Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gość
eM: Aga,sukienka mi się bardzo podobała i była super wygodna:) a kolczyki też fajnie się nosiły,nie były za ciężkie,bo tego się obawiałam;) A sierpniowa jutro ślubuje...trzymamy kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem ciekawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa Panna Młoda
Hej, mija już tydzień od naszego ślubu, nasuwa mi się wniosek: własne wesele płynie dużo szybciej niż wtedy,kiedy jesteśmy gościem. Trochę mi się robi smutno, że to już koniec. Trafiliśmy w pogodę, bo nie było upału ani ulewnego deszczu. Największy stres to przysięga małżeńska, pierwszy taniec wyszedł nam bardzo ładnie. Goście mówili, że tak wspaniale nie bawili się na żadnym weselu, a to cieszy. Przyznam nieskromnie, że my też u siebie bawiliśmy się najlepiej. W poniedziałek mieliśmy sesję plenerową. Około dwóch miesięcy będziemy czekać na film i zdjęcia. Szkoda, że ten najpiękniejszy dzień tak szybko minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa super masz rację swoje wesele leci znacznie szybciej! My odebralismy swoj reportaż slubny. Jestem zachwycona zdjecia sa piękne a film jeszcze lepszy. Z dnia na dzien utwierdzam sie w tym i nie zaluje ze chcieliśmy film . Oglądając go kolejny raz przeżywam emocje ktore wtedy otaczaly nas. Oj dziewczyny jaki to cudowny czas w zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa męzatka
Dzisiaj mija miesiąc i jeden dzień! :) Było bajecznie i pięknie i z chęcią powtórzyłabym tę chwilę jeszcze raz. Mieliśmy cudowne wesele, długo szukałam idealnego miejsca i przejechałam wiele sal u nas w Szczecinie, ale chyba tylko hotel Dana najbardziej mi i mojemu mężowi podpasował. I w ogóle się nie zawiedliśmy. Jedzenie przepyszne, goście do dzisiaj o nim mówią. Atmosfera cudowna. Niczym się nie stresowałam, wszystko było pięknie przygotowane. Miałam tylko problem z sukienką, bo nawet po poprawkach schudłam i troszkę mi się zsuwała, ale co tam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa panna mloda
Aga super, że już masz foto i zdjęcia i że jesteś zadowolona. My będziemy długo czekać na film i zdjęcia. My jeszcze żyjemy weselem, niedługo czeka mnie przeprowadzka do męża. Październik co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sierpniowa ja też wspominam swoje wesele 17 października już bedziemy mieli pierwszą rocznicę :-) roczek za nami :-) staramy się o maluszka bo do pełni szczęścia tylko tego brakuje, a wy myślicie o małym? a przeprowadzka do męża daleko? do teściów czy sami będziecie mieszkać? my mieszkamy z tesciami tzn mamy wszystko osobno tylko wspólna kuchnię, ale co tam to tylko kuchnia póki co nie narzekam. a co tam u ciebie jeszcze? Aga a ty jak tam też pewnie myślicie i maluszku bo wiadomo to coś pięknego :-) co tam u Ciebie, jak urlopy? my byliśmy we Władysławowie Pogoda w kratkę ale zdążyłam się opalic :-) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslimy o maluszku . Juz staramy sie troche ale niestety mamy problemy wiec troche to trwa. Nie jest nam pisane tak latwo miec dziecko mosimy walczyc niestety. Ale jestesmy dobrej myśli. Wakacje ok ale gdyby nie podroz poslubna to w Polsce lipa by byla bo u nas nad morzem a tu mieszkamy w tym roku pogoda slaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Pytanie do goscia, ktory ma rocznice 17 pazdziernika- jaka mieliscie pogode w dniu slubu?:) My ostatnio mocno zabiegani, dwa weekendy z rzedu bylismy na weselach u bliskich znajomych. Jedno z wesel bylo na naszej sali wiec przetestowalismy parkiet i jedzenie i jestem bardzo zadowolona, sala wygladala pieknie :) Zaproszenia w sumie rozdane, zostaly pojedyncze sztuki, ale te osoby sa juz poinformowane. Dziwie sie, ze czesc gosci nadal nie potwierdzila, chociaz termin na zaproszeniach byl do 15 sierpnia... Mamy zalatwione formalnosci w urzedzie, jutro idziemy spisac protokoj przedslubny. Dzis rozmawialam z nasza organistka, poniewaz chcemy zeby na slubie spiewala wokalistka z naszego zespolu. Co ciekawe, organistka nie bierze zadnych dodatkowych pieniedzy za slub. Czyli tylko "co łaska" dla proboszcza:) Obecnie kompletuje "koszyczki SOS" do