Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tabasko

Gdzie Ci mężczyzni, prawdziwi tacy?

Polecane posty

Nie łatwe. Z kad ty się urwał? Tuu jest wszystko na niby kochany. Coś jest łatwe ale tylko niby a tak naprawdę to chyba mi się p****alo Tabasko mówiłam to chyba niedosyt. Mało gadaj więcej rób. Dobra Dajta mi kopa tylko lekkego i idę obiecuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jako podkreślająca smak przyprawa do Krwawej Mary lub shota Wściekły Pies? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa :D siedzę w szpilkach i nie pytaj dlaczego:) jesteś pewna co do kopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malo gadaj wiecej rob, tu jest wszystko na niby. Twoje slowa nowa. :) Ciężko będzie to zrealizować. Ładne ubranko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabasko w szpilkach to ładnie, lubię:) same szpilki czy pończochy tez są?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem ;) jak okazja się znajdzie. Tylko piekarnik mam nisko, a poza tym ja w kuchni to wolę co innego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
97 nie noszę gdy wychodzę. Długość sukienek na to nie pozwala. Tylko w domu. Takie.. nooo pończochy domowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej a kiedyś usłyszałam taki tekst ej a po co ty nosisz antyg***ty i to jeszcze z dziurami:-D do dziś się smieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę się na wasze kolacje. Wino będę popijal z waszych szpilek, a usta wycieral ponczochami. Co na talerzu to juz drugorzędne; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unas są takie wyznania majtki nosi się w niedzielę i tylko wtedy a w porze deserowej co na stole to pod stół a my na niego i duuuzo mąki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąka jest niezbędna. Pokaż jak ugniatasz a powiem Ci kim jesteś; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszolow
hejka :) w Nowym Roku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej zapamietalem majtki nosi się tylko w niedzielę. Kulinarnie jestem malo wymagajacy, alkohol lubię spijac z dekoldow, a że jestem wzrokowcem szpilki, faruszek i brak majtek sprawią, że zjem nawet rybę fugu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze moja :D przedstawiłas jak to wygląda 97. Widzę V. że Ty wybiórczo dzałasz. Tak po męsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety myślicie, że dlaczego mam taki kretynski nick palownik?Nic nie poradzę. Gdybyście chciały zjeść bitą śmietanę z tego miejsca musialy byście zużyć całe opakowanie i jeszcze by nie starczylo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palownik :D zlizywać trzeba tę śmietanę? A to kto z kogo hmm? Łowco, Króliczków Ci życzyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×