Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bycie ładną i nieśmiałą w jednym równa się mieć przekichane

Polecane posty

Gość gość
"Przecietniak z dobrami materialnymi" heheh "ogarniecie za was życia i egzystencja pasożyta" jestem ciekawa czy mędrzec piszący to zdaje sobie sprawę jak wyglądają statystyki odnosnie kobiet / mężczyzn na studiach, kobiet pracujących / mężczyzn pracujących, czy zdaje sobie sprawę ile kobiet prowadzi podwójne-potrojne życie: praca, druga praca, dzieci, prowadzenie domu Autorowi przydalby sie taki kop w d żeby na Marsa poleciał i tam sobie sam ogarniał życie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
statystyki statystykami a i tak to facet podrywa i ogarnia związek zwykle mając marna dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne nie znaczy że niesmiałe, co znaczy nieśmiałe ??? Placzesz z niesmiałosci czy o co chodzi ?Czy chodzi o to ze taka kobieta nie jest zdolna zawrać nieudacznika ,który jest wstydliwy i niesmiały? ładne sa zajete :) wiec prosze nie przypisywac nieśmiałosci, bo to prewnie zwykła przyzwoitość """ anie nieśmiałosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh ale wy ludzie jestescie prosci.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieśmiała znaczy,że nie poderwie gościa,bo jest niepewna swojego wyglądu i siebie jako osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podywanie to broszka facetów .Te nieśmiale jesli i zalezy to potrafia poderwać , oj potrafią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co podrywac jak sa spelnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu poważnie cierpi na kryzys męskości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy facet nie tylko na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one nie są nieśmiałe tylko księżniczki którym nie trafia się książe, w każdym znajdą coś na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Po lekturze tego tematu, nie dość, że i tak nie wiem o co tu chodzi i po co ta cała dyskusja, to zwyczajnie straciłem ochotę dziś na jakiekolwiek kontakty z kobietami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nieśmiała znaczy,że nie poderwie gościa,bo jest niepewna swojego wyglądu i siebie jako osoby. x Jakim cudem ładna kobieta ma być niepewna swojego wyglądu jak całe życie jest adorowana i komplementowana? Jesteście drętwe, bierne i macie paskudne charaktery a nie nieśmiałe. Nawet nieśmiała kobieta potrafi przyciągnąć jakąś uwagę szczególnie jak jest ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przesadzaj, tka przyciagnie kazdego.Byc brzydka i niesmiala to dopiero przekichane, no ale cuda sie zdarzaja.a byc brzydka i przebojowa to nie najgorzej, zawsze jakis przystojny ciamajda sie da zlapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem chyba ładna, ale bywam bardzo niepewna siebie. Szczególnie jak mi się ktoś podoba ;) myśle sobie wtedy, ze pewnie nie jestem w jego typie, boje się ze palne coś głupiego, jak to zwykle bywa kiedy się człowiek denerwuje. Ja byłam bardzo nieśmiałymi dzieckiem, a w domu wcale nie byłam chwalona ani komplementowana wręcz przeciwnie, wiec kiedy już lekko podroslam i chłopcy zaczęli się mną interesować to byłam pewna ze stroja sobie ze mnie żarty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko najbierniejsi i najbardziej ciamajdowaci i brzydcy faceci wytykają stale kobietom bierność, czekanie itd. Zabawne to. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
Witam kto mnie stad nie zna ja jestem sliczna (naturalnie a nie po 2 h przed lustrem) i mojego pierwszego (i obecnego) chłopaka poznalam jak miałam 27 lat. Przedtem sama staralam się podchodzić jak mi sie ktos bardzo podobal mimo nieśmiałości wiec nieraz mi się doslownie trzesly kolana. Wiecie co powiem wam ze większość facetów w ogóle z gory wolała brzydsze kobiety, nawet nieraz ci do których startowałam. To nie jest tak ze przy urodzie ma się ekstra duży wybór bo ci normalni nie podchodzą a ci co podchodzą to maja taaaakie ego (najczesciej z powodu miesni lub rzekomych palacow ze zlota) ze jak im się je sprytnymi ripostami odpompuje to malo co zostaje i się obrazaja. Mój chłopak jest supermieszanka normalnego - chudy, przecietny z wygladu, na pewno nie bogacz, fajny przyjacielski charakter, z takim co nie bal się przejsc do konkretow i mnie poprosić o numer. No ale o kogoś normalnego a nie jak te cymbały tutaj gaworzace o ksiezniczkach i ze ladne nie moga byc niesmiale to naprawdę trudno. a z drugiej strony calkiem to zabawne co piszą Wesołych Świat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo skoro okazuję jednej moje zainteresowanie i mówię dlaczego mnie zainteresowała itp a ona mnie olewa to chyba nie dlatego, że jest nieśmiała bo boi się jakie na mnie zrobi wrażenie, bo skoro wie, że mi zależy a ona to olewa to znaczy, że jest księżniczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
