Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gośćola
link z kwiatami sie nie otwiera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no właśnie się nie otwiera:( moje dzisiejsze poszukiwania były bardzo fajne:) w pierwszym salonie była jedna suknia nawet fajna,ale to też nie to,a w drugim były dwie bardzo ładne i pani fajnie mnie "związała",że ładnie było widać co i jak:) tylko że były niestety za drogie,bo do kupienia 4tys.,a do wypożyczenia prawie 3...niestety dla mnie to za dużo:( ale może znajdę krawcową,która zrobi taką dużo taniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina08
http://tufotki.pl/n9bAT Teraz powinno działać. Zamiast czerwonych będą biało - niebieskie pod motyw przewodni. Zaklepałam termin w kwiaciarni, koszt bukietu, butonierki i małego bukietu to jak napisała mi Pani z kwiaciarni niecałe 300 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
kkarolina a dla świadkowej też taki sam bukiet czy jakiś inny? Ja się zastanawiam wlasnie czy dla wszystkich takie same, czy skromniejsze i np. mniejsze.. szukam wlasnie inspirancji na tort weselny - ktoś ,coś? Jakie zamawiacie torty, macie jakieś przykładowe zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bukiet zdecydowanie w moim typie. Widze nawet te biale to eustoma. Moj bedzie właśnie taki tylko caly fioletowy :-) a dla swiatkowej jeszcze nie wiem albo jakis krotki mniejszy bukiet albo taka jakby bransoletke na rękę z kwiatow, zobacze co bedzie chciala. Jesli chodzi o tort to nie pomogę bo ja mam w cenie menu. eM jak tam suknia wybrana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Aga,pisalam wczoraj wieczorem jak poszukiwania wczorajsze no i niestety jeszcze na nic sie nie zdecydowalam:( dzis jade znow do dwoch kolejnych salonow,wiec moze cos jeszcze ciekawego zobacze;) Co do kwiatow to tez ze starsza jeszcze nie rozmawialam,ale na pewno bukiet bedzie mniejszy niz moj...o ile w ogole bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina08
Powiem wam szczerze że nad bukietem dla świadkowej jeszcze nie myślałam ale prawdopodobnie taki sam tylko że mniejszy, a co do tortu to kompletnie nie mam pomysłu. Planujecie księgę gości może??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Ola,bardzo ładne te drzewko i kamyki też ładne,fajny pomysł:) Dziś moje poszukiwania zakończyły się bardzo owocnie:D zdecydowałam się na dół sukienki,a nad górą jeszcze myślę i zastanawiam się nad trzema różnymi...są w zasadzie podobne trochę te góry,ale jednak troszkę inne;) w tym salonie,w którym ją znalazłam jest 2000 do wypożyczenia i 2600 do kupienia,więc chyba nie ma sensu wypożyczać:)jeśli w necie znajdę jakieś podobne zdjęcia to Wam pokażę:D będę jeszcze szukać krawcowej,żeby może udało się taniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chcesz zeby uszyla ci suknie czy kupic z salonu? Jak znajdziesz to pokaz fotki :-) My tez sie zastanawiamy nad księga i nie wiemy czy ksiega do wpisów czy takie serduszka drewniane na ktorych goscie zyczenia wpisuja czy drzewko. Drzewko jest fajne ale listki sa male i tak naprawdę goscie duzo nie wpisza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinkaa_06
Długo z narzeczonym szukaliśmy odpowiedniego miejsca na Nasz ślub oraz wesele, znajomi polecili nam http://www.cwsostrzyce.com, piękne położenie sali weselnej co sprzyjało nam do wykonania sesji zdjęciowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Aga,ten salon,w którym to znalazłam to jest miejsce gdzie możesz kupić gotową czyli nówkę nie śmiganą i zrobić poprawki,żeby ją do Ciebie dopasować; możesz wypożyczyć i zrobić poprawki; możesz uszyć na miarę i ją kupić albo uszyć na miarę i ją tylko wypożyczyć...i nie wiem co ja chcę;) bo tak na prawdę jeśli ja zapłacę 2tys za wypożyczenie to oddam i nie mam nic,a jak mi się zniszczy to jeszcze dopłacę,a jak mam kupić za 2600 to wydaje mi się,że sprzedam ją później za więcej niż 600...jak myślicie? dlatego zastanawiam się nad uszyciem i kupieniem i chcę popytać w innych miejscach za ile mi taką zrobią,bo może znajdzie się taniej:) tu jest w cenie oczywiście halka/koło i wypożyczają taki szal na ramiona:) a tak w ogóle to o tym salonie słyszałam dobre opinie,więc temu się nad nimi zastanawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a tu jest link do tej sukni http://tufotki.pl/LnnpY Co prawda to nie jest dokładnie ta,która mi się spodobała,ale chcę chyba zrobić taki gorset jak na tym zdjęciu,tylko bez tych zdobień na samej górze,a dół taki podobny,tylko na dole z koronką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się poważnie zastanawiam jak zrobić z suknią, bo ta co ją sobie upatrzyłam jest strasznie droga, ale wygląda na to, że krawcowa mi zrobi coś bardzo podobnego na wzór - cena dużo lepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Em.sukienka bardzo ładna ale mi się wydaje ze tiule sa dla osób szczuplych i takie gorsety też, ja jak przymierzalam takie suknie to biodra się poszerzaja bo ten tiul tak się napusza bo tam jest kilka warstw i ciągle by musiał ktoś za mną chodzić i poprawiać, a gorset ładny tylko ramiona nie mogą być za szerokie bo wtedy w takich sukniach się wygląda jak beza. organtyny ladnie oplywaja i nadaja ksztalt.ale to moje zdanie, ja wybrałam właśnie też gorsetowa ale dół