Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gość
nasz ślub 25 czerwiec 2016.a wasz?duże wesele robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: my na razie w planach mamy maj 2016 i planujemy takie bardziej przyjęcie na ok.50 osób, a nie wesele. Myślę, że u nas jest troszkę inaczej niż u większości z Was, bo my mamy synka, więc w czasie przygotowań i w tym dniu i o nim nie możemy zapominać;) za plany zabieramy się zaraz po Świętach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my robimy wesele na 60 osób najbliższą rodzina tylko.my w styczniu wszystko już zamowilismy bo z sala terminowo było ciężko więc musieliśmy się szybko decydować chcieliśmy w czerwcu właśnie bo po weselu lecimy do Turcji teście nam kupuja podróż.może wyjazd przyniesie owoc bo myślimy o dziecku zaraz po ślubie. obrączki miesiąc temu sobie kupiliśmy oglądam sobie sukienki powoli, może będę szyla lub jeżeli się uda to wypozycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja też myślę o szyciu, albo ewentualnym wypożyczeniu sukni, na pewno nie będę kupować:) obrączki oglądaliśmy ostatnio na targach ślubnych, w salonach jeszcze nie byliśmy, ale jesteśmy zgodni co do materiału...białe złoto;) w terminach sal też się jeszcze nie orientowaliśmy,ale niedaleko jest kilka fajnych miejsc, więc coś się zawsze znajdzie:) A na dzień dzisiejszy życzę Wesołych Świąt tym, którzy świętują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy problem czy robić wesele czy tylko przyjęcie na jakieś 30 os najbliższ rodzina był by obiad dwu daniowy,tort kawa cisto i jakaś kolacja ...nie wiem co mamy robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: my właśnie coś takiego planujemy, bez wesela i tańców do białego rana, tylko przyjęcie na ok.50 osób, obiad dwudaniowy, przystawki, jakieś desery, kawa, herbata, oczywiście tort i myślę, że 5-6 godzin i po wszystkim;) tak szczerze mówiąc planujemy przyjęcie nawet bez alkoholu,żeby było kulturalnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również życzę wszystkim zdrowych wesołych świąt. my obrączki mamy ze złota żółtego plus złoto białe i na mojej 5 cyrkoni. sukienkę też będę wypozyczala mam opatrzone dwa modele maxima model 3014 i druga z zabudowana góra. nie wiem w czym będzie mi lepiej.my robimy normalnie wesele ale bez przepychu z tańcami i do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko mnie zastanawia czy te kilka godz bez muzyki bez tańców nie będzie za nudno dla gośći??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ale ja nie powiedziałam, że nie będzie muzyki i tańców...napisałam, że bez tańców do białego rana, a trochę na pewno będzie;) my obrączki białe złoto i też myślę o cyrkonii na mojej, ale jednej albo trzech:) pewna Pani mi powiedziała, że brylant w obrączce kosztuje dodatkowe 150 zł, a do cyrkonii się nic nie dopłaca...jakość, trwałość i wygląd ten sam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak kochana 150 zł kosztuje brylancik za moje brylanciki ok 1000 zł dopłaty ale cyrkonie też są piękne nie dajmy się zwariować ją mam 7 mm szerokości a mój przyszły mąż 8 cm.ogólnie to żyje weselem a to jeszcze rok czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja też bym chciała żyć ślubem i tymi sprawami, ale na razie mój narzeczony nie chce ogłaszać, dopiero jak coś zaklepiemy na konkretną datę to chce powiedzieć rodzinie;) co do obrączek to jeśli w ogóle zdecyduję się na jakąś dodatkową błyskotkę to będzie to cyrkonia, dla mnie wystarczy;) właśnie przeglądam w necie suknie i tyle tego,że nie wiem co chcę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Widzę że tu są normalniejsze dziewczyny niż na 2015 roku, ja ślubuję w tym i mam nadzieję, ze mimo wszystko mogę się do was przyłączyć?:-) przeczytałam gdzieś wcześniej ze któras z was planuje szyć suknie, to mogę polecić stronę place for dres. Można sobie zaprojektować suknie, nie trzeba też sztywno wytrzymać się tego co jest można prosić o indywidualne zamówienie... Może to coś wam pomoże:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystając z okazji zapytam jak wam idzie organizacja tego wszystkiego ?czy napotykacie na jakieś trudnośći?