A może po prostu jej się nie podobasz? Tak trudno na to wpaść? Nieśmiała dziewczyna jest przeważnie wrażliwa, grzeczna i nie powie komuś " sp! Nie podobasz mi sie !" bo nie chce zrobić przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trelcia czemu uważasz że SP to napisał :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, nie podobam sie jej bo takim jak one nikt sie nie podoba tylko ksiaze na bialym rumaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trakcja co rozumiesz przez naturalnie ładna ,bo nawet aktorki się malują...... jesteś do jakiejś podobna A jeśli nie mierzyłaś zbyt wysoko z wyborem faceta to może sama masz braki w edukacji albo wykonujesz jakiś naprawdę kiepski zawód jak sprzątaczka ,sprzedawczyni itd. Ogólnie to też życzę ci wesołych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(najczesciej z powodu miesni lub rzekomych palacow ze zlota) Przecież uroda (mięśnie) i kasa to główne atut faceta-w szczególności kasa czyli zaradność faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
W odp. Na 13:45 mam na myśli to ze zupelnie bez makijażu jestem zadowolona ze swojego odbicia w lustrze. Zresztą nie tylko ja ;-P mam ładne rysy, wyrazne, zdrowa cere. Ale dość bo zaraz się okaże ze jestem zaopatrzona w siebie księżniczka z zawyżona samoocena hej Skąd te braki edukacyjne? Rozmawialam w zyciu swobodnie w trzech językach obcych , mam dwa licencjaty i jednego mgr państwowej uczelni, nie narzekam na edukacje. Przysięgam ze panuje kryzys męskości. Mój partner nie jest przystojniakiem ani bogaczem ale ma zdrowe poczucie własnej wartości. Smiejemy się z bogaczy i ze gdybym celowala w bogacza to bym musiała zmienić styl bycia i ubierania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
playboy podbija do każdej ładnej,niezależnie czy ma ona charakter nieśmiałej myszki czy otwartej dzifki:) Kolejna propaganda lub jej próba przydawania sobie wartości na jakimś forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przysięgam ze panuje kryzys męskości. bo nie chcą spełniać wymagań księżniczek? ''Skąd te braki edukacyjne? Rozmawialam w zyciu swobodnie w trzech językach obcych , mam dwa licencjaty i jednego mgr państwowej uczelni, nie narzekam na edukacje. '' gdybyś miała skończone tzw ,,trudne kierunki,, to zapewne byś teraz miała całkiem niezłe płatną prace i jak to kobieta (szczególnie atrakcyjna) celowała w zamożnego faceta :/ Nie oszukujmy się ale dla kobiet zamożność faceta to jeden z najważniejszych wyznaczników jego wartości i raczej żadna zdrowa na umyśle choćby przeciętna z wyglądu kobieta nie wybierze dobrowolnie biedniejszego faceta jeśli możne przebierać w bogatych. ''Smiejemy się z bogaczy i ze gdybym celowala w bogacza to bym musiała zmienić styl bycia i ubierania.'' tzn? nie sadze ze bogaty biznesmen czy lekarz wymagał by od atrakcyjnej kobiety by robiła z siebie jakąś tapeciare ''Mój partner nie jest przystojniakiem ani bogaczem ale ma zdrowe poczucie własnej wartości.'' i od tak sobie wyrywa ,,piękną i wykształconą,, dobra to gdzie jest haczyk ,albo wałek w twojej wypowiedzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''ze gdybym celowala w bogacza to bym musiała zmienić styl bycia i ubierania.'' no chyba ze masz na myśli miska co to dorobił się za granica parę groszy i szpanuje w Polsce furą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralcia
Mam na myśli kobiety których celem życia jest bogato wyjść za maz. Taka stara się zawsze i wszędzie wyglądać jak milion dolarów. Ja mam skromne podejście do takich kwestii jak choćby ubiór. Mam malo praktyczne wyksztalcenie, nie jestem tez typem karierowiczki, nie znosze układów i wchodzenia sobie w tylki, ale wciąż wierze ze spełnie się w zawodzie a i finansowo mi się poprawi. Nie uwieszam się na moim partnerze i nie wyobrazam sobie np jechac na wakacje za które płaci tylko on. Gdzie jest haczyk? Po co by miał być? Jest jak jest :-D i chyba ze mnie masochistka ze tu piszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czyli sama jesteś biedna pewnie po jakiś socjologiach albo dziennikarstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byś zarabiała powiedzmy 5 tys to byś nawet nie splunęła na swojego faceta i jego ,,dobry charakter,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ycie uczucioweBycie ładną i nieśmiałą w jednym równa się mieć przekichane Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Bycie ładną i nieśmiałą w jednym równa się mieć przekichane Poprzednie 12 3 Następne gość dziś statystyki statystykami a i tak to facet podrywa i ogarnia związek zwykle mając marna dziewczynę gość dziś ładne nie znaczy że niesmiałe, co znaczy nieśmiałe ??? Placzesz z niesmiałosci czy o co chodzi ?Czy chodzi o to ze taka kobieta nie jest zdolna zawrać nieudacznika ,który jest wstydliwy i niesmiały? ładne sa zajete usmiech.gif wiec prosze nie przypisywac nieśmiałosci, bo to prewnie zwykła przyzwoitość """ anie nieśmiałosc gość dziś eh ale wy ludzie jestescie prosci....... gość dziś Nieśmiała znaczy,że nie poderwie gościa,bo jest niepewna swojego wyglądu i siebie jako osoby. gość dziś podywanie to broszka facetów .Te nieśmiale jesli i zalezy to potrafia poderwać , oj potrafią usmiech.gif gość dziś po co podrywac jak sa spelnione gość dziś Ktoś tu poważnie cierpi na kryzys męskości ... gość dziś każdy facet nie tylko na forum gość dziś one nie są nieśmiałe tylko księżniczki którym nie trafia się książe, w każdym znajdą coś na nie gość84 dziś Po lekturze tego tematu, nie dość, że i tak nie wiem o co tu chodzi i po co ta cała dyskusja, to zwyczajnie straciłem ochotę dziś na jakiekolwiek kontakty z kobietami oczko.gif gość dziś gość dziś Nieśmiała znaczy,że nie poderwie gościa,bo jest niepewna swojego wyglądu i siebie jako osoby. x Jakim cudem ładna kobieta ma być niepewna swojego wyglądu jak całe życie jest adorowana i komplementowana? Jesteście drętwe, bierne i macie paskudne charaktery a nie nieśmiałe. Nawet nieśmiała kobieta potrafi przyciągnąć jakąś uwagę szczególnie jak jest ładna gość dziś nie przesadzaj, tka przyciagnie kazdego.Byc brzydka i niesmiala to dopiero przekichane, no ale cuda sie zdarzaja.a byc brzydka i przebojowa to nie najgorzej, zawsze jakis przystojny ciamajda sie da zlapac gość dziś Ja jestem chyba ładna, ale bywam bardzo niepewna siebie. Szczególnie jak mi się ktoś podoba oczko.gif myśle sobie wtedy, ze pewnie nie jestem w jego typie, boje się ze palne coś głupiego, jak to zwykle bywa kiedy się człowiek denerwuje. Ja byłam bardzo nieśmiałymi dzieckiem, a w domu wcale nie byłam chwalona ani komplementowana wręcz przeciwnie, wiec kiedy już lekko podroslam i chłopcy zaczęli się mną interesować to byłam pewna ze stroja sobie ze mnie żarty oczko.gif gość dziś Tylko najbierniejsi i najbardziej ciamajdowaci i brzydcy faceci wytykają stale kobietom bierność, czekanie itd. Zabawne to. smiech.gif tralcia dziś Witam kto mnie stad nie zna ja jestem sliczna (naturalnie a nie po 2 h przed lustrem) i mojego pierwszego (i obecnego) chłopaka poznalam jak miałam 27 lat. Przedtem sama staralam się podchodzić jak mi sie ktos bardzo podobal mimo nieśmiałości wiec nieraz mi się doslownie trzesly kolana. Wiecie co powiem wam ze większość facetów w ogóle z gory wolała brzydsze kobiety, nawet nieraz ci do których startowałam. To nie jest tak ze przy urodzie ma się ekstra duży wybór bo ci normalni nie podchodzą a ci co podchodzą to maja taaaakie ego (najczesciej z powodu miesni lub rzekomych palacow ze zlota) ze jak im się je sprytnymi ripostami odpompuje to malo co zostaje i się obrazaja. Mój chłopak jest supermieszanka normalnego - chudy, przecietny z wygladu, na pewno nie bogacz, fajny przyjacielski charakter, z takim co nie bal się przejsc do konkretow i mnie poprosić o numer. No ale o kogoś normalnego a nie jak te cymbały tutaj gaworzace o ksiezniczkach i ze ladne nie moga byc niesmiale to naprawdę trudno. a z drugiej strony calkiem to zabawne co