Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość linka6
U mnie super zwłaszcza że... Jestem w ciąży! ;) nawet nie wiecie jak sie ciesze, a moj M. to skacze z radości ;) stresuje się że coś sie zlego stanie zwlaszcza ze dzis mi sie snilo że porołniłam... Ja też bym chciała ślub przeżyć jeszcze raz, choc nie wiele z tego dnia pamietam ;) ja sie nie stresowalam w dniu slubu i kazdej Pannie Młodej tego życzę ;) opowiadajcie co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana wielkie gratulacje a który to miesiąc :-) super wiadomość aż ci zazdroszczę my się staramy cały czas i heh jak narazie cisza, no ale mam nadzieję że wkoncu też was poinformuje. u nas super wszystko pracujemy, weekendy sobie przeważnie gdzieś wyjeżdżamy a to zakupy a to coś sobie zwiedzamy i tak jakos leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam firmę która zajmuje się świetnym nagłośnieniem, a poza tym oświetleniem i ogólnie obsługą techniczną imprez: http://estradawolomin.pl/zakres-dzialan/. Bardzo super mają podejście do klienta i uwijają się jak mrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka66
Dopiero 6 tydzień, jutro ide do lekarza i zobaczymy czy wszystko ok ;) fajnie że możecie sie cieszyc wspolnymi wyjazdami to bardzo wzmacnia zwiazek ;) dlugo sie staracie? Życzę 2 kres4k na tescie jak najszybciej i trzymam kciuki za Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana praktycznie tak od lipca intensywnie się staramy tego roku, wiem że to krótko ale człowiek wiadomo załamuje się jak nic nie wychodzi. ale jestem dobrej myśli ze zobaczymy dwie kreseczki i was poinformuje. a jak się czujesz? masz już jakieś pierwsze dolegliwości? to twoja pierwsza wizytą u lekarza? napisz później jak będziesz po co tam ci powiedział. trzymam kciuki żeby wszystko było w jak najlepszym porządku. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka super wielkie gratulacje! My się staramy juz ze 2 lata tak na poważnie i narazie sie nie udaje. Z tym ze mamy problem z plodnoscia. Ale sie nie poddajemy i miejmy nadzieję ze mi będzie dane sie w koncu pochwalić dwoma kreseczekami na tescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem Wam że ślub tak szybko mija, dobrze żę zostają zdjęcia, a nasza fotografka Pani Kasia z Ocalchiwle pięknie ujęła najważniejsze dla nas momenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka66
Jestem po wizycie i niestety nic jeszcze nie wiadomo bo serduszka nie było póki co.. Ale tak jak mówilam to dopiero 6 tc. Kolejna wizyte mam 18.10 i wtedy dopiero będziemy zakładać karte ciąży ;) póki co musze porobić wszystkie badania i czekać.. Nam sie udało od strzału dlatego tak się boję że coś pójdzie nie tak... Co do dolegliwości to ciągle jestem głodna, bolą mnie piersi i brzuch, szybko się męczę i w ciągu dnia zdarza mi się spać ;) odrzuca mnie od słodyczy a mam ochote na wszystko co ostre ;) od wczoaraj rano mAm lekkie mdłości ale szybko mijają póki co ;) trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
linka będzie wszystko dobrze, trzymam kciuki fajnie z tobą popisać zaglądaj tutaj to chociaż będziemy miały kontakt i bedziemy na bieżąco z wiadomościami co.u ciebie i.co u nas. no ja też mam nadzieję że nam się uda tak bardzo bym chciała i mąż też, odrazu bym poszła na chorobowe bo moją praca tego by wymagała, najważniejszych ze masz pierwsze dolegliwości czyli wszystko pewnie się ładnie rozwija :-) wizytę masz dzień po naszej rocznicy :-) pozdrawiam Cię cieplutko i odzywaj się :-) miłego weekendu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
