Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzis chlopak mi powiedzial, ze zastanawia sie nad zerwaniem po 3 latach

Polecane posty

Gość gość
nie desperacja po prostu wiem, ze czasami moje reakcje byly przesadzone, jestem za nerwowa a na dluzsza mete to jest meczace przeciez. Powoli do mnie dochodzi, ze to bedzie koniec. Jak najlatwiej go wyrzucic z glowy i zapomniec, no i najwazniejsze nie odzywac sie juz wcale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona mnie nie wygonila to on i ja wolalam z nimi nie spedzac swiat, bo wiem jakby to sie potoczylo niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie desperacja po prostu wiem, ze czasami moje reakcje byly przesadzone, jestem za nerwowa a na dluzsza mete to jest meczace przeciez. xxx ale oczywiście! a panicz nie po to wziął służącą, żeby mu nerwy i humory pokazywała - miała służyć na dwóch łapkach i czekać na kość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byc silna i sie wcale do niego nie odzywac jako pierwsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę jesteś taka głupia czy udajesz? jak? srak! nie dzwonisz, nie odbierasz i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdz do budy hahahaha ;) i merdaj ogonkiem na kolejnego. Mam 34l.i nigdy taka nie bylam,nie jestem,nie bede. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac musialas sie przejechac na facecie nie raz, ze tak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dzwon,nie odbieraj Tel.Po jakims dłuższym czasie oddzwon.Jak cię poprosi zebys wróciła to powiedz żeby po ciebie przyjechał.Nie narzucaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam wrocisz do naszego mieszkania za 2 tygodnie, czyli do tego czasu sie nie odzywac, gdy on 1szy nic nie powie? No ale tak czy siak musze tam jechac po moje rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka beszczelna,w szafkach grzebie,ojciec cham.To czego ty rozpaczasz.Taka rodzinka,on tez nie będzie lepszy.charakter dziedziczy sie przecież.Lepiej wcześniej niż później.Znajdz innego.Jak ty wyobrażasz sobie wasze życie.Potem in u swoich rodzicow,ty z dziećmi u swoich.A on potem inna na boku miał będzie a mamusia będzie to pochwalać bo ciebie nie lubi.Znam takie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przenioslam sie do innego miasta, zebysmy mogli byc razem, duzo poswiecilam- a po cholere ' sie poświęcałaś?" było patrzeć na siebie, a nie pozwalać, żeby panicz cie treaktował jak zapchajdziure jeszcze mu buty liż i skoml pod drzwiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego matka cale zycie nie pracowala i sie nim zajmowala, pewnie dlatego ciagle przewraca w szafkach itp choc mnie nie interesuje co ludzie maja w szafkach. No, ale przeciez jego rodzicow nie wybieralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czepiam sie jego matki, jednak gdy ktos grzebie w szafkach i przestawia to raczej normalne nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma do tego tekst, że ona nie pracowała? czujesz się od niej lepsza bo pracujesz? i ci z tego? twój paniczyk i tak kocha ją a ciebie nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czyje jest mieszkanie w którym mieszkacie? nie mamusi przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu zajmowala sie domem, przez to byc moze bardziej przywiazuje uwage do tego co w szafkach itp, nie czuje sie od niej lepsza. z reszta nie o niej jest temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co ja bym mu powiedziała że nie uznaję rozmowy o tal ważnych sprawach przez Internet, jeśli naprawdę tak uważa i nie przeżywa rozdwojenia jaźni to życzysz sobie rozmowy osobistej Bo skąd masz mieć pewność że to on pisze na przykład. Niestety po trzech latach winien jest ci wyjaśnienie skąd te rozdwojenie jaźni. Poza tym, po napisaniu tego nie odezwalabym się do niego aż do powrotu, choćby nie wiem jak mnie swierzbilo żeby chociaż smsa wysłać Pamiętaj o jednym, o czym często kobiety zapominają-że facet musi mieć czas pomyśleć, zatesknic, przemyśleć i czas żeby pozalowac tego co zrobił. Jak będziesz o niego teraz zabiegać intensywnie to tylko pogorszysz sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkanie wynajmujemy od obcych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dał mamusi klucze, żeby wchodziła, jak was nie będzie??? fajnego masz "chłopaka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taj ja rozumiem, ze musze go zostawic zeby przemyslal wszystkie sprawy i to jak widzi przyszlosc. Moze byc tez tak, ze po tym okresie gdy sie nie bedziemy widziec wcale nie zateskni i stwierdzi ze jednak lepiej mu jest samemu. Wczoraj gdy rozmawialismy bylo wszystko ok, pozniej przyjechali jego rodzice. Napisal ze w nocy nie mogl spac i rozmyslal o przyszlosci i o tym co jest miedzy nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj o jednym, o czym często kobiety zapominają-że facet musi mieć czas pomyśleć, zatesknic, przemyśleć i czas żeby pozalowac tego co zrobił. xxx żeby tak było to facet musi coś czuć do kobiety - a nie traktować ją jak śmiecia i darmowy materac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ona nie ma kluczy, przewracala w szafkach gdy ja akurat bylam u rodzicow w innym miescie. Gdy ona widzi, ze koszule nie sa uprasowane ( ja mu koszul nie prasuje) to wtedy niezadowolone spojrzenie na mnie. Przeciez nie jestem jego sluzaca, wszystkiego kolo tylka mu nie bede robila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy teraz o tym mysle, to on bym zazdrosny. gdy wiedzial, ze chce sie spotkac ze znajomym ze szkoly, wrecz zakazywal zebym wychodzila. Wiec sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jego starsi są przeciwko tobie,to szczescia to nie wróży.czy tego chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gdy teraz o tym mysle, to on bym zazdrosny. gdy wiedzial, ze chce sie spotkac ze znajomym ze szkoly, wrecz zakazywal zebym wychodzila. Wiec sama nie wiem xxx no co ty nie powiesz??? teraz dopiero myślisz??? po 3 latach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to, ze gdyby mu na mnie nie zalezalo mialby gdzies, ze wychodze z innym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz się idiotko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaw go nic z tego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze facet już wcześniej myślał o tym zeby zakończyć ten związek - moze to jakas spóźniona reakcja na twoje parcie na ślub i dzieci - tylko po prostu teraz mu sie to umocniło i nie dawało mu spokoju. Ok zgodzę sie ze lepiej w oczy powiedzieć ale rozumiem ze moze obawiał sie twojej pierwszej reakcji i dlatego przygotował sobie grunt i napisał przez neta. To tez dopuszczalne i czy chcesz czy nie miał prawo do wyrażenia tego w taki sposob i jest to jego decyzja. Nie zatrzymasz nikogo siła a jesli będziesz targać go za szelki tylko wzbudzisz jego pogardę. Jego matka żywi wobec ciebie niechęć bo jestes inna niz ona sama - nie skaczesz wokół faceta i lubisz mieć wokół siebie nieco swojej przestrzeni (to akurat uważam za plus). Odnoszę takie wrażenie ze twoj facet chyba musiał byc troche jakby pod rządami swojej matki - dbała o niego itd ale to ona miała władze a teraz ty nagle masz oczekiwania w postaci ślubu i dzieci. Nawet jesli rozmawiał z toba o tym i był pozytywny to kto wie co porobiło sie w jego głowie, moze sie przestraszył, moze odczuł panikę i zamaskowal to jakoś? Faceci wychuchani przez własne matki maja problem z poczuciem własnej męskości i brakuje im wolności a już jak kobieta chce takiego przyszpilic na ślub i dzieci to aktywuje sie w nich odruch paniczny bo nigdy nie było im dane dorosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to on ją zostawił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×