Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gość
Agnieszkag A ten wniosek składa się do USC? Muszą składać wnioski oboje narzeczeni czy wystarczy ze złoży jedno? Jest na to jakaś okreslona forma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy osc razem bo kazdy skalada o swoj akt urodzenia. Zadzwoncie do swojego usc i wam powiedza może w kazdym inaczej maja. Sa wazne 6 miesięcy. Wlasnie dzis przyszla poduszka na obraczki i pudlo na koperty a mamy juz tez drzewko w ramce na księgę gosci pudelka na ciasto i aniołki dla gosci w ramach podziekowan. Uf coraz wiecej tego. Pozatym czekam na wycenę od florystki bo dzis bylam i powiedziałam co chce. eM bolerko ok pasije do twojej sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka1209
Ja dziś byłam w USC wiec powiem ba świeżo. 2 tygodnie temu złożyliśmy wniosek o wydanie aktów urodzenia oboje musieliśmy się podpisać. Dzis przyszliśmy odpowiadalismy na kilka pytan i dostalismy zaswiadczenie które mamy dac księdzu i kartki ktore wypelniamy z ksiedzem i swiadkami w kościele. Dokomenty wazne są pół roku. A czekac trzeba 2 tyg bo system elektr to nowosc i jeszcze nie jest zaktualizowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to dziwne, bo mnie babka powiedziała ze takie zaświadczenia są wazne jedynie 3 miesiące od daty ich wystawienia :/ Co za bałagan w tych USC:( Tak czy siak cała ta procedura trwa nawet 2 tygodnie na to wyglada. Warto wiedzieć. Kupujecie winietki na stoły czy u Was sie tego nie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: my juz mamy winietki,nie chce balaganu przy siadaniu do stolow,a poza tym na niektorych gosci nie mam ochoty patrzec,wiec usadze tak,zeby ich nie widziec,a niestety nie wypadalo niezaprosic,bo to niestety za bliska rodzina narzeczoego...siostra z mezem:/ Kurcze,dziewczyny,nie wiem co zrobic z sukienka,czy zrobic ta gore tak,jak na tym zdj,ktore Wam wczesniej pokazywalam czy caly gorset pokryc koronka,bo tez ladnie to wygladalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez będziemy mieli winietki ale zeby je zamówić musze miec liste gosci juz pewna bo sa osoby towarzyszące ktorych nie znam i musze czekac az mi podadzą. Bylam na weselu na ktorym nie bylo winietek i byl wielki balagan. Juz mam rozdane kilkanaście zaproszen ale dluga droga przed nami :-) Dzis idziemy do USC załatwić papiery. Dziewczyny bylo 1.5 roku zostalo 4.5 miesiaca jak ten czas leci. eM co do sukni to ci nie pomoge musisz sama wiedziec czego chcesz wybor jest trudny sama mialam zagwostke powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
em: ja mam sukienke z dlugimi rękawami w koronkę, ale jest to koronka, ktora nie gryzie. Niektóre koronki maja tendencje " do gryzienia" podczas tanca, dlatego dokladnie sprawdz i przymierz, czy w dlugiej bedzie Ci wygodnie. Moja kolezanka miala dlugie bolerko i musiala podklejac skore pod koronką plastrami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ale mi te bolerko potrzebne będzie tylko do kościoła,więc po przyjeździe na salę już je zdejmę i będę bez bolerka...przynajmniej tak myślę;) wiem,że niektóre koronki gryzą i wiem,że trzeba sprawdzać;) a zastanawiam się czy w salonie da się wypożyczyć samo bolerko,bo w zasadzie nie wiem jeszcze ile będzie mnie ono kosztować,żeby uszyć,więc może lepiej wypożyczyć;) kurcze, nie wiem czy po prostu któreś rozwiązanie wybrać jakby z rzutu monetą czy może gdzieś jeszcze pomierzyć czy poszukać w necie...nie wieeeeem:(;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlg
Najgorsze przede mną - czyli wybranie butelki, bo na firme to się zdecyodwalismy, na polanin, ale co wybrać czy grawer inicjałów? Czy bez? Czy dać moze tylko datę slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Hej, witam ponownie w nowym roku:) kolejny krok organizacji za nami- mamy już w domu wódkę, zdecydowaliśmy się na Stocka (sprawdził się podczas sylwestra, wszyscy się dobrze czuli rano, poza tym poręczna i ładna butelka, wygodny dozownik). Byłam już na dwóch poszukiwaniach sukni, ale jeszcze nie znalazłam tej jedynej...w środę kolejny dzień poszukiwań, jestem umówiona w czterech salonach :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a ja co do mojej sukni to CHYBA się wreszcie zdecydowałam...nie mogłam się zdecydować czy zrobić gorset w zakładki czy koronkowy...ja przychylałam się do zakładkowego,moja siostra (świadkowa) do koronkowego,a mama mówiła,że oba ładne...i weź tu wybierz;) wczoraj zaczęłyśmy jeszcze szukać w necie zdjęć i chyba stanęło na tym,że gorset będzie zakładkowy,ale na granicy gorsetu i spódnicy będzie koronka i na górze gorsetu koronka i od góry na środku ciut spuszczona w dół...ciężko mi to sobie na razie wyobrazić,ale myślę,że krawcowa mi pomoże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka1209
