Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakis facet homo albo bi i moglby mi wyjasnic

Polecane posty

szczerze mówiąc to nie wiem bo jeżdze tylko samochodem nie używam komunikacji publicznej bo nawet nie wiem jak z niej skorzystać ale chętnie cie poznam na zywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaBI
Nie ma sie co martwic,moze kto inny wygoogla i skorzysta :) Nie wiem jak sie podzielic namiarami, gg nie mam, fikcyjnego maila zeby wyslac normalnego mi sie srednio chce tak po nocy. Teraz moge nie miec czasu (i chyba raczej tak bedzie, chce troche z rodzina posiedziec i moze poszukac pracy) ale serio sie zastanawiam nad przeprowadzka do Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaBI
Mi w ogole wstyd ze takie p*****ly napisalam a Wy sie chcecie spotkac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce nic obiecywac. Tylko wciaz nie mam pomyslu jak sie zgadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaBI
??? albo czegos o tej porze nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrozum zboczku masz problem . W natuxe wszysko co zdro we ma w łbie dovrze poukladane. Niema bi noema pedalstwa:-) wyobras se lwice lezbe albo lwa pedala:-) o rany , tylko ludzie maja takie choroby psychczne no wybacz . Cho jak bys z g***a ch cial miod zrobic prawdziwy to niezrobisz . Nie sposob ,tak jak z chopa baby cxy z baby chopa. Zesraj sie niezrobisz to choroba . Niegrdze tymi co wiedzom . Gardze tymi co twierdzom ze zdrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaBI
Ostrzegam, tez juz powoli odpadam. Zaraz ide spac. W naturze u setek gatunkow wystepuje homoseksualizm, pingwiny samce potrafia nawet jako wysiadywac :P delfiny, malpy... moze doksztalc sie najpierw. Czlowiek ma nie tylko poped ale tez uczucia, a ja moge sie zakochac w osobniku plci dowolnej. W sumie nie wiem po co Ci to pisze, bo mam Twoje zdanie gleboko tam gdzie niektorzy wkladaja palce i inne rzeczy w tym temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaBI
Zapisalam mozesz usunac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaBI
Ty mozesz ja nie :) bo nie mam stalego nicka To mowie Wam dobranoc****adam (chyba mi sie uda mimo chrapania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×