lazienek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogoda rok temu była ok, co prawda nie było mega słońca, bo dopoludnia troszkę mzylo ale potem było ok, było ciepło więc nie potrzebowałam żadnego futerka do kościoła wystarczyło cienkie satynowe z długim rękawem na podszewce. mieliśmy ślub o 15.45 więc przed 17 było jeszcze jasno, dopiero ok 18.30 zaczęło się ściemniać nic była wyjatkowo ciepła, goscie wychodzili sobie na powietrze. w niedzielę mieliśmy sesje to już było chłodniej ale daliśmy radę bo mieliśmy w kilku miejscach sesje. wesele szybko minęło aż żal :-( pozostały piękne wspomnienia album i film :-) a duże robicie wesele? my też się staramy o maluszka i jak na razie cisza Heh chyba też nie jest nam pisane od razu być rodzicami. co miesiąc wyczekuje dwóch kresek, zobaczymy może teraz :-) Aga trzymam kciuki na pewno nam się uda i znów spotkamy się na jakimś forum oczekiwania na maluszka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa Panna Młoda
Aga, my na razie nie chcemy dziecka. Mam bardzo regularne cykle, prowadzę obserwacje cyklu i myślę, że jak zdecydujemy się na dziecko to pewnie się uda szybko. Na razie chcemy pobyć ze sobą, bo do tej pory spotykaliśmy się w weekendy albo w święta. Mój mąż mieszka sam w mieście wojewódzkim, ja w małym miasteczku, więc do niego przeprowadzam się. Muszę znaleźć nową pracę. Niestety oboje do naszych rodziców będziemy mieli dość daleko, wyjazd do nich to już będzie wyjazd na weekend. Aga super, że macie film i zdjęcia, ja na razie doczekałam się amatorskich zdjęć i filmu, chyba lepiej wychodzę na filmie niż na zdjęciach. Moja sukienka świetnie się prezentowała, a miałam wątpliwości jak ją odbierałam z salonu, wydawała się taka zwykła, ale teraz jak oglądam filmik to wyglądam super. Sukienka była wypożyczona, a wyglądała zupełnie jak nowa. Nie mogę się doczekać zdjęć i filmu profesjonalnego. Gościu, który ślubował rok temu gratuluję, szybko ten czas zleciał. Październik zazdroszczę ci, że ten dzień masz przed sobą, chętnie przeżyłabym swój ślub i wesele jeszcze raz. Pogoda w październiku to loteria, rok temu byłam u kuzynki pod koniec października na ślubie i było zimniej niż 1 listopada, PM miała w kościele futerko, goście w płaszczach, a dwa tygodnie wcześniej było bardzo ciepło. Zresztą pogoda w Polsce jest kapryśna, ale lepiej mieć chłodniej na weselu niż brać ślub w upał. Byłam gościem na weselu w bardzo upalną sobotę czerwcową i powiem szczerze, że dobrze bawić zaczęłam się dopiero o 23.00 jak upał przestał dawać się we znaki. Październik z kim nie pogadam to każdy miał problem z gośćmi, najczęściej z takimi co nie mają pojęcia o organizacji wesela, mi też bardzo późno potwierdzali, niektórzy zmieniali zdanie. Dzień przed weselem jedna para zrezygnowała i jedna osoba na 3 godziny przed ceremonią ślubną, także bywa różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się własnie zastanawiamy nad winietkami. Mamy drewniane dekoracje, trochę rustykalnie i zagwozdka jest taka: czy isc konsekwentnie w drewnaine (te: http://plastry-drewna.pl/patery-drewniane-na-tort/) czy czymś to przełamać, żeby nie wszystko było drewniane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Sierpniowa, co do temperatury to calkowicie sie zgadzam- my po tym jak bylismy na slubie i weselu w sierpniu, kiedy byly 34 stopnie stwierdzilismy, ze nigdy w zyciu slubu w lato ;) raz bylismy na slubie w marcu i faktycznie w kosciele wygladalo to srednio bo wszyscy w grubych kurtkach, ale juz samo wesele super, wszyscy ciagle tanczyli bo bylo za zimno zeby wychodzic na dwor ;) Zaproszenia rozdane, zbieramy powoli potwierdzenia i odmowy. Ze wstepnych wyliczen wynika, ze tak jak obstawialismy bedzie ok 130 osob. W weekend chcemy zamowic pudeleczka na jakies drobne slodycze dla gosci. A w ndz bedziemy testowac dwa smaki tortow weselnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
