Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzis chlopak mi powiedzial, ze zastanawia sie nad zerwaniem po 3 latach

Polecane posty

Gość gość
Czy mam szanse jeszcze naprawic ten zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy ty nie rozumiesz dziewczyno, że skoro facet ciągle zmienia zdanie tp powinnaś go zostawić ty? Chcesz być na takiej huśtawce całe życie? Przecież to nie jest normalne że zmienia zdanie co tydzień, weź się zastanów bo on cię nie szanuje tak postępując. Poza tym to powiem ci że to dzwonienie, jeżdżenie tp jest toksyczna miłość do mamusi i tatusia. Ty nigdy nie spelnisz ich oczekiwań, żadna następna też nie. Mama chce mieć go dla siebie. On się na to godzi. Staje po ich stronie a nie twojej. Gdyby mój mąż jak moja teściowa by zrobiła głupia minę, że są nie uprasowane koszule nie zareagował to bym z nim nie buka już dawno. Mój szwagier taki jest zapatrzony w mamusie i już jest po rozwodzie. Mój mąż by ją wyprosil. Zawsze stawał po stronie mojej dlatego jesteśmy zgodnym małżeństwem a wy nie macie na to szans z jego wahaniami! Zrozum to i mu podziękuj pierwsza mając swoją godność!Masz ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powiedz mu, że droga wolna jak chce odejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis do mnie zadzwonil bylam w szoku, powiedzial, ze nadal teskni. Powiedzialam, ze nie mam czasu rozmawiac bo jestem zajeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On się tobą bawi ewidentnie. To taki sadysta emocjonalny który zawsze będzie wzbudzał w tobie niepewność bo go to rajcuje. Dzisiaj zadzwoni i powie że tęskni a jutro ci powie że ma wątpliwości. Olej faceta nie byliście ze sobą aż tak długo żeby były wielkie straty finansowe i emocjonalne. Zerwij z nim sama. Powiedz mu to też przez telefon. I wytłumacz że jest niedojrzały. I chcesz faceta który będzie pewny ze chcę być z tobą każdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ty możesz dac się tak traktować? Przecież on cię nie kocha to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem, gdy wczoraj zadzwonil powiedzial, ze jego matka zrobila ciasto ktore lubie i sie pytal, czy chce aby mi zostawil do czasu az wroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze on sam nie wie czego chce? Po 3 latach zwiazku zerwanie przez sms czy maila jest nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys mi powiedzial, niby w zartach, ze jesli sie rozstaniemy to ja bede bardziej cierpiala. Czyli wtey juz widzial, ze to mi bardziej zalezy na naszym zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skb1
Kobieto, o jakim związku mówisz. Nie stać go było aby to powiedzieć ci prosto w oczy. Na co chcesz mu dać czas na to aby podciągnął cię do 33 -34 lat i wtedy zostawił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na razie sie do niego nie odzywam, moze przez te 2 tygodnie zrozumie swoje zachowanie. Jesli nie moze faktycznie bedzie lepiej, jesli sie rozstaniemy. Nie rozumiem tego ze 1go dnia jest ok a drugiego on sie waha;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, nie rób nic na siłę, bo NIGDY nic dobrego z tego nie wychodzi. Lepiej się rozstać teraz niż później, a zwłaszcza po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo mi na nim zalezy, bardzo dobrze sie czuje w jego towarzystwie, nie zaminilabym go na innego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale "do tanga trzeba dwojga", a z tego co napisałaś on nie przejawia takiej postawy względem Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zlap go na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QueenB
Współczuję. Koles to kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mimo wszystko zalezy mi na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci tak na nim zależy to niech cię dalej tak traktuje,i nie zawracaj nam głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam? odpowiadasz za wszystkich ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty jestes byla jaka a on by chciał by miec kobiete inną do pewnych rzeczy trzeba dorosnać i wlasnie on dorusł na szczescie swoje a twoje pal licho skoro byle jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchaj, moja rodzina przez takiego maminsynka strasznie cierpiala, kolej rzeczy jest taka, ze syn odchodzi spod maminych skrzydel i tworzy nowa rodzine, swoja. Jak zachowywac sie wobec faceta? Powiedz mu jasno wprost co sie stalo z Toba, jak potraktowal Ciebie, opisz swoje uczucia. Musisz rozmawiac. I ja nie widze sensu tworzenia zwiazku z taka osoba gdzie mamunia przyjdzie i po szafkach grzebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w tej sytuacji najmepiej napisac do niego maila i wyjasnic co czuje, co powinnismy zmienic i jak widze przyszlosc??? Jesli on to przeczyta, przemysli i stwierdzi, ze jednak to nie dla niego wtedy bede miala pewnosc, ze zrobilam wszystko by to naprawic a jesli on nie chce to nic na to nie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisz co ci szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspomniałas o dziecku rodzinie, facet spanuikował, bo nie zalezy mu na ' czyms więcej" chcesz pisac, wyjasniac, pytac, co czuje? On ci juz to pokazał!!!!!! On się " zastanawia" bieeedulek... ale , jak z toba seks uprawiał to sie nie zastanowił?// dajże spokój.... słysząc coś takiego, pier.. łabym go bez łeb i dała NIEEESKOŃCZENIE duuużo czasu , by się zastanawiał, choćby do końca świata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtedy bede miala pewnosc, ze zrobilam wszystko by to naprawic ale zaraz, co naprawić co ty chcesz naprawiać??? ZALUJESZ,że po tak dłuuugim czasie w KOŃCU WIESZ, na czym stoisz? WOLISZ, by cie zwodził następne lata??? pytam, co ty chcesz naprawiać> Miałaś jasnie pana nie pytać? nie masz prawa, by zapytać twojego chlopaka o coś? ON CI ŁASKĘ ROBI??? OCKNIJ SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjasnic co czuje, co powinnismy zmienic i jak widze przyszlosc??? pierdu pierdu co powinniście zmienic, czyli co on ma zrobic, by dostosowac sie do TWOJEJ WIZJI utopijnej związku???? hehe zdrowy na umysle facet po takim liście rozesmieje się złosliwym rechotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty widzisz z NIM PRZYSZŁOŚĆ, ale on jej nie widzi z tobą!!!! zaczęło sie robić za powaznie, więc lalus zwija zagielek i idzie szukać nowej przystani.... nie wie tylko, że z biegiem czasu, zasadniczo każda przystań jest podobna do poprzedniej :D:D:D hehe i znów kolejnej będzie gnioty wciskał,ze on maaarzy o domku z ogródkiem i gromadce dzieci... i po kolejnych trzech historia sie powtórzy, o ile laska nie zaciązy i nie zmusi do slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialam napisac maila a to jak on sie do niego dostosuje to juz inna sprawa, jesli nie bedzie chcial walczyc to koniec. przeciez duzo ludzi ma problemy w zwiazku i jednak wiekszosc o to walczy, ja z nim zylam 3 lata a nie 3 msce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma od dawna mowila, ze trwamy w zawieszeniu, moze w koncu mi sie oczy otworza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×