Mi krawcowa mówiła ze zakladkowy nie jest juz modny i ze później moge nie sprzedac sukienki jesli bym chciala to zrobic. Może to ci pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ale to ma mi się teraz podobać;) poproszę tą krawcową,żeby jak jakoś umie to mi pokazała jak będzie wyglądać ten w zakładki tak jak wymyśliłam z koronką...jak będzie coś nie tak to walniemy po całości koronką i tyle;) chociaż to właśnie bardzo prawdopodobne,bo jak mierzyłam tą w zakładki w salonie to była na prawdę bardzo ładna,ale chyba w tych koronkowych bardziej mi się podobało...tak mi się teraz wydaje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Do eM: myślę, że wszystko to kwestia tego jaka to koronka lub jakie to zakładki, bo w obydwu wersjach efekt może być piękny :) co do mody to bym się chyba nią nie przejmowała, większość panien młodych szuka po prostu czegoś co im się spodoba, a niekoniecznie będzie modne :) ja mam nadzieję, że jutro wreszcie w którymś modelu zobaczę siebie przed ołtarzem ;) bo ile można szukać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wyglada dekold zakladkowy masz jakes foto? Październik powodzenia na poszukiwaniach! A ja dostalam wycene od florystki 500zl kosciol 750zl sala 150 zl samochod 250zl wiazanka butonierki i dla swiadkowej branzoletka plus 2x75 zl bukiet dla rodziców razem 1800zl ale powiem wam ze mam duzo kwiatow w kosciele na sali rozne bajery itd bo tak sobie zazyczylam kwiaty glownie to eustoma i lilia. Wiec mysle chyba ze o nie az tak drogo jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Aga,nie mam zdjęcia,ale ja sobie wyobrażam,żeby to było tak jak po prostu jest materiał na górze,tak gładko zakończone,tylko tu będzie pod skosem poprowadzone...kurcze,nie wiem jak Ci to wyjaśnić...spróbuje zdjęć poszukać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha eM przeciez moja suknia tez ma tamie jakby zakładki. I nie uwazam ze jest nie modna bo to kolekcja z 2016 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odstąpię zespół SHOWBAND na wesele w Białymstoku 02.07.16 - info na priv - anilewe0411@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Hej, jestem po wizytach w kilku salonach. Niestety nadal nic konkretnego nie wybrałam, jestem strasznie niezdecydowana... Założyłam mnóstwo sukienek, ale w żadnej nie poczułam, że to ta właściwa tak na 100% ... Były ładne, dobrze leżały, jestem z natury szczupła, więc jeśli chodzi o krój to większość wyglądała bez zarzutu. Waham się czy wolę prostą i elegancką z mikado/satyny, czy raczej lejącą się i delikatną z muślinu... Ech, ta presja, że to jedyna taka kiecka w życiu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tak presja jest ale wydaje mi sie um dluzej sie zastanawiasz i przymierzasz tym chyba jest tak ze nie wiadomo co wybrac. Ja dzis po miesiącu malej dietki mam 5.5 kg mniej jestem bardzo zadowolona oby wytrzymać do ślubu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
mi też sie ten zaklądkowy bardzo podoba, ale ostatecznie będę mieć gipurę.. jasne ze nie ma się co przejmować, trzeba kupować to co się nam podoba, w końcu to nasz dzień ;) agnieszka, jaką dietę stosujesz?? bo ja jakoś ani grama w dól nie zeszłam a chodze na basen 2 razy w tygodniu i jeszcze ćwicze z chodakowska ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switekeu001
Fotograf Ślubny - www.switek.eu Profesjonalna obsługa Fotograficzna na Twoim Ślubie! 2016 / 2017 Profesjonalna obsługa najważniejszego dnia w Waszym życiu! Przykładowa oferta: -przygotowania -błogosławieństwo -ceremonia -wesele do oczepin -plener Na gotowo po obróbce 400zdjęć na płytach DVD, do pleneru lliczne dodatki i niezwykłe pomysły. Cena: 1599zł Działamy na terenie woj. ślaskie,małopolskie, łódzkie, opolskie, świętokrzyskie, mazowieckie Więcej zdjęć na www.switek.eu oraz FB www.facebook.com/www.switek.eu Atrakcyjne ceny! ‪#‎ślub‬ ‪#‎wesele‬ ‪#‎pannamłoda‬ ‪#‎panmłody‬ ‪#‎fotograf‬ ‪#‎fotografkatowice‬ ‪#‎fotografślubny‬ ‪#‎wedding‬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka w sumie to nie mam diety tylko zmieniłam swoje odżywianie. Zero napoi gazowanych slodyczy chipsow fast foodow itd. Wiecej owocow i warzyw. Mniej ziemniakow i miesa smazonego w panierce i sosow. Wiecej pieczonego lub gotowanego. Ryz i kasza. Duzo jogurtow naturalnych lub activia. Jak juz smaze to tylko na oliwie. Wiec w sumie nic trudnego. Kolacje jem max do 19. A posilki jem z lekkim niedosytem nie opycham sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no właśnie dlatego,że różne rzeczy są w różnych kolekcjach to mało mnie interesuje,że może to być niemodne za rok...wielu dziewczynom podobają się teraz modele sprzed kilku lat,ale mimo to dzięki za radę;) ja chyba ciągle nie mogę się zdecydować co ja chcę zrobić na tej górze,muszę się umówić wreszcie do tej krawcowej,żeby się później nie okazało,że za późno,a ona mi może coś podpowie,pokaże i pomoże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hello ! dla tych którzy jeszcze nie mają fotografa lub kamerzysty zwolnił nam się 20 sierpnia 2016, gorąco zapraszamy do kontaktu www.speedcam.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aktualnie jesteśmy na wyborze wódki. myślimy nad polaninem ale ostateczną decyzję podejmiemy w 14 lutego na targach w lublinie, mam nadzieje że będzie tam ich stoisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×