wesela i podróży poślubnej we Włoszech. Biuro pomogło jej w całej organizacji tego ważnego przedsięwzięcia. Ma zapewnioną na miejscu fryzjerkę, kosmetyczkę, fotografa, transport gości. Możecie sobie poczytać co czeka nowożeńców podczas ceremonii ślubnej organizowanej we Włoszech http://cortinatravel.pl/p/sluby-we-wloszech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół Green
Witamy i zapraszamy do nas: www.zespolgreen.jimdo.com Atrakcyjne ceny, muzyka na żywo !!! Tel. 661 732 230 Zapraszamy do współpracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my planujemy ślub na maj 2016 i tak na prawdę to nie mamy jeszcze nic oprócz wstępnej listy gości;) ale wierzę,że wszystko nam się uda:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2016 to już niezbyt odlegky termin jesli chodzi na o rezerwację wymarzonej sali. Lepiej zacznijcie już szukać;) Wykaz dostępnych terminów na 100% znajdziesz na http://www.gdziewesele.pl/Weselne-terminy-Last-Minute/ opinie o salach na tej stronie też znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata a jaką chcesz sukienkę? zauważyłam że ktoś usunął kilka wpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego ktoś usunął kilka postów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy może któraś z Was szykuje się na 2016 w Białymstoku?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Chyba nikt się w Białymstoku nie szykuje...a już w najbliższą niedzielę Podlaskie Targi Ślubne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no dobrze, w Białymstoku nikt się nie szykuje to nie, ale może cokolwiek niech ktoś jeszcze napisze...czy to już koniec?;) doradzajcie od czego zacząć przygotowania, bo nie mamy jeszcze nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zrobić obiad weselny wychodzi taniej i rownie miło co narmalne wesele ja robie na 40 osob za 115zł/os w Casa Pablo w Warszawie. Taki hiszpański rustykalny klimat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my planujemy dopiero okolice czerwca 2016. To chyba jeszcze kawal czasu, ale już rozglądam się za sukienką. Zastanawiam się czy postawić na tradycyjną biel czy ecru? Taka mi się podoba - http://www.visualchris.pl/kolekcja_exclusive/1 - dokładnie ta pierwsza w kształt rybki. Wspaniale kobieca. W dodatku sklep jest w Poznaniu, więc wszystko mam na miejscu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też ślubuję w czerwcu.po świętach pójdę się dowiedzieć i umowie się na przymiarki sukienek może akurat mi coś w oko wpadnie. a bukiet jaki chcesz miec?ja będę miała pastelowe kolory róż i kwiatka we włosach do tego buty delikatny róż a sukienki mi się bardzo podobają princess z zabudowana gora i typowa biel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprawdzie to jeszcze rok, ale ja na Twoim miejscu już przeglądałabym katalogi z sukniami ślubnymi. Zajrzyj do salonu, w którym ja wybierałam swoją suknię ślubną. Jest w Poznaniu, ale podeślę Ci link:) Miłej zabawy podczas wybierania tej jednej, jedynej, wymarzonej sukni: http://www.visualchris.pl/. Śmiało mogę polecić ten salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będę miała sukienkę z wypożyczalni czy myślicie że już powoli czad czy w każdej chwili coś znajdę? bo jak rozmawiam z dziewczynami to mi mówią ze nie 3 miesiące przed ślubem dostały coś na siebie a ja panikuje i się rozglądam już.doradzcie coś bo już sama naprawdę nie wiem co mam robić i od czego to wszystko zaczynać lubię mieć wszystko przemyślane na spokojnie bez pośpiechu bo za rok na głowie o tej porze będą inne sprawy proszę o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie już wszystko przygotowane, biorę ślub w sierpniu. :) Suknię szyłam na miarę, a wesele robię w http://hotellenart.pl/ , widziałam tam niesamowitą salę w http://hotellenart.pl/ , czuję, że będzie idealnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: my właśnie zamierzamy zrobić przyjęcie na ok. 50 osób i też myślę, że będzie równie miło jak na wielkim weselu:) myślimy o maju 2016, ale na razie tylko myślimy, poważniej zabieramy się za wszystko po świętach, bo na chwilę obecną mamy tylko orientacyjną listę gości i byliśmy na targach ślubnych;) u mnie wydaje się, że sukienka biała odpada, bo mam jasną karnację, chyba lepiej będzie ecru, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda002
Ja polecam Fotografa www.switek.eu zapłaciliśmy 1600 za pełny pakiet z dojazdem i jestesmy naprawde zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie właśnie biel bo jestem opalona i jeszcze przed ślubem na solarium pójdę kilka razy.marzę o princess z zabudowana góra i na dole z haftem lub princess gorsetowa ale w całości też jest piękna i do tego bolerko zapinane z tyłu.a co myślicie o calowaniu obraczek przed ołtarzem w chwili nakładania a także co myślicie o wnoszeniu panny młodej na salę weselną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wnoszenia Panny Młodej na salę to była taka historia, że Panna Młoda została uderzona głową w ścianę i niestety źle to się skończyło,więc pilnujcie, żeby było tam dużo miejsca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja nie chcę takiej sukni princess, wolę jakąś skromniejszą, ale góra niezabudowana i prosty dekolt,a co do całowania obrączek nie słyszałam o czymś takim nigdy. Ja mam taką karnację, że jak pójdę na solarium to wyjdę czerwona, wszystko zejdzie i znów będzie to samo, więc to nie ma większego sensu niestety. Chyba że się samoopalaczem "potraktuję";) Fotografa dobrego znamy i jego "dzieła" widzieliśmy, ale jeszcze z nim nie gadaliśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak pytam o tę obrączki bo widziałam na necie na filmikach ale to tylko tak pytam bo ja tego robiła nie będę.może zależy id regionu albo co.a buty będziesz miała białe? a fryzurka jaką? ja chcę mieć wszystkie spięte w jakiegoś ładnego koka. a bukiet jaki?ja będę miała z róż cieniowane pastele pudrowy róż biel mocniejszy róż i kwiatka we włosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: na dzień dzisiejszy buty planuję mieć białe i w dodatku płaskie...wygodnie i "pasująco" do mojego narzeczonego;) ale dopóki do tego dnia to może mi się pozmieniać;)włosy jeszcze nie wiem, a kwiatki myślałam czerwone róże i we włosy czerwoną różę:) a kiedy Wasz ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×