organtyna i lekkie koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: i właśnie temu chcę poszukać i popytać u krawcowej:) A przed chwilą zamówiłam na allegro pudełka na ciasto dla gości,takie proste białe z czerwonym napisem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: może i tiule są dla szczupłych,ale ja do szczupłych nie należę (rozm.42),ale jak mnie pani w salonie dobrze związała i sukienka była dobrze zrobiona to było bardzo ładnie:) szczerze powiedziawszy w innym materiale mi się nie podobało,bo mierzyłam różne:)dla mnie też kobieta od razu powiedziała,że trzeba będzie zrobić dla mnie dłuższy troszkę gorset,żeby właśnie aż na biodra trochę wchodził i nie będzie tak odstawać i dużo zależy od tego jakie jest przejście z gorsetu na spódnicę:)co do ramion to też mam, ale jak założyłam taką suknię z zabudowaną górą to już w ogóle wyglądałam jak jakiś zapaśnik;) jedna pani mi powiedziała,że jeśli chce się odwrócić uwagę od ramion to trzeba je zostawić gołe,bo wtedy nie przyciągają uwagi:) taka sukienka mi się podoba i nie tylko dla mnie,bo miałam różne towarzystwo na przymiarkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Mnie się wydaje, że te teorie dot. przypasowania sukienki do sylwetki nie do końca się sprawdzają w czasach, gdy można sobie do sukni wszyć gorset, podkreślić i wyszczuplić to i owo ;) Wiadomo, każda sylwetka jest inna - do chłopięcej sylwetki nie będzie pasować sukienka podkreślająca biodra, ale chodzi przede wszystkim o to, żebysmy to my się dobrze czuły w sukni.. Innym nie musimy się w niej podobać :P (no, może oprócz Pana Młodego :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: dokładnie tak:) ja nie jestem szczupła,a nawet powiem,że mam trochę ciałka tu i ówdzie,bo jestem po ciąży i niestety brzuszek mi został,ale jak mnie panie fajnie wiązały w te suknie to ja Wam powiem,że nie zdawałam sobie sprawy z tego,że mogę tak dobrze wyglądać:D więc na prawdę nie ma reguły...trzeba mierzyć, mierzyć i jeszcze raz mierzyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotoserce Polecam napisz na agata.romanowska@vip.onet.pl w celu zapoznania sie z ofertą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: posluchajcie,moje drogie,jaka jest sytuacja...dostalam bon wart 50zl na makijaz u pewnej kosmetyczki,podobno jest bardzo dobra,ale slub mam w czerwcu,a bon jest wazny do konca kwietnia. Makijaz probny u niej kosztuje 120,ale byloby 70,bo gdybym miala do niej isc to poszlabym pod koniec kwietnia,a slubny 150 i szczerze mowiac troche to dla mnie sporo i teraz sie zastanawiam co z tym fantem zrobic...a moze isc do niej na probny i zrobic sobie fotke i w razie czego pozniej pokazac co chce zrobic...juz sama nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
A moze warto byloby sie z nia dogadac moze przedluzy ci bon bo powiecsz ze masz ślub? Probowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no wlasnie probowalam i mowila,ze to termin ostateczny i mowilam,ze mam slub to powiedziala,ze ma jeszcze wolny czas na ten dzien to zaprasza :( a bylam dzis w innej kwiaciarni,duzo blizej mnie i pytalam o kwiaty to pani powiedziala,ze w 200 powinna sie zmiescic,a nie tak jak tamta 400 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwana ta kosmetyczka nie poszlabym do niej na makijaz slubny bo ewidentnie chce zarobic na tobie poszlabym zrobic ten by wykorzystac bon ale bym szukala tańszej. Moja bierze 50 zl za makijaz niezaleznie jaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no i to rozumiem,a nie 150...dla mnie to troche duzo:/drogi,bo nazywa sie slubny:/bede szukac tanszej:) a wcoraj znalazlam dziewczyne,ktora szyje suknie i jak jej pokazalam zdjecie i powiedzialam co bym chciala to powiedziala,ze ok.1600 to bedzie calkowity koszt sukni...czyli jednak bede szyla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eM a nie boisz sie ze moze uszyc suknie podobna a nie taka sama? Wiesz inaczej jest jak inna krawcowa to szyje. Ja ostatnio zamowilam pare rzeczy pudelka na ciasta poduszke na obraczki ksiege gosci no i pudlo na koperty i prezenciki dla gosci aniołki teraz czekam na przesylki. Wybieram sie na targi slubne w Gdansku szukac inspiracji czy wziasc fotobudke czy nie a moze cos innego a i szukam bizuterii dla siebie. A i najważniejsze odebralismy obrączki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
Agnieszka5 Podobno fotobudka to atrakcja ślubna w tym sezonie, tak samo jak tzw. życzeniobudka :D Na targach w Krakowie dużo mówili o tym ;) kiedy są targi w gdansku:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Nie było mnie tu trochę. Widzę, że przygotowania pełną parą ruszyły po Nowym Roku. U mnie też się pozmieniało bardzo wiele. Marynarz już zdążył wypłynąć znowu, ale wczoraj stanęło na tym, że chcemy wziąć ślub cywilny na razie. Więc znowu wracam do wątku :D Chociaż, to nie to samo co kościelny, ale w naszym przypadku, najlepsze rozwiązanie na ten rok. Kościelny planowany w przyszłym roku, także będę mogła dwa razy wszystko przechodzić i na wesele się już lepiej przygotować. A dwie uroczystości będą jakże inne. Na razie termin nie ustalony, dopiero jak wróci. Obstawiam, że będziemy mieli miesiąc na załatwienie i przygotowanie wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×