Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakis facet homo albo bi i moglby mi wyjasnic

Polecane posty

Gość gość
Chodzilo mi raczej o to, ze to jest cecha mezczyzn w ogolnosci, nie tylko gejow. Kobiecie wcale nie latwiej znalezc sensownego samca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z jakiego rejonu kraju jesteś kolego i ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kogo to pytanie o region, bo mam wrażenie, że tu pisze więcej osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako kobieta bi powiem, ze wiekszosc les wcale nie jest lepsza. Pruja sie z kim popadnie poznanym po knajpach albo na koncertach. A kobiet bi sie boja, niby w obawie, ze taka moze odejsc do faceta. Ja jakos nigdy w zyciu nikogo nie zdradzilam, a zdradzily mnie dwie les. Z kolezankami poznanymi w knajpie (ja nie lubie sie szlajac po knajpach). Zadnych wiecej rozwiazlych lesb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowadziliśmy razem biznes i od nadmiaru kasy mu odbiło miał do wyboru albo jak i fajne wspólne życie albo narkotyki niestety do dzis twierdzi że problemu nie ma wiec musiał zostać sam nie było innej opcji bo leczyć trzeba się chcieć na siłe się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie poznales geja? Jestes pewny orientacji kolegow? Ja na 30 osob mam w firmie 3ech na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie o lata i rejon kraju jest do pana homo który się właczył do tematu Ja który odpisałem pierwszy w szczególach mam 30 lat i jestem z mazowsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to moj temat i dzieki Ci za rzeczowe odpowiedzi Kolego z Mazowsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To współczuję rozstania, bo przeżywałem podobny ból. Jak byłem nastolatkiem o tej orientacji to tylko kłopotów samych sobie narobiłem, prawie zostałbym pobity. No chyba właśnie nie, bo zakochiwałem się ale to byli heterycy. Nikt mi nie okazywał jakiś względów, mimo, że szkoła wtedy wiedziała o mojej orientacji. Hmm, no dobra, może parę gejów kojarzę ale to mimozy jakieś w damskich ubraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3% mskiej populacji to 100% geje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po czym poznajesz, że 3 z nich jest homoseksualistami? Mam 22 lata i mieszkam w Skandynawii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jesteś facetem to zachowuj sie jak facet możesz sie modnie ubierać ale nie tak by cie wytykali palcami na ulicy Powiedz kolego skąd jesteś i ile masz Lat Kumpel z mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam pytanie, jeśli mogę. Jak wcześnie się zorientowałeś,że jesteś gejem? Czy w ogóle można odkryć pociąg do facetów późno, po 20r.ż. (jeśli jest się bi)? Przecież już w wieku nastu lat rodzą się pierwsze miłości i namiętności. I pytanie do WSZYSTKICH. Mieliście kiedyś pociąg do jednej osoby wbrew swojej orientacji i potem nic podobnego nie wydarzyło się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest to uczucie kiedy myślisz, że podobasz się facetom a tak naprawdę po prostu był ktoś miły. Powoli wpadam w obsesję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pewnie nie masz zamiaru wrócić do pl a ja nie mam najmniejszej ochoty stąd wyjeżdzać bo za dużo mnie tu łączy a jak masz 22 lata to może byc z ciebie fajna dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem,mam gej radar ;) ale po pijaku sie przyznali. Bo mi sie wszyscy zwierzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolega z mazowsza się zorientował w technikum że coraz bardziej podobają mu się jego koledzy i chętnie by coś z nimi podziałał ale niestety koledzy woleli koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy masz jakiś profil np na fellow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolega ze Skandynawii
Mam nick, aby wiadomo było kto pisze :) Jestem wysokim mężczyzną, modnie się ubieram, czasy szkolne są za mną :) Ale po prostu mówiłem jak było kiedy się zakochiwałem i dlatego homoseksualizm kojarzy mi się z cierpieniem. Ja swoją orientację odkryłem w wieku 12 lat choć wcześniej miałem styczność z homoseksualnymi czasopismami. Ja już nie wierzę w miłość, nawet w takim tolerancyjnym kraju. Podobają mi się starsi mężczyźni ale za nimi nie nadążysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam 16 lat jak sie zorientowalam ze jestem bi, choc w zasadzie to bardziej skomplikowane :) i strasznie objechalam mojego przyjaciela, bo palnal cos wtedy o tym, ze jak wyjde za maz i bede miala dzieci, to... to mu powiedzialam, ze nie wszystkie kobiety chca wyjsc za maz i miec dzieci, i ze ma wbic do swej zakutej paly, ze nie wszystkie sa hetero. Po czym kolega sie przyznal, ze jest gejem, ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy z tej skandynawi to czasem przyjeżdzasz do pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolega ze Skandynawii
Miałem kiedyś profil na innastrona ale coś mało szczęścia, jak już to sekspropozycje od napaleńców. Ktoś chce popisać na osobności to mogę podać GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolega ze Skandynawii
Teraz coraz mniej powodów do przyjeżdżania do PL, rodzina sie odwróciła własnie z tego powodu. Chociaż tęsknię za klimatem Polski :) Może niedługo wpadnę bo musze dokumenty zaaktualizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A miałem takiego fajnego nicka
Dzięki za odpowiedź. To raczej niemożliwa jest zmiana (odkrycie) orientacji po 20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemożliwa nie powiedziałbym :) Ja mam teraz mniejszy pociąg do mężczyzn bo wiem skąd homoseksualizm się u mnie wziął. Z braku ojca, stąd też ciągnie mnie do starszych, opiekuńczych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaBI
Mam przyjaciela na Mazowszu. Uwazam, ze jest fajny. Ale w swaty sie nie bawie. Po pierwsze, to co ja uwazam za swietne, niekoniecznie moze sie innym podobac. Dwa, nie wierze w swaty. Bylam juz nieraz swatana. Wydaje mi sie ze poznac sensownego faceta mozna jedynie w srodowiskach wspolnych zainteresowan, jesli ludzie sa na tyle otwarci by sie przyznac do orientacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×