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie śmiało możesz dołączyć do nas, będzie nas więcej to lepiej zawsze jakieś ciekawe rady i propozycje. a ty w tym roku którego slubujesz? i jakie macie obrączki? a sukienkę jaką masz już wybrana? ja ślubuję za rok i bardzo podoba mi suknia maxima model 3014 lub coś na wzór właśnie tego modelu. a bukiet jaki będziesz miała? już fryzjer i wizazysta pewnie zamówiony ja myślę o fryzurze wszystko ładnie spięte do tyłu i będę miała kwiatka z boku.co do napotkanych trudności to jeszcze takich nie było bo praktycznie na ten rok to najważniejsze rzeczy już są ogarnięte reszta na drugi rok. w tym roku jeszcze sobie buty będę robiła na zamówienie z wybranym kolorem bo pod koniec roku zacznę poszukiwania sukienki to już chce mieć buty przy sobie.planujemy ślub nie w swojej parafii i obawiam się księdza i tych jego pytań dlaczego tam a nie u siebie i tak wkolko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też dołącze.My narazie nie wiemy od czego się zabrać i mamy też różne wizje tego jakby to miało wygladać.Wiem tylko ze wstępnych ustaleń że kościół czy sala problemem żadnym nie będzie bo oblężenia nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o fajnie ze ktoś dołączył do nas. a kiedy planujecie? my czerwiec 2016 na początek to najważniejsze już mamy zaklepane czyli sala orkiestra kamerzysta fotograf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładną suknie wybrałaś, mnie też się takie podobają, ale jestem bardzo niska i jak przymierzałam podobne to nie czułam się zbyt dobrze, miałam wrażenie, że ta suknia jest tak duża, że to ja jestem dodatkiem do sukni, a nie na odwrót :) mojego modelu nie ma w internecie, ale jest bardzo podoba ta http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://img.zszywka.pl/0/0090/w_5824/wesele-i-okazje/suknia-z-rozcieciem.jpg&imgrefurl=http://zszywka.pl/p/suknia-z-rozcieciem-3370321.html&h=355&w=480&tbnid=7E45vdbqowGhGM:&zoom=1&docid=7Jn25uV1bvaQ_M&ei=NmwiVbfHNoqosAGOlYG4Cg&tbm=isch&ved=0CCIQMygEMAQ Jeżeli chodzi o bukiet, to myślę o różowych albo białych goździkach, buty srebrne tez na zamówienie (mała stopa :) ) Buty zamawiałam na stronie bialebuty.com.pl z tym, że trzeba czekać miesiąc... No ale ceny, są ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem wysoka bo mam 173 cm wzrostu i mój przyszły mąż też wysoki.niewiem właśnie jak będę wyglądać w takim modelu ale podobają mi się te spódnice z haftami myślałam nawet nad suknia z zabudowana koronka górą też coś na styl maximy. a ty kiedy slubujesz?ja buty będę miała w kolorze delikatnego różu też na zamówienie ja mam dużą stopę ale chodzi mi o rodzaj kokardki obcasa zapięcia itd.bukiet chce mieć z róż też w takim delikatnym różu z dodatkiem bieli ciemnego różu i czegoś ciemniejszego kwiatek we włosach różowy. a piosenkę na pierwszy taniec już macie zaplanowaną? my chcemy coś bardzo wolnego bo mój pan nie umie zbytnio tańczyć to lepiej jakiegoś delikatnego przytulanca. myśleliśmy nad kindla z kimś takim jak ty.lub Krajewskiego wielka miłość no zobaczymy jeszcze.wesele robimy w takim fajnym zajeździe na 60 osób.a ty kiedy masz ślub? co jeszcze ciekawego macie zaplanowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę że masz idealny wzrost to takiej sukienki, ja chciałam no ale niestety. Jeżeli chodzi o suknie mogę tylko dodać żebyś uważała z szukaniem w internecie, ja oczywiście też szukałam i jak znalazłam coś co mi się podobało to nie było osiągalne w moim mieście musiałabym jechać do salonu 120 kilometrów dalej, albo ceny były kosmiczne. A później jest rozczarowanie... Sądzę że mogłabyś sukni poszukać pod koniec roku albo na początku lutego przyszłego, wiadomo wyprzedaże poprzednich kolekcji:-) ja tak swoją znalazłam i dzięki temu place tysiąc mniej... Z piosenką mamy ogromny problem, kompletnie nie wiemy... Czarna dziura. Co jeszcze mamy zaplanowane, hmm... Ja raczej nie widziwiam, z dodatkowych rzeczy to jeszcze chciałabym zamówić księgę gości, która możesz puścić w obieg podczas obiadu żeby każdy napisał kilka słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i