październik ciesz się przygotowaniami i cała otoczka bo to najpiękniejszy czas, sam ślub i wesele bardzo szybko mijają aż za szybko.wszystko takie cudowne ach chciałoby się jeszcze raz. a wy myślicie o maluszku po ślubie czy narazie chcecie się nacieszyć sobą. my 17 października mamy rocznicę pierwsza :-) i mąż zaprasza mnie na weekend do uniejowa na termy :-) a wy po ślubie idziecie gdzieś na swoje mieszkać czy z rodzicami? my mieszkamy z tesciami ale mamy swoją góre :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Gosciu, my mieszkamy razem juz poltora roku :) mamy to szczescie, ze wyremontowalismy sobie domek po moich pradziadkach, wiec jestesmy juz na swoim :) po slubie chcemy zaczac myslec o powiekszeniu rodziny, ale na razie tak tylko na luzie, bez tzw "starania sie". Co ma byc to bedzie :) chociaz ostatnio jak robilismy male przemeblowanie to narzeczony ustawial meble z mysla "a gdzie postawimy lozeczko dla dziecka?" wiec chyba juz obydwoje oswajamy sie z tą mysla :) Gratuluje pierwszgo roku malzenstwa i takiego fajnego meza, ktory zabiera Cie na wycieczki! Ty chcialabys przezyc to jeszcze raz, a ja czasem mam mysli ze chcialabym juz byc po, bo czuje ze bede sie strasznie denerwowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak będziesz dzień po ślubie i weselu to tak samo stwierdzisz jak ja ze chcesz jeszcze raz wszystko przeżyć :-) no mezus się spisuje, byliśmy 10 dni nad morzem a później jeździliśmy sobie i zwiedzaliśmy ciekawe miejsca. a dodatki w jakim kolorze będziesz miala? a bukiet z jakich kwiatków? a fryzurka makijaż i paznokcie? Ja miałam żywego kwiatka we włosach i welon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Październik też w chwilach stresu chciałam być po ślubie, a teraz chętnie przeżyłabym ten dzień jeszcze raz. Wciąż czekamy na zdjęcia i film. Przeprowadziłam się do męża, powoli rozglądam się za samochodem i urządzamy mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Nie mamy koloru przewodniego, ale kwiaty na sali bedziemy mieli pudrowo-biale, do tego jasnorozowe swieczki plywajace w wysokich swiecznikach. Wiazanka z drobnych roz, gipsowki i ewentualnie z dodatkiem jasnozielonej hortensji. Jesli chodzi o makijaz to bede miala mocne, kocie oko i reszta delikatnie. Wlosy rozpuszczone (mam dlugie, krecone) z opaska z kamieni svarowskiego. Nad welonem nadal mysle bo przy rozpuszczonych wlosach ciezko wpiac... Mam dni ze zaczynam sie troche stresowac,ale generalnie to juz nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Smoleńsk (2016) dostępny już do pobrania oraz online Młoda dziennikarka na własną rękę prowadzi dochodzenie w sprawie katastrofy smoleńskiej. >>>http://d8x.pl/r/DfYsmolensk-2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Smoleńsk (2016) Młoda dziennikarka na własną rękę prowadzi dochodzenie w sprawie katastrofy smoleńskiej. dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/DfYsmolensk-2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla koleżanki wyżej, jeżeli chcesz isc w drewniany klimat to moim zdaniem znacznie lepiej będzie wyglądał tort piętrowy na takiej podstawie: http://plastry-drewna.pl/podkladka-pod-tort/ takie torty są znacznie bardziej, hmm, widowiskowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
U mnie jeszcze nie, gorzej u rodzicow ktorzy zaczynaja panikowac nie wiedziec czemu ;) przygotowania sprawnie ida do przodu, w zasadzie codziennie po pracy mamy cos do zalatwienia. Zostalo juz tylko 16 dni:) ostatnio odebralam suknie i kupilam plaskie buty na zmiane, wczoraj kupilismy alkohole do drink baru a dzis zamowilismy tablice, ktora bedzie pelnila role ksiegi gosci. Teraz musimy dopracowac usadzenie gosci, doprecyzowac menu i popakowac reszte prezentow dla gosci. Nie mam jeszcze bizuterii, ale pracuje nad tym :) a w sobote wieczor panienski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh ależ chialabym to przezyc jeszcze raz . Cudowne chwile przed tobą ktorych nigdy nie zapomnisz. U mnie juz podnad 3 miesiace minęło. Czas leci niemiłosiernie. A z sukni jestes zadowolona? masz moze foto? Linka a jak tam u ciebie w małżeństwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh a ja też bym chciała jeszcze raz :-) 17 października nasza rocznica pierwsza, mąż zaprosił mnie na termy do uniejowa, już się nie mogę doczekać :-) no właśnie linka co u ciebie bo zamilklas ja tylko z Aga pisze :-) październikowa trzymamy kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×