Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakis facet homo albo bi i moglby mi wyjasnic

Polecane posty

Gość A miałem takiego fajnego nicka
Czytałem, że jest wrodzony, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Autorka tego tematu
Jesli moge Wam doradzic wstawcie GG w opis nicka jesli nie chcecie zeby do Was po pol roku pisali dziwni ludzie z promocjami. A potem usuncie. Autorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skusze sie na gg tylko nie wiem jak ci numer wysłać bo na tym kompie mam nr firmowy do handlu i prywatnie moge z niego z tobą pogadać ale publicznie w takim temacie nie bardzo moge go podać a koleżanka bi to szuka kobiety faceta czy może geja bi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaBI
Kolezanka bi nikogo nie szuka... :) moja druga polowka wlasnie obrzydliwie chrapie na drugim tapczanie, ale to chyba jeszcze nie powod aby ja zmieniac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaBI
To ze napisalam "polowka" nie przeswiadcza o plci :D no tak. Kobiety tez chrapia. Z wielkopolski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałaś że ją zmieniać więc wywnioskowałem że kobieta czyli mamy 2 osoby z wklp to pewnie ja musze do was dojechać Czy kolega ze skandynawi poszedł spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaBI
Wlasciwie to Wam nie odpowiedzialam na pytanie :) Nie, facet. A bedzie jeszcze mniejszy, bo sie chyba przeprowadzam na mazowsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaBI
No ja, bo polowka. Kawusia tak, imprezy nie. I po zadnych knajpach branzowych nie bede sie wloczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaBI
A jest jeszcze? Ja nie mam GG :) ale wychodze z zalozenia... jesli sie mamy spotkac to sie spotkamy. Mi tez poki co wystarcza pogadanie na Kafe. Ale moze jakas bliska znajomosc albo co sie miedzy kolegami narodzi :) kumpelstwo i wzajemne zrozumienie tez jest cenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaBI
O ja stara rura jestem ale nikt sie jeszcze nie zorientowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaBI
Co na Kafe tak teczowo dzis? Widze jakis temat pt. "maz chce zmienic plec"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaBI
Mysle ze z poprzednimi wcieleniami co najmniej z 500. Nie wiesz, ze kobiety o wiek sie nie pyta? Zawsze klamie na ten temat. No dobra, nie klamie, tylko wprowadzam w blad. Zreszta nic Ci do tego, bo a) jestem zajeta b) i tak nie chcesz mnie przeleciec :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaBI
Ja sie wybieram :D tak ok. 2-7 stycznia, ale moge nie miec czasu Jezdze do Wawy pare razy w roku Juz jezdzi II linia metra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×