pytalas kiedy biorę ślub już dwa razy, przepraszam:-) 29 sierpnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my 25czerwiec 2016.ja będę wypożyczać suknie lub Szyc sobie z myślą typowo dla siebie a po weselu oddać im czyli takie jakby wypożyczenie. nie stać mnie za bardzo za zakup nowej No bo to trochę kosztuje a potem są trudności ze sprzedażą.też patrzę żeby wszystko było w moim mieście żebym nie musiała pokonywać setek km bo potem tylko problemy a wiADOMO po weselu trzeba oddać a my wybieramy się w podróż więc żeby nie było kłopotu z oddaniem. ja tylko buty będę miała w kolorze a tak stawiam na elegancję biel nawet auto białe będziemy mieli z dekoracją w kolorze bukietu na sali będziemy mieli dekoracje z żywych kwiatów, świeczki lampiony ogrodowe na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od początku chciałam kupić, jakoś tak chce ją zostawić, chociaż wszyscy mówią po co...ale jakoś tak, nie wiem, chcę ją mieć:-)wypożyczenie dobra sprawa, tylko że jak ja patrzyłam, to była to czasem połowa ceny sukni i niekiedy wychodziło to aż 1500! A czasem widziałam nowe suknie prosto z salonu za 400 tylko że to bierzesz taką jaką jest nie ma żadnych poprawek w cenie, no ale może a nóż będzie na tobie bardzo dobrze leżeć i poprawki mogą być tylko kosmetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiem wiem z wypożyczalni to typowo. jak coś się znajdzie w rozmiarze swoim a np mi ze już się fason nie spodobać więc rozważam szycie ale myślę że chyba tak listopad grudzień coś bliżej będę myślała co myślisz o tym? a włosy jak byś chciała mieć zrobione? myślałam ogólnie o butach z wolnym palcem ale zdecyduje się na zabudowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoc tak mówią że 6, 8 miesięcy prze powinno się już szukać, także sądzę, żebyś była spokojna jest to dobry czas, ale jeżeli jednak chciałbyś kupić to proponowałbym też listopad, grudzień bo będzie po sezonie ślubny, a później drugi strzał to po nowym roku... Jak zmieniają ekspozycję na te nowe kolekcje... Włosy dokładnie nie wiem, ale chce skromnie, nie chce mieć kasku z lakieru do włosów:-) ją też mam buty z wolnym palcem:-) choć wiele osób uważa że nie wypada, ale ja się tym nie przejmuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedz mi bo będziemy mieć podobną ilość osób, u mnie 70, ale sądzę kilka osób może nie przyjechać, dajesz winietki gdzie kto ma usiąść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia23N
My powoli też myślimy ale o ślubie cywilnym chcemy tylko skromne przyjęcie na jakieś 30 osób to nam wystarczy pytanie tylko czy rodzina nie będzie miała o to pretensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że mamy podobne problemy:-) mam zamiar nosić na tym samym co obrączkę, zaręczynowy jest dość cienki także sadzę, ze sie zmieści. My kościelnego nie mam, choć oboje byśmy mogli mieć bo jest to nasze pierwsze małżeństwo, ale tak jakoś postanowiliśmy i właśnie nie wiem... Skoro kościelnego nie ma to błogosławieństw wtedy rodzice dają czy nie? Bo też myślałam żeby podziękować w domu, bo tak przy wszystkich będę się krepowac i tak jak mówisz łezka w oku się zakręcić. Widziałam na żywo takie duże szklane serca z grawerem i bardzo mi się to podobało, choć na zdjęciach np na allegro nie wygląda za ciekawie, także coś takiego plus kosz ze słodyczami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci tak do ślubu cywilnego też jest blogoslawienstwo i podziękowania mój brat też tak miał też mogli mieć normalny ślub ale wybrali cywilny mieli wszystko normalne weselne orkiestrę gości suknie biała teraz żałują ze nie mają kościelnego bo urodzi im się dziecko będą problemy z chrztem, nie może być teraz świadkiem na moim ślubie. my chcemy kościelny bo wiadomo tak jest lepiej a stres i nerwy będą wszędzie a potem ze wszystkim mniej problemów i nie trzeba już potem brać kościelnego i kosztów robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest to, masz w stu procentach rację, ale jakoś tak nie mogę się do tego zebrać... Ale będę musiała. Także kościoły zrobimy tylko dla nas i rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×