piszą Wesołych Świat ! gość dziś bo skoro okazuję jednej moje zainteresowanie i mówię dlaczego mnie zainteresowała itp a ona mnie olewa to chyba nie dlatego, że jest nieśmiała bo boi się jakie na mnie zrobi wrażenie, bo skoro wie, że mi zależy a ona to olewa to znaczy, że jest księżniczką tralcia dziś A może po prostu jej się nie podobasz? Tak trudno na to wpaść? Nieśmiała dziewczyna jest przeważnie wrażliwa, grzeczna i nie powie komuś " sp! Nie podobasz mi sie !" bo nie chce zrobić przykro. Inne tematy z tej kategorii stalo sie,wqrwienie delikatne Po co slub?? gość dziś trelcia czemu uważasz że SP to napisał smiech.gif ? gość dziś no tak, nie podobam sie jej bo takim jak one nikt sie nie podoba tylko ksiaze na bialym rumaku gość dziś Trakcja co rozumiesz przez naturalnie ładna ,bo nawet aktorki się malują...... jesteś do jakiejś podobna A jeśli nie mierzyłaś zbyt wysoko z wyborem faceta to może sama masz braki w edukacji albo wykonujesz jakiś naprawdę kiepski zawód jak sprzątaczka ,sprzedawczyni itd. Ogólnie to też życzę ci wesołych! gość dziś (najczesciej z powodu miesni lub rzekomych palacow ze zlota) Przecież uroda (mięśnie) i kasa to główne atut faceta-w szczególności kasa czyli zaradność faceta tralcia dziś W odp. Na 13:45 mam na myśli to ze zupelnie bez makijażu jestem zadowolona ze swojego odbicia w lustrze. Zresztą nie tylko ja ;-P mam ładne rysy, wyrazne, zdrowa cere. Ale dość bo zaraz się okaże ze jestem zaopatrzona w siebie księżniczka z zawyżona samoocena hej Skąd te braki edukacyjne? Rozmawialam w zyciu swobodnie w trzech językach obcych , mam dwa licencjaty i jednego mgr państwowej uczelni, nie narzekam na edukacje. Przysięgam ze panuje kryzys męskości. Mój partner nie jest przystojniakiem ani bogaczem ale ma zdrowe poczucie własnej wartości. Smiejemy się z bogaczy i ze gdybym celowala w bogacza to bym musiała zmienić styl bycia i ubierania. gość dziś playboy podbija do każdej ładnej,niezależnie czy ma ona charakter nieśmiałej myszki czy otwartej dzifkiusmiech.gif Kolejna propaganda lub jej próba przydawania sobie wartości na jakimś forumusmiech.gif gość dziś Przysięgam ze panuje kryzys męskości. bo nie chcą spełniać wymagań księżniczek? ''Skąd te braki edukacyjne? Rozmawialam w zyciu swobodnie w trzech językach obcych , mam dwa licencjaty i jednego mgr państwowej uczelni, nie narzekam na edukacje. '' gdybyś miała skończone tzw ,,trudne kierunki,, to zapewne byś teraz miała całkiem niezłe płatną prace i jak to kobieta (szczególnie atrakcyjna) celowała w zamożnego faceta :/ Nie oszukujmy się ale dla kobiet zamożność faceta to jeden z najważniejszych wyznaczników jego wartości i raczej żadna zdrowa na umyśle choćby przeciętna z wyglądu kobieta nie wybierze dobrowolnie biedniejszego faceta jeśli możne przebierać w bogatych. ''Smiejemy się z bogaczy i ze gdybym celowala w bogacza to bym musiała zmienić styl bycia i ubierania.'' tzn? nie sadze ze bogaty biznesmen czy lekarz wymagał by od atrakcyjnej kobiety by robiła z siebie jakąś tapeciare ''Mój partner nie jest przystojniakiem ani bogaczem ale ma zdrowe poczucie własnej wartości.'' i od tak sobie wyrywa ,,piękną i wykształconą,, dobra to gdzie jest haczyk ,albo wałek w twojej wypowiedzi ? gość dziś ''ze gdybym celowala w bogacza to bym musiała zmienić styl bycia i ubierania.'' no chyba ze masz na myśli miska co to dorobił się za granica parę groszy i szpanuje w Polsce furą tralcia dziś Mam na myśli kobiety których celem życia jest bogato wyjść za maz. Taka stara się zawsze i wszędzie wyglądać jak milion dolarów. Ja mam skromne podejście do takich kwestii jak choćby ubiór. Mam malo praktyczne wyksztalcenie, nie jestem tez typem karierowiczki, nie znosze układów i wchodzenia sobie w tylki, ale wciąż wierze ze spełnie się w zawodzie a i finansowo mi się poprawi. Nie uwieszam się na moim partnerze i nie wyobrazam sobie np jechac na wakacje za które płaci tylko on. Gdzie jest haczyk? Po co by miał być? Jest jak jest smiech.gif i chyba ze mnie masochistka ze tu piszę usmiech.gif gość dziś a czyli sama jesteś biedna pewnie po jakiś socjologiach albo dziennikarstwie gość dziś jak byś zarabiała powiedzmy 5 tys to byś nawet nie splunęła na swojego faceta i jego ,,dobry charakter,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×