linka będzie wszystko dobrze, trzymam kciuki fajnie z tobą popisać zaglądaj tutaj to chociaż będziemy miały kontakt i bedziemy na bieżąco z wiadomościami co.u ciebie i.co u nas. no ja też mam nadzieję że nam się uda tak bardzo bym chciała i mąż też, odrazu bym poszła na chorobowe bo moją praca tego by wymagała, najważniejszych ze masz pierwsze dolegliwości czyli wszystko pewnie się ładnie rozwija :-) wizytę masz dzień po naszej rocznicy :-) pozdrawiam Cię cieplutko i odzywaj się :-) miłego weekendu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka66
Ja zawsze myślałam że jak Bede w ciąży to Bede czuć taką wewnętrzna euforie ale prawda jest taka że ciaza to czas ciągłego niepokoju.. Ale myślę że po 12 tc syres sie zmniejsza ;) póki co jestem dobrej myśli lekarz mówił że wszystko jest w porządku ;) bede sie odzywać ale wy też piszcie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście my tu cały czas zaglądamy:-) więc bedziemy w kontakcie :-) pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i informuj nas na bieżąco a my Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Zgadza sie, to juz w najblizsza sobote :) na razie w sumie bezstresowo, w sumie prawie wszystko mamy gotowe. Wczoraj kupilam bizuterie slubna, dzis bylam na paznokciach i u kosmetyczki, jutro jedziemy oplacic tort i slub w kosciele. Musimy jeszcze tylko przygotowac liste drinkow i jutro pojsc do spowiedzi. Na razie jestem spokojna, obawiam sie ze w piatek stres mnie dopadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh jak fajnie masz jak sobie przypomnę jak u mnie bylo z tymi przygotowaniami to az milo. a mozesz wrzucic fotke twojej sukni? jestem ciekawa jaka masz. Daj znac jak po slubie jestesmy ciekawe twoich emocji. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny planuje ślub w 2018 roku i zastanawiam się nad zespołem każdy poleca mi Jare Zytko czy możecie wypowiedzieć się na ich temat i w ogóle jakie koszty :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej hej październikowa jak po ślubie, czekamy na relacje. Linka co tam u ciebie. Jak tam fasolka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na swój ślub zamówiłam dym z agregatu z tej firmy www.extremo.pl . Bardzo ładnie to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asika1124
My mieliśmy wesele w hotelu Na Błoniach. Jedzenie pyszne, wystrój rewelacyjny- wszyscy goście zachwyceni. Poprostu wspaniałe miejsce! Polecam http://hotelnabloniach.pl/blog/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namiot to jest świetny pomysł na organizację wesela! My mieliśmy takie wesele pod namiotem i wyszło to bardzo fajnie. Namiot który mieliśmy wypożyczaliśmy stąd: http://www.tent.com.pl/hale_namiotowe.html Mocny i estetyczny. To najlepsza opcja na wesele według mnie bo i taniej i można postawić go na działce u rodziny czy znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Dziewczyny, jestem już i po ślubie i po tygodniowej podróży poślubnej na Kanarach wiec czas na relacje :) Jeśli chodzi o ślub, to stres jako taki bardziej dopadł mojego narzeczonego, ja o dziwo byłam bardzo spokojna. W czwartek-piątek przed ślubem było mi dosyć przykro, bo kolejne kilka osób zadzwoniło ze ich nie będzie- ktoś nie miał z kim dziecka zostawić, ktoś się rozchorował, ktoś miał delegacje...ogólnie powody od ważnych po bardzo błahe. Dopiero w Pt ok 20 drukowałam ostateczne planery stołów bo cały czas coś się zmieniało. Ostatnia noc przed ślubem spałam sama w domu bo narzeczony nocował u rodziców i to było mega dziwne :) sobota mijała mi bardzo spokojnie, rano fryzjer ( byłam na próbnej 3 razy i wreszcie zdecydowałam się na delikatne upięcie nad karkiem, do tego ozdobny grzebień i prosty welon), potem siedziałam sobie w domu przed tv, zjadłam rosół :D koło 13 poszłam do rodziców bo przyjechała makijażystka, potem dołączył fotograf. Make Up bardzo mi się podobał, mialam mocne, ciemne oko, kępki rzęs i delikatnie pomalowane usta. Pogoda nam nie dopisała, było tylko 6 stopni ale na szczęście bez deszczu. Przed msza podpisaliśmy dokumenty ze świadkami a ksiądz opowiadał nam zabawne historyjki o tym jak chodzi na silke wiec atmosfera się mega rozluźniła. Wejście do kościoła było piękna chwila, na ślub przyszło mnóstwo ludzi, wszyscy się do nas uśmiechali jak szliśmy do ołtarza :) Przysięgę powiedzieliśmy ładnie, bez płaczu jakimś cudem ;) tyle ze narzeczony chciał założyć mi na palec swoją obrączkę :D rozmiar 28 :D Potem życzenia pod kościołem, szampan w limuzynie ze świadkami i wesele do 5:30 rano :) najbardziej obawiałam się cy goście będą dużo tańczyli, bo sala na 200 osób a nas było ok 120, ale parkiet praktycznie do 2-3 był pełen, potem goście zaczęli się wykruszać powoli. Hitem okazał się nasz zespol, bawił i młodych i starszych, a nie było łatwo to połączyć bo większość gości była z tych młodszych. Śpiewali i grali genialnie, tańczyli na scenie, koles grał na saksie między goscm... o 4 skończyli grać na żywo (tak było w umówię) i puszczali nasza muzykę z pendriva, a sami dalej się z nami bawili :D powiem szczerze... w piątek patrząc na pogodę miałam takie sobie nastawienie, ale całość przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Genialny barman, pyszny wiejski stół, CUDOWNE dekoracje kwiatowe naszych florystek.... aż brak słów :) na razie nie mam zdjęć ale jak dostanę od fotografa to coś wrzucę. Mam nadzieje ze całe życie będziemy mieć tak udane jak wesele ;) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka66
Pazdziernikowa wielkie gratulacje i dużo szczęścia na nowej drodze życia!! ;) bardzo sie ciesze że wszystko Ci sie udało ;) u mnie ok.. Mecza mnie troche mdłości rano i wieczorem ale niw jest zle ;) ważne żeby fasolka była zdrowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie, co sądzicie o wyborze dj na wesele? np. dj roni ze śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MailnowaKinga
Ja już szczęśliwie po! :):) Nie wiem jak udało mi się to wszystko ogarnąć ale dziewczyny na spokojnie dacie radę i będzie idealnie! :) Z czystym sumieniem mogę wam polecić http://www.qhotels.pl/krakow-plus Było bajecznie! doskonała organizcja, goście, którzy nocowali byli zachwyceni. Powodzenia i szczęście Kobietki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o zespół muzyczny na ten ciekawy wieczór, to ja osobiście mogę wam zaproponować http://kawkamusicband.pl. Jak dla mnie jest to świetny zespół. Polecam go wam, mają naprawdę talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzzannaa
MalinowaKinga! Też będziemy mieli tam wesele w przyszłym roku! :) Już nie mogę się doczekać, jak na razie wszystko idzie idealnie <3 ten hotel jest cudowny. A mozecie mi dziewczyny podpowiedzieć gdzie w Krakowie uszyję dobre sukienki dla druhen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia28
ale fajnie, ze znalazlam ten temat! Przeczytalam juz wiekszosc :D Nasze wesele juz za ponad miesiac... Stres coraz wiekszy i coraz wiecej formalnosci do zalatwiania. Sale zerezerwowalismy ponad rok temu (hotelik Złote Runo w Górze Kalwarii) Bardzo ladnie sie prezentuje i mysle, ze gosciom tez sie spodoba. Z orkiestry zrezygnowalismy na rzecz dja. Suknia tez juz wybrana. Trzymajcie kciuki dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzelina008
Moje wymarzone wesele już za niedługo, bo za niecały miesiąc. Pobieramy się w grudniu i mam nadzieję, że będzie mnóstwo śniegu, bo chcę go mieć na zdjęciach z sesji ślubnej. Restauracje mamy w Krakowie. Wybraliśmy best Western Efekt Express, bo już kiedyś bawiliśmy się tam na ślubie znajomej i miejsce jest naprawdę eleganckie. Ostatni miesiąc przygotowań przede mną, więc